Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky smím se přidat???
Odpovědět
leninnka: jjj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak abych se nějak představila a něco o sobě... jsem Lenka, mám v úterý ročního syna Daniela, a přítele Lukáše... Ještě nemáme pevný termín, ale nekdy srpen-září... doufám, že termín ještě seženeme... Máme to složitější, čekáme na prodej pozemků, z nich se pak koupí byt a bude svatba, jenže nemůžeme určit pevný termín, protože vše budeme jistě vědět až tak za měsíc dva, takže zatím si můžu jen shánět co bych asi tak chtěla a pak to jen zařídit.... Možná se Vám to bude zdát moc narychlo, ale už nehodlám čekat, po 6 letém vztahu se konečně umoudřil a vezme si mě, takže dál už čekat nechci:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky leninnko, to víš že jo já bych taky už nečekala. Já sice miminko nemám, ale mých 7 let čekání mi taky stačilo. I když nemáš pevný termín tak můžeš mít půlku věcí zařízených. Přeju ti hodně štěstí s tím prodejem pozemků. Jo a jakou vůbec chcete svatbu malou nebo velkou? Jinak holky koukala jsem že jste se včera bavili o vlasech. Já jsem hodně zvědavá co mi na hlavě vykouzlí moje kadeřnice, protože i když mám teď kratší vlasy tak mě rostou strašně rychle víc jak 1cm za měsíc tak uvidíme jak mi ještě dorostou.
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: Já myslím, že jsi čekala dostatečně dlouho .o) Koukám, že jsi z Litoměřic, tak snad nebude problém zajistit si datum svatby, pokud to tedy nechceš na nějakém vyhlášeném zámečku či jiném vyhlášeném místě. Dost je taky často problém s vyhlášenou restaurací, ale pokud máte představu na nějaké louce či tábor apod, tak to je času také dost. Máte nějakou představu s přítelem? Jinak teď se dají objednat prstýnky (ono to chvíli trvá, než se dva lidi dohodnou :o) ), můžeš si vyzkoušet typy šatů, abys pak věděla, které hledat. Můžete si vybírat typ oznámení a pak už je jen zadat. Ono toho je opravdu dost.
Odpovědět
Profilova fotka
gerynka: Jak je máš momentálně dlouhé?
Odpovědět
Profilova fotka
martja: asi tak k ramenům
Odpovědět
Profilova fotka
Martja: Moc děkuji za rady.. Tak oznámení už mám tak nějak vybrané, akorád ho udělat a to mi bude dělat teta, má reklamní agenturu...Prstýnky jsem si už taky vyhlídla, jen nevím váhám mezi dvěma druhy... Šaty to bude těžší jsem silnější a tak jen tak lehce neseženu, hlavně teda určitě ne u nás, ale kousek V Ústí snad ano... No vdávat bych se chtěla na zámku V Ploskovicích nebo Libochovicích, co jsem tak koukala, tak bych i zrovna v ten měsíc termín našla... jde jen o to jestli to všechno vyjde jak má, podrobnosti fakt budou nejpozději 30.6. a nejdřív tak za měsíc... Ale zkouším vše sehnat už teď abych pak šla na jisto.... Dneska jsem se zrovna o rautu bavila s kamarádkou, a ten nejspíš uděláme na zahradě, máme možnost si zapůjčit i velký stan, takže by nebyl problém, ale samozřejmě seženu i nějaký sál kdyby bylo ošklivo... No a oběd po obřadu to teda ještě nevím, je tu spousta nových restaurací a musím to obejít a zjistit jak je to cenově a hlavně co by bylo nejvýhodnější..Klidně si nechám poradit... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
gerynka: Svatbu chci takovou akorád, myslím, že takových 30lidí bude a to mi přijde fakt akorád... Chci jen rodinu a nejbližší kamarády... Jak už jsem psala koukám po šatech, prstýnkách a oznámeních také... Teď ještě doladit zbytek... Ale všechno chce svůj čas, nechci vybrat něco čeho bych pak mohla litovat... Hlavně si musím zjistit kdy asi tak mají termíny tam kde se chceme vzít a pak to rozjet na plno.. Hlavně ani pořádně nevím co všechno musím ještě zařídit, jako co se týká výdoby, nás, hostů...je toho hrozně moc...A ráda bych se vešla do 40tisíc...
Odpovědět
leninnka: ten raut na zahrade je super, my mame pronajaty sal historicky na raut, protoze tady v brne jsme zahradu nesehnali...ale vyjde to nekolikanasobne levneji nez raut v restauraci ;-) jinak neboj satky sezenes az do velikosti 52 takze byt tebou jsem total v klidu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: tak s těma šatama to máme stejný problém taky nejsem zrovna hubená mitote: to jsi mě docela potěšila já doufám že taky nějaký pěkný seženu
Odpovědět
Profilova fotka
gerynka: zrovna jsem ti koukala do Albíčka a musím ti říct že šaty č.4 jsou naprosto dokonalé...do těch bych šla taky!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mitote: Mo děkuji, tak jsem ráda, že nevymýšlím blbosti.... No a s těma šatama jsi mě také potěšila..... už se nemůžu dočkat až si začnu nějaké shánět.....
