Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
role: Z toho jsem měla nějvětší strach, že se mi nebudou líbit až je obleču. No ta sukně je samozřejmě trochu znát, ale dá se to, ani nemám v plánu se převlékat. O tom půjčení taky uvažuju, protože pochybuji, že by tu vestičku přítel potom využil. Kytičku budu mít z orchidejí s růžičkama, tak jak ji mám v albíčku. Asi vínové malé růžičky, protože budeme mít vínové doplňky, abysme tu zlatou oživili.
Odpovědět
tak my veticku pak asi budem prodavat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
role: Z těch Chabařovic pochybuju, ale některé cukrárny po Praze vozí zadarmo. Ale asi je to zase jiná cena dortu :o(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jedna slečna si od SOU Chabařovická koupila koláčky. Původně v ceníku měli, že 20g stojí 2.50, ale když je zvážila tak měli 8 - 10g. Takže teď oni změnili cenu, ale dost blbě jednali s tou slečnou, když se ozvala. Chtěla jsem od nich dort, protože mají fakt zajímavé ceny, ale s tímhle přístupem si nejsem tak jistá, zda to od nich chci.
Odpovědět
Profilova fotka
Mitote: 2500...to je síla. Tak ale když jí pak prodáte. :-) A nebyla by k sehnání nějaká už od někoho, nebo použitou nechcete? S těma dortama: ono totiž jedno učňovský středisko bylo vyhlášený levnýma skvělýma dortama. Jenže o prázdninách tam asi nebude nikdo kdo by nám ho udělal na 3.9. Tak hledáme jinde. A jestli myslíš ten problém jiné nevěsty, tak to nevím přesně ale jednalo se nějak o to, že na netu byla jiná cena za gram koláčků než jí naúčtovali, nebo tak nějak. Snad jsem to nepopletla. P.e.t.a.: ta kytička bude pěkná. A taky chci oživit vínovou nebo bordo, jako ty. U mě spíš bude problém, jaká kytka ke zlatým šatům.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: My nakonec budeme kupovat vestičku ze studia květuše, ale je bílá. Co je zajímavé vyjde jen na 1230,- Kč, což dost ušetříme. Měli jsme možnost v sun suits si nechat ušít světle modrou na míru za 2500,- Kč, ale páč moc bojujeme s penězi, tak jdeme do bílé.
Odpovědět
role: ja na ni nikde nenarazila a nasla jsem jednu jedinou firmu co ji prodava - vyrabi ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky stejně ty ceny všeho jsou šílený co? Já si někdy říkám, že to snad ani nemá smysl, takhle bláznit. Hlavně aby to byl příjemný den pro nás. A aby neutekl moc rychle.
Odpovědět
role: je no ale chcem to krasny ale pod sto tacku se nedostanem :-(
Odpovědět
Profilova fotka
pěkný :-N Mi to chceme sfouknout za třicet. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ježiši. MY samozřejmě. Omlouvám se za chybu. Fuj |-|
Odpovědět
role: jezis a jak? to mi teda napis svuj rozpocet
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote: Tady (jhttp://gentlemans.cz/produkt/vesta-regata-kapesnek-zelen/) sem našla zelenou za 2150,- Kč, jestli ti každá kačka pomůže.
Odpovědět
martja: jo jenze tam zas nemaj velikost co potrebujem
Odpovědět
Profilova fotka
Zajímavé, že? Taky jsem zvědavá. Ale dobrá: šaty 3500,boty 500, vizážistka 1000, kytky 1500, dort 2000, vesta 800, prstýnky 4000, viniční altán 3000, matrika 1000, foto 4000, oznámko 1000, zbytek necelých devět hostina.
Odpovědět
tak tome vysvetli odkud mas saty, prstynky...a kolik mate jakych oznamek? a kolik lidi n ahostinu? a raut nebude?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak to je škoda... http://www.lenea.cz/?p=productsMore&i... - tady je ta samá, ale už za 2390 :o( To už nepomůže. Co se tamté firmy případně zeptat, zda by ji neobjednali. Čas na to ještě je.
Odpovědět
Profilova fotka
role: Tak třeba nějakou laděnou do smetanova s vínovou. 9000 za hostinu, to vás bude hodně málo ne?? :-)
Odpovědět
to jo uvidime no :-) ale dve kila ans uz nevytrhnout, ten dodavatek ji ted slevnil na nejakych 2300
Odpovědět
Profilova fotka
šaty stály v akci 7000. Půlku jsem si zaplatila k svátku, takže to nepočítám jako prachy na svatbu. Prstýnky-dostali jsme od tchýně zlato, takže platíme jen práci a kámen, oznámka budou z fotky a vytisknout jich dáme asi jen 30. Zbytek e-mailem. Na hostinu nás bude 15 jen oběd. Večer není. Až druhý den grilovačka, kam přijdou všichni známí s něčím, jako na normální zahradní sezení.
Odpovědět
Profilova fotka
role: Tak to klobou dolů, to fakt za ty peníze jde? :o)
Odpovědět
Profilova fotka
musí to jít. O moc víc do toho dát nemůžeme. :-(
Odpovědět
role: aha tak to ja pocitam vse do svatby i kdyz to bylo k vanocum svatkum narozkam atp...jinak my teda hostina 15 tis, raut 35 tis, pronajem salu 5tis, saty 6, oblek 10, vesticka 2,5, kosile tacek, pradlo 2, boty oboje 1500, zavoj nevim, bolerko nevim, dorty 6, vizazista zadara, kadernik zadara, kolacky zadara, vyzdoba zadara, matrika tacek, pronajem divadla zadara, kytky pro me, 3 druzicky a maminky do 2,5, fotograf 3, oznamka po sleve 4000, prstynky 10, a to jsem si na milion veci nevzpomnela jinak na obed nas je 30 a na raut 100
Odpovědět
Profilova fotka
Mitote: když porovnáš počet hostů tvých a mých, tak to i přibližně vychází. Ale je fakt, že šetřím, kde můžu. Třeba bižu jsem chtěla za 600, ale radši si koupím jen za 200. Sice blbý čtyři stovky, ale ono se to pak nasčítá a člověk se pak nestačí divit. :-)
Odpovědět
role: no vidis bizu me stala 400 a dostala jsem ji na valentyna :-D my mame vse taky se slevama a snazime se usetrit ale zadna slava
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak vy to máte hlavně tím velkým počtem lidí. To se pak moc šetřit nedá. Ale zase tam budete mít pořádně veselo. :-) Jako kdybych ty finance měla, tak bude svatba taky úplně jiná, to mi věř. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
role: A proč třeba ještě chvíli nepočkáte než něco našetříte, aby ti to pak pozděj nebylo líto.
Odpovědět
role: no popravde nam min pulku plati mi rodice ;-) a zbytek platime hold za pochodu
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: protože máme oba strašnou povahu, a to takovou, že chceme všechno co nejdřív, za každou cenu. Takže jsme si řekli, že radši nějakou svatbu než zase čekat rok na další léto. :-D Ale zase abyste mě nepochopili špatně...já si nestěžuju, jakou budeme mít svatbu. Jen říkám, že kdyby bylo víc peněz, tak bude jiná. :-)
Odpovědět
role: mame to podobny...taky hned a ted ale asi by me mrzelo kdyby svatba nebyla takovahle a to jsme hodne ustoupili ze vsech moznyhch predstav a pozadavku
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?