Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Mám, paní fotografku z Bolky.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: a jakou máš o fitkách představu?
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Já vím, jakým způsobem ona fotí a fotky se mi moc líbí, takže to nechám na ní. No ale budou fotky jak z interiáru zámku, tak ze zahrady a parku s labyrinty. Taky bych chtěla fotky v altánku, u kašny a u jezírka. Určitě chci využít i deštníček a vějíř :o) No a ženich fotky jak se sakem, tak bez saka :o) Pak taky společné fotky samo sebou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: já chci 99% procent společných...a chci blízkost, žádné ženich v dáli, nevěsta vepředu a naopak =-) prostě objímání atd. A taky chci udělat památku hostům...ať se vyfotí s kým chtějí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Já chci taky jak fotky společné, tak jen my dva :o) necháme si od ní poradit. Už od ní nějaké fotky máme, ikdyž ne svatební a jsou krásné. Svatební alba jsem od ní viděla a moc se mi líbily :o)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Taky zdravím :-) marsee: Nebudeš, já mám staršího, na mě by 3Otiletej byl ještě mladej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak koukám že ste to tady včera pěkně rozjeli, to já sem měla půlnoc.jinak mě je 25 a přítel bude mít teď 12.dubn 25 let,a jsme spolu 3 roky a 2 měsíce. Jinak jsem se dneska pustila do vývazek pro rodinu, dělala jsem jen 8 ale je to teda titěrná práce, holky moc Vás obdivuju že si je všechny děláte sami, já bych na to neměla nervy.
Odpovědět
Profilova fotka
Uffff jsem tu nějak dlouho nebyla :o), mi to trvalo, než jsem si to přečetla. marsee: Moc hezký účes, taky budu mít něco obdobného :o) My zatím zkoušely natáčky (zrovna včera) a i ráno ty vlasy byly vlnité, tak to snad vydrží celý den .o) manzelinka: Sukně sice dost šlehačková, ale myslím, že to k těm šatům fakt jde :o) A stejně jako tobě se mi moc líbí ten vršek! .o) Věk?... Hmmm asi budu nejstarší :o) Mě bude v září už těsně 36 a přítelovi 26 :o) Jsme spolu 6 let, bydlíme spolu 3 roky :o) mitote: Doufám, že už je lépe a ta střevní potvora už je pryč. Tady to taky šíleně řádí, tak jen doufám, že se tomu vyhneme :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak já dnes konečně byla u švadlenky na odměření a probraly jsme moje a její představy a snad se shodly :o) Takže se už mooooc těším na první zkoušku, ale ještě to bude chvíli trvat, než k tomu dojde.
Odpovědět
Profilova fotka
dany: Já si vývazky objednám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee-nemáš nejstaršího.Mojímu je 34
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a. to já chtěla taky si je objednat.ale když jsem je dělala sama,vyšly ani ne na korunu jeden
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
vroniqueta:díky za pochvalu šatů martja: a tolik mladšího,ty brdo:-) ale hlavně,že to pasuje
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Díky :o) Já když mám natáčky přes celou noc, tak jsem jak pudl, to by neklaplo. Mám totiž svoje vlasy vlvnité a musím si je rovnat. Na této rychlé zkoušce mi vzala hlavně konečky kulmou, potom budu mít více loken :o) Tak to je bezva s těma šatama, potom sem dej foto, jsem zvědavá :o)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky. Dlouho, moc dlouho, jsem tu nebyla a teď vás vůbec nestíhám. Dočítat vše asi nemá smysl, ale aspoň něco jsem zvládla. Koukám, že máte už skoro všechny prstýnky v běhu nebo dokonce doma. To mi už měli mít taky, ale bohužel paní zlatnice má dvouměsíční skluz. ]-( Martja: a kdy budeš mít tu první zkoušku? Ptala si se v těch Chabařovicích na to, jestli jsou schopný udělat dort na tvůj datum? Docela by mě to zajímalo, protože jsme ho chtěli taky tam a právě kvůli tomu že si myslím, že neudělají, jsem musela najít jinou cukrárnu. Marsee: tobě bych mohla chválit pořád něco. V albu máš všechno krásné. Budete mít nádhernou svatbu a už se těším na fotky z ní. ;-) Když jste tady na sebe práskly věk, tak já teda taky. Mě je 26 a přítelovi 29 a jsme spolu necelé dva roky. A to už máme půlroční holčičku. Zásnuby byly půl roku po seznámení. :-D
Odpovědět
ahoj holky...tak mam dalsi ulovek, podvazkovy pas, slevneny ze 700,- na 350,- :-) jupi jou :-) jdu ho hodit do alba
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: jen na korunu?? Tak jo je dobré, mě se s tím prostě nechtělo dělat, už takhle toho mám dost. Jediné co si udělám tak jmenovky.
