Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
mitote: pejsek je fešák x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, nebudem si kazit večer a náladu anebo dokonce si kazit radost z věcí, které se nám líbí. Co nového u vás? Co vám ještě chybí zařídit? My musíme zařídit oznámko, ale na to nijak spěchat nebudeme, potom musíme půjčit šatky družičce, dále oběhat matriku, zaplatit zálohu na restauraci. Taky musíme ochutnat zkušební dortík, který bude v dubnu k narozkám a svátku, tak se těšíííme :o)))
Odpovědět
no já zrovna sháním tyrkysové textilní kytičky, ale zatím se mi nedaří a koukám po vestičkách pro přítele... možná nakonec opravdu bude ;-) musím doufat
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka14: Kytičky sháníš na výzdobu?
Odpovědět
marse: nn, já je chci našít na ty klasické bílé mašličky (vývazky) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lidička:já je viděla,pokud jsou to ony,já je mám v albu v zelené barvě na vývazcích.Stojí asi 15 kč metr,dají se nastříhat.Tipuju,že je jich tam v metru adi 100
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka14: Jo ahaaaa :o)
Odpovědět
choclit: jj, takové podobné, ale právě jsem nesehnala nějakou pěknou modrou, všude jenom samé vyblitiny :-D
Odpovědět
ano se zmyzulkou to tady byla legrace a obe jsme to jako legraci brali...taky jsem ji napsala ale ze je to pekny...ale nikdy byhc nikomu nerekl aze je neco kyc kor kdyz je to neco cemu sama ty nerozumis!!! role: dekuji :-)....podle choclit to bude taky kyc :-D
Odpovědět
presne tak ja se na fotky zmyzulky uz moc tesim protoze nebudu cucet porad an to same ale na neco jineho co tu malo neni...a minimalne uz jen za to ma moji hlubokou poklonu
Odpovědět
Mitote: prosím tě, kde jsi sehnala ten slavnostní kabátek na pejska? máme taky maltezáčka a moc si ho přejeme mít i na obřadu a nějak ho vystrojit. Na sportovní oblečky je zvyklý, takže by si na sebe i "pejsčí oblek" nechal navlíknout :-) Koukala jsem na ebay a žádný obleček mně natolik nezaujal. Ale ten váš je superní.
Odpovědět
tanak: mame ho z brna za tisicovku :-) kdy mas svatbu? bych ti ho prenechala ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Mitote: No, bohužel ve stejný den jako ty :-) my obešli v Ostravě všechny zverimexy a prodejny se psíma potřebama a nikde takový kabátek nesehnali. Náš Matýsek má trošku atypickou postavu, tak bych se i bála to někde objednat přes internet :-D
Odpovědět
tanak: no my jsme koupili L :-) ale taky je to risk bez zkousky no...my budem mit eshop tak pokud budem mit psi obleky muzes pak vyzkouset ;-) myslim tak ze si objednas a kdyz nebdues tak jedduse uplne vratis nebo vymenis
Odpovědět
hih, tak mě napadlo, že tam nemusí být našité jenom textilní kytičky :-D našla jsem umělohmotné v pěkné modré.. a zbytek můžu použít třeba někde jinde ;-)
Odpovědět
lidicka: sikulka :-)
Odpovědět
Mitote: tak až budete mít eshop, tak si prosím o www. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ohledně zmyzulky s vámi souhlasím - je nádherná - jako princezna s tísíce a jedné noci. docela vás obdivuju že si vývazky děláte sami já si je objednala tenhle týden by mi měli přijít. Ale ve žluté barvě byl docela problém je sehnat. mitote: pejsánek je úžasnej :-D
Odpovědět
gerynka: vyvazky jsou vazne primitivni ;-) ja jich delam sto :-D :-D :-D jinak dikec za pochvalu, ted tu hrabe lemrik...mel mensi vylet no :-)
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Je vidět, že vůbec netušíš, co vlastně sarí je. Je to mnohem originálnější, než tvé šaty. Protože sarí něčemu odpovídá, něco říká samo o sobě, ale když ani netušíš o co jde, tak to těžko někdy můžeš pochopit.
Odpovědět
martja: bingo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mitote: Kdy se cca chystáte? Určitě se můžu s tebou někde sejít, ale netuším, kde to znáte :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: teď jsem koukala do tvého albíčka a koukám kolik je šatiček na nás hrošinky :-D . Já mám oproti tobě malý prsa (pouze 3) tak jsem na to zvědavá. Jinak jsem si říkala že do svatby musím zhubnout ale můj přiítel je kuchař a on si mě normálně vykrmuje. Ale protože jsem hodně sportovní typ tak začnu teď na jaře sportovat a snad něco shodím. Bojím se si jít vybrat šatičky teď co když fakt zhubnu a oni mi pak budou velký :-p
Odpovědět
martja: ja tam jedu sama 31.3. a prahu znam dosti dobre takze kde reknes tam budu :-) ted apokud to nebudou nejake kotehulky na kraji :-D a muzem zdrbnout :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Fajn, to je dobrý datum, to se domluvíme :o)
Odpovědět
martja: super :-) ja tma budu cely den, jen v 11h mam 15min pohovor a jinak free :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gerynka: No to já už hubnu přes rok, ale jde to pomalu, protože to není dietou, ale upravenou stravou a bohužel občas zhřeším .o) Jinak já 2x týdně chodím trénovat orientalní tanec a flamenco, takže se taky hýbu, ale nemůžu běhat nebo dělat aerobic, protože mám nemocnou kyčel. Ale je fakt, že ten tanec mě moc baví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Ty tu chceš pracovat? :o) Když o tom vím takhle dopředu, tak se na to můžu v práci připravit a můžu vypadnout relativně kdykoliv.
Odpovědět
martja: nene chci delat psychoterapeuticky vycvik ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
gerynka: S těmi menšími prsy to budeš mít lepší, mě se stávalo, že i když mám šíleně široké boky, tak mi šaty nebyly právě přes prsa.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?