Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
lenninka: tak to hodne stesti :-) jak rikam my toho taky dost neplatime a dost mamepres znamy s slevama ale prsote brno je jak praa cenove...ale oblek do 3500 nevim moc kde cches kupovat ;-)
Odpovědět
jj ty jsou pekne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No už jsem jich dost viděla neboj se... Ono když chceš tak fakt seženeš.... jen se musím hodně ale hodně snažit... Ráda bych ještě ušetřila na dovču víš??jako nebude vadit, když to bude za 50ale radši bych těch 10 někde ušetřila...prostě to nebude nic tak obrovského nesmí.I když ráda bych , přeci jen je to můj den, ale zase to nechci moc přehánět... Přeci jen máme malého a ten toho taky hodně potřebuje:-))) Takže se musím snažit aby mě to tak vyšlo...
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: To není na té fotce vidět! .o) Zkus to ještě jednou :o)) gerynka, leninnka: Já zkoušela hafo velkých šatů (48 -52), kdyžtak mrkněte ke mně do alba "My dva"
Odpovědět
leninnka: to jo nam kdyby nepomahali se svabtou a i normalne mi rodice (ja jeste studuju) tak taky zadna velka svatba nebude :-) ono je zas neco jineho kupovat veci u vas a v brne nebo v praze...jsem to tu kdesi psala kdyz jdes s parterem na kafe, vyjde to za dva lidi skoro na tir kila v prumeru...50KC presso, 50kc zakusek a k tomu voda a je to a to jsou ty levnejsi kavarny...
Odpovědět
holky tak mi dnes pejsanovi k narozkam koupili oblek na svatbu :-) no stal tacek, ale pak ho prodame dal :-) jinak je super, krasne vymakanej az se pes dokoupe a uschne tka to nafotim
Odpovědět
Profilova fotka
martja: právě no... tož až zas budu mít náladu trápit své vlasy tak to zkusím znova :-) mitote: tož to jsem zvědavá jaký bude fešák ;-)
Odpovědět
zmyzulka: no sluselo mu to moc :-) my budem i oblecky prodavat ale zrovna obleky asi ne :-( no ale co svatba j ejendou v zivote a on ma oblecky rad :-)
Odpovědět
tak tady je krasavec v obleku http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jééé ten je úžasnej .o) To je bišonek (nebo, jak se to píše)? Naši mají také psa, přítelovo rodiče mají fenku. Našemu koupíme motýlek, ale co fence? Mašličku? .o)
Odpovědět
martja: nene maltezacek ale trochu zarostlej...bud se udrzuje nakratko a nebo ma "vlasy" az po zem :-D mi ho sjizdime do hola na 5mm :-D motylek ti dam ejsti chces mame u toho obleku motylek i rkavatu ale budem mit kravatu, motylky s emi nelibi
Odpovědět
Profilova fotka
My bychom ho chtěli jen tak pro symboliku .o) Ten náš (našich) by nic jiného na sobě nenechal .o) Ale jestli ho máš navíc budu ráda .o) Penízky můžu zaslat kdyžtak na účet.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zmyzulka: Škoda, že ten účes není pořádně vidět, jsem zvědavá, tak až se budeš zase česat, ať tě nekdo vyfotí :o) leninnka: Zdravím :o)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka:pro mě je to velký kýč i to sárí
Odpovědět
martja: penizky kasli ;-) pojedu do prahy nebo odkud jsi tak ti ho privezu ;-) to ten nas oblecky miluje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jeee,ten je sladkej. :-) zmyzulka: i když ten účes není moc vidět, tak ti to stejně moc sluší. Já to tam vidím. ;-) leninnka: vítej. Úplně s tebou a tvým rozpočtem souhlasím. Taky koukáme na to, co potřebuje nejdřív malá a pak teprve my. A taky jsme si řekli, že ušetřené penízky půjdou na dovču. :-D
Odpovědět
choclit: to nemyslíš vážně? slušnému chování tě asi nenaučili, že
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: nic jiného jsme od tebe nečekaly. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a. jojo,jen na kačku, mně se taky s tím první nechtělo dělat,ale taky mi to přišly zbytečné peníze je kupovat.je to podle toho,kolik jich potřebuješ. Já na hostinu 90-a kupovat nějaké hezké zdobené,to je tak 8kč kus. Tak jsem si je začala dělat,myslela jsem,že to nezvládnu,ale šlo to jak po másle.Ještě ale nemám všechny.Asi půlku.Vždy to dělám večer při telce nebo po chvilkách
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: :-S :-| ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jen jesem řekla názor. mitote před chvílí říkala,že je jak teroristka,či co a ji ste nensapsali nic. Jen jsem ze asi staré školy a mně ke svatbě prost patří bílé svatebky
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka:to je otázka vkusu a ne slušného chování
Odpovědět
co sem pleteš teroristku? to bylo ze srandy? to jsi nepochopila? ale ty to myslíš vážně a to je dost velký rozdíl
Odpovědět
Profilova fotka
taky mi někdo napsal,že se mu nelíbí moje svatebky a takyjsem mu nenadala. Hlavmě,že se to líbí nevěstě.
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Ano, typické jsou bílé dlouhé svatební šaty, ale to ty taky nemáš a nikdo ti nepíše nic "ošklivého". Je každého věc, v čem se cítí nejlépe a včem se chce vdávat. Sárí rozhodně není kýč, nemusí to být zrovna tvůj styl, ale to není důvod k tomu, abys psala něco takového. Tento web je od toho, abychom si radily, pomáhaly si a ne tohle... Já nevím, občas to tady přechází do debat, které sem nepatří.
Odpovědět
Profilova fotka
marsse: moje šaty se taky všem nelíbí a někdo mi to taky napsal. Když někdo napíše ať se kuknem do alba a zhodnotíme nebo tak,tak jsem to udělala. zmyzulka: Promin,omlouvám se,mám na tohle jiný názor,ale hlavně,že se v tom cítíš fajn. A líbí se to tobě
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Nebudu to už radši řešit rozebírat... zmyzulka: Nenech si kazit náladu a koukej se nám pořádně vyfotit. Pro nás je to něco jiného a zajímavého a jsme holky zvědavé :-D
Odpovědět
choclit: ano, samozřejmě, že je to otázku vkusu, ale taky jde o to, jak se k tomu vyjádříš a nebo se nemusíš vyjadřovat vůbec, když to neumíš slušně a musíš jenom urážet já jsem se k tvým šatům taky nevyjadřovala, pže se mi nelíbí - tak jsem ti radši nepsala nic
Odpovědět
marsee: souhlas s tebou... konečně jedna opravdu originální svatba... zmyzulku nikdo netrumfne x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lididcka: to je mezi náma rozdíl,já jsem radši,když mi někdo napíše nelíbí se mi to, než aby mlčel nebo dokonce řekl,jsou hezké
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?