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
role: Jee, děkujem :o) Máte půlroční holčičku? To jste stihli miminko rychle :o) Nějak se to ale rozmáhá, kolem mě je tolik těhotných nebo s miminkem a to jsou kolikrát v krátkodobém vztahu a berou se až po miminku nebo těhotné :)
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: já se neměla koukat na ty tvoje zamluvené šaty v albu. Teď se mi už nebudou líbit ty moje. :-) Jsou fakt krásné teda!!!!!!!!! To je nějaká nová kolekce? Jéééjej, opravdu závidím (v dobrém samozřejmě) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: joo, to my jsme rychlý no. Po sedmi měsících jsme se rozhodli, že chcem mimčo a hned napoprvé se povedla Laurinka. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
role: Pěkný :-) a brala si předtím HA?
Odpovědět
Profilova fotka
ano, brala. A docela silnou kvůli pleti, od osmnácti. Doktorka mi řekla ať žádnou pauzu nedělám, takže hned po vysazení a po MS se to povedlo.
Odpovědět
Profilova fotka
role: To mě těší :o)
Odpovědět
Profilova fotka
role: Jé moc děkuju. No nová nevím, myslím, že na rok 2010. Taky jsem je dlouho sháněla, našla jsem je na netu a už jsem nechtěla jiné, byly to čtvrté šaty co jsem zkoušela a bylo jasno :-) Ale ty máš taky moc krásné, ta zlatá bude moc pěkná. My máme taky výzdobu do zlata ;-) Už jste sehnali nějakou vestičku s kravatou?
Odpovědět
Profilova fotka
role: No já nevím, zda tam nakonec dort budu brát, viz zkušenost lakys z Viničního Altánu, ale dostala jsem další fajn typ na cukrárnu ve Vysočanech. Musím ale zjistit, zda dělají odvoz, já nejsem schopna asi totiž zajistit převoz dortu v den svatby. Jinak jedna holčina nám dovolila jít na tu její svatbu. Myslím, že je to ellye :o)
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: My už dlouho předtím byli kamarádi a trochu jsme se tomu kvůli tomu věku bránili... No ale prostě jsme neodolali :o)
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: děkuji. :-) To je super, že ti i sedly, protože já si takhle vyhlídla na netu taky maggie (minulý rok) a když jsem je viděla na sobě, tak to byla hrůza. A jsou těžké? Vestičku ani nic podobného ještě bohužel nemáme, protože teď nějak nebyl čas. Ale popravdě, asi to kupovat nebudeme, půjčíme si vestu i regatu v salonu odkud mám šaty. Viděla jsem tam nějakou zlatokrémovou,tak to by mohlo jít dobře. A za 800Kč mi to přijde fajn. A jak to budeš mít s kytičkou?
Odpovědět
Profilova fotka
martja: fakt? Tak to je super. A kdy má tu svatbu? Nebo já se pak vlastně můžu mrknout. Tak fajn. Převoz dortu...to je problém no. Já doufám, že za ty peníze co tam utratíme, mi to odvezou zadarmo. Jsem asi naivní,co? :-S
Odpovědět
my budeme teda vesticku s regatou kupovat za 2 a pul protoze nikde na pujceni svetle zelena neni :-( holky co mate za problem s dortama a vinicnim altanem?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?