Odpovědět
Profilova fotka
gerynka: zrovna jsem zjistila že šaty nepatří tobě ale martje, překlikla jsem se, omlouvám se
Odpovědět
leninnka: ale nevim jeslti se vejdes do rozpoctu :-( my teda mame vice lidi, ale nemame nic draheho, ti napsi krom jidla a piti uz final ceny: saty 6, oblek 10, kosile 1, vesticka s regatou 2 a pul, boty 1500, spodni pradlo 2, fotograf 3, dorty a sladke 6, pronajem salu 5, oznameni 4, kapela 6, kytky 2 a pul....a to uz jsme na 40 a neni v tom ani hostina ani raut...a kadernice a podobne veci mame zadara
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: to nic já jsem šaty ještě nezkoušela. ale jinak náš předpokládaný rozpočet: šaty do 7000,-, přítel oblek má z loňska - šel bráchovi za svědka tak proč kupovat novej když ho zase další x let na sebe nevezme. Košile tak 500,-, botičky moje mám za 550,-, ženichovo botky taky 550,- ( zrovna měli slevy). Fotografka 1000,- , spodní prádlo tak do1000,- , sladké + dort tak 3000,- , pronájem sálu nás nebude stát nic. Kapelu nám zaplatí tchán takže nevím kolik bude stát. Oznámení 1200,- , a teď mám objednaný dekorace na stůl a drobnosti pro sebe za 3800,- . Jinak hostinu by měli platit rodiče - u nás se o to podělí napůl. Když to tak počítám tak by to mělo dělat kolem 20-25000,- to si myslím že jde. mitote: ještě jsi tam nezapočítala ani prstýnky
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak se mi sice podařilo vložit tu včerejší fotku, ale je na ní houby vidět ten účes - je to řetízek, na kterém je swarovského slzička (ta bude v čele) a dál je řetízek zapletený na každé straně do copánku zároveń s pramínkem vlasů na každé straně, a potom sepnutý vzadu k sobě. zbytek vlasů do drdůlka a několik pramínků ven... no vidět to není, ale kukněte kdyžtak aspoň na to moje sárí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: to sárí je krásný bude ti to moc slušet
Odpovědět
Profilova fotka
tak zatim papinky razit do práce budu tu až po 8 večer
Odpovědět
Profilova fotka
gerynka: děkuju :)
Odpovědět
gerynka: no vidis ty staly 10 :-) ja teda do toho pocitam vse, i to co plati rodice, i co platime me...jeste se bude kupovat i kosile svedkove a tatinkum :-)
Odpovědět
hej zmyzulko, to je krtuty, ja bych teda na to nemela odvahu a hlavne mam vzd ypredstavu ze je to nejaky vysinuty afganec :-D :-D :-D ale moc ti to slusi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: já ti dám vyšinutého afgánce :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
zmyzulka: sorry ja jsem hrozna ale ja ty zaklukence hazu vsechny do jednoho pytle :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tccc, člověk si tu snaží hrát na indickou princeznu a ty ze mě uděláš málem teroristku :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
zmyzulka: jasne :-D :-D :-D ale ty jsi hezka afganska zena a kupodivu i normalni, takze az budesplanovat nejaky teroristicky utok tak brnkni a helfnu ti :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: dík, v pondělí plánuju útok na zlatnictví, ale asitence nepřeba, oni se tam hrozně bojí papírů, takže přijdu, zamávám jim papírem pod nosem a oni hned vysolí ty nejkrásnější dva prsteny, které tam mají :-D :-D
Odpovědět
zmyzulka: tak to je dobra fobie :-) a jake to budou??
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ty se srdíčkem co mám v albu akorát ve žlutém zlatě x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky vy my dáváte zabrat... No oznámení a různé tyhlety věci budu mít od tetky, dělá reklamku takže zdarma...šaty si půjčím a doufám, že do 6tisíc se vejdu, přítel oblek koupit chce, protože žádný nemá, takže koupíme a zase třeba někdy využijeme... tak počítám že do 3500 se vejdeme, hostinu bychom mohli uhnat do 15tisíc, zámek 3000, dekoraci ještě nevím ani jakou... po botkách jsem se ještě nekoukala, ani na kytici... no a raut budeme mít na zahradě pod stanem takže to vyjde určitě levněji než někde v hospodě... No prostě se do toho musíme vejít ať chceme či nechceme:-)))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?