Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky valím, dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Tebe bych za pacose mit nechtela... bud si vymejslis nebo v tom mas sama bordel... nejake utrzky z toho co povidas sice odpovidaji prubehu trombozy DK a nasledne plicni embolce, ale pak to v dalsim prispevku totalne zazdis, takze nevim, co z toho je pravda, ci jako kdo se v tom ma vyznat...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ty blazne, byt mariankovy, tak uz tu datli jedine takto vftkufwszdlXCYnDsvn nhfbftjrelwsn.sx
Odpovědět
marta: to je jen pro profiky :-D to ty jako student jeste nejsi vis :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ja ti dam studenta, ja tu tvrde dru... :-D od rana do vecera....
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja fakt padam do postele.... Dobrou...
Odpovědět
Profilova fotka
říkám ti,nejsu doktor-zprávu ale možná u našich někde najdu a taky tu kartičku,co jsem měla nosit prý viditelně na krku-že beru warfarin.Neměla jsem ji ale ani jednou. jen ti říkám,jak mi bylo
Odpovědět
marta: no to vidim...u beremka dres co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jj :-D choclit: tu karticku, co tu popisovala mitote? :-D pa dobrou...
Odpovědět
Profilova fotka
ne,já měla na warfarin,jakože ho beru-ne nějaké injekce,ale takové,vždyt o znáš,ty malé modré bobulky
Odpovědět
ja to ale nemam nosit na krku :-D jen v penezence ...na krku by to asi nevydrzela vzhledme tomu ze je z tvrdeho ppapiru a jeste prehla na pulku jako knizecka :-D
Odpovědět
marta: 10min uz parkuje, vydrz
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to já měla jinou. a ty jsi brala warfariN?Oni mi rekli,nejlépe na krku,kdybych měla náhodou nějakou autohavárku nebo tak,tak aby to hned zjistili doktoři,že se mi ředí krev či co.
Odpovědět
nebrala a warfarin je antikoagulacni lecba :-D :-D :-D
Odpovědět
warfarin je prave na to aby se ti zredila krev :-D aby se ti neresila tak je ascorutin, aktefferin, pamba a jeste neco na D myslim :-D
Odpovědět
uz vim Dycinone :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote-říkám,že tomu nerozumím,nejsem doktor. Já znám jen paralen,tím jsem dosud léčila skoro vše:-) nebo ty růžové tobolky-to když mě bolí zuby.Jinak nic moc neznám.
Odpovědět
no mela bys znat to co ti bylo nebo je, na to se i kazdy doktor pri anamneze pta :-D stejne tak na to co beres nebo jsi brala...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já jen řekla,že beru warfarin a pak kdy jsem ho vysadila.Jinak jsem s sebou měla okopčenou tu zprávu z nemocnice. Oni si to ale stejně podle RC vyhledají :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já už jdu taky do hajan
Odpovědět
Profilova fotka
tak koukám, že tu bylo v noci veselo :-D
Odpovědět
zmyzulka: jojo hihihihihi
Odpovědět
Profilova fotka
hihi
Odpovědět
Profilova fotka
tož jak tak čtu tak mě těší, že tu nejsem sama nevěsta v nejlepších letech :-D tímto zdravím p.e.t.u ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmazulka: a Tobě je koli?A partnerovi?
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: 28, ale chlapa mám o dva roky mladšího - aby mi dýl vydržel :-D :-D
Odpovědět
zmyzulka: dobra vymluva :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: :-D to jsi řekla hezky
Odpovědět
Profilova fotka
no coco holky, chlapy umírají dřív :-D :-D já už teda nemám ani jednoho dědu, babičky zůstaly samy docela dost brzo... ale tak rok sem rok tam, hlavně že je láska veliká x-)
Odpovědět
jo tak to ja mam jen dedecky :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?