Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já zase jenom babičky
Odpovědět
Profilova fotka
ale tak obecně, my ženské vydržíme víc než chlapy :-D jinak začínám přemýšlet že bych si koupila krepatící žehličku a na svatbu se krepla (pro větší hustotu vlasů) a pak to nějak posepínala,... jsem si dneska zkusila udělat copánky abych to vyzkoušela a docela by se mi to na svatbu i líbilo...
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: a co papiloty?
Odpovědět
zmyzulka: a kadernici mit nebudes?
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: já si myslím,že k tomu sárí by to nebylo zlé. Vlasy hodit na papiloty a pak je nějak posepínat
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: V pondělí jdu na zkoušku líčení do Zlína. Už mám jednu zamluvenou z Uh.Brodu,ale chci zkusit ještě tu Zlíňačku,pro jistotu.
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: no já nevím, já bych to na svatbu nezkoušela...anebo hodně posepínat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
choclit - papiloty jsem zkoušla a vůbec mi to nedrží, za chvíli jsem byla splihnutá (i přes veškeré tužící snahy) :( mitote: ještě nevím, nechtěla jsem, ale docela začínám o kadeřnici uvažovat :-D holky, hodím do alba fotku co jsem si na hlavě teď vytvořila, tak prosím pak kukněte jestli to vypadá moc blbě...
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, tak asi fotku nehodím, máme půjčený počítač (náš je v opravně) a nějak tento nechce komunikovat s mým foťákem... tož až vložím až se nám ten náš vrátí
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: tedy ten copánkový drdol je senzační! to budu nosit do práce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: super, že? :-) mě se to velice líbí, ale mám na to krátké vlasy... (potřebovala bych ještě tak aspoň 10 cenťáčků
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka : já mám vlasy po ramena, tak uvidíme, jak to doroste do září :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
manzelinka: já mám něco pod ramena, ale stejně mi to s těma copánkama nevyšlo... navíc už jsem nebyla u kadeřnice od června takže mám vlasy dost zničené. potřebovala bych ušminkout konce aspoň o 5 cm minimálně...
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: já si je právě nedávno stříhala a o dost...asi 10cm
Odpovědět
jo ja taky pujdu uz zastrihnout konecky, mam chodit obmesic...:-D a jinak je mam tak do puli zad
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no kéž by mi to takhle do svatby dorostlo :-D
Odpovědět
manzelinka: ja uz na tom tak 7 let makam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: to věřím :-N
Odpovědět
Tak mě bude v září 24 a mojému v listopadu 26. Jsme spolu už 8 roků :-) Tak už je docela na čase :-D Manzelinka: šatičky jsou krásné! Choclit: taky jsi udělala dobře s šatičkami. Gerynka: tak to jsme skoro stejně staré!
Odpovědět
tak se taky přidám k těm číslům - mě táhne na 25, přítelovi 26 ;-) v den svatby spolu budeme 7 let x-)
Odpovědět
Profilova fotka
veroniqueta: to je na čase :-D gratuluji! a děkuji moc za pochvalu, jestli váhám zda obruč či ne....
Odpovědět
Tak až teď jsem dočetla diskuzi do konce, vy jste asi nemohly spát, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
veroniqueta: já jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, tady to v noci jelo :o)) Koukám, že budu mít snad nejstaršího ženicha :o))
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: O jakém drdůlku je tady řeč? Já jsem nějak vedle :(
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: kolik je ženichovi jsi říkala? má ho zmyzulka v albu...udělaný s culíku a copánků, krása ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Aha, mrknu. Teď mu bude 30.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: tak to určitě nejstarší nebude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: No mezi váma asi jo, ale na tom nesejde, jen že všichni jste dvacet a něco a to i ženichové :o) Přítel je ještě asi tři neděle dvacet a něco :o))
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: a nesejde, už máš vybraného fotografa?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?