Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
romco-to máš pravdu,řadový policista di dojde tak na max 25 tis. To už mám naštěstí díky začátku studia za sebou.Už jsem měla dost těch nočních a víkendů.Teď je to fajn,v práci jen po-pá.
Odpovědět
Profilova fotka
pete: mam, ale plat tak mizernej, ze si rikam, ze mi ty roky za to nestaly ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
maarti - no to si dej pozor :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
juj 25 tis, ja mam nastupni po VS 18 hrubyho!!! Ja ci k cajtum.... klidne zapru oba diplomy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Jo, drží, ale tu jistotu, že tě nepřeřadí na nějaké horší nemáš. Nejsou povinni držet to stejné. No ale pořád lepší něco než nic.
Odpovědět
Profilova fotka
maarti-diplomy ne,vysoká škola je u nás hodnocena daleko líp a hlavně nezačínáš na ulici
Odpovědět
Profilova fotka
choclit - myslíš 25 hrubýho nebo čistýho???
Odpovědět
marta: ja te lepnu, pak tady mam vzdy krece v brise ze smichu...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Ne, zdravku, mohla bych tak Marti asistovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: az by videli mych zivich 43 kilo vahy, tak by je asi trefil slak :-D
Odpovědět
peta: a to delas ted zdravku?
Odpovědět
Profilova fotka
peta: a co delas presne?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
maartinka -- no ty bys je mohla akorát ukecávat :-D :-D :-D :-D :-D nebo přesvědčovat sebevrahy,aby neskákali z Nuseláku
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a. nejsou povinni držet stejné,ale my jsme na určitých platových tarifech a on tě může přeřadit na jiné místo ale ve stejném tarifu,tzn. za stejné peníze romca-čistého,ale píšu max. podle toho u jaké složky je a jak dlouho.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jasně, že teď ;-) vyšší odbornou. Já měla předtím takovou pracovní pauzu.
Odpovědět
Profilova fotka
romca: tak vzhledem k tomu, jak jsem ukecana, tak bych sebevrahum po chvilce tak lezla na nervy, ze bud by skocili nebo poprosili ostatni, ze kdyz me umlci, ze slezou :-D kazdopadne by to ani v jednom pripade nebylo na dlouho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak co já vím od kamošů, tak měli mnohem míň a to ještě museli dělat hafo přesčasů,,, no a když ty píšeš že toto období máš už za sebou, takže máš jednou tolik????
Odpovědět
Profilova fotka
me zacina stoupat pivecko do hlavy...
Odpovědět
peta: ja beru jako pracovni pauzu celou vysku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marti-to by je trefil z té tvé váhy,to jo:-) museli jsme projít kurzem sebeobrany,chodili jsme na box a karate-to by tě tam kluci zlomili:-) romca-jednou tolik ne,neblázni.Ještě nemám výšku.To je docela podstatné,pokud chceš jít výš. Já mám za sebou pouze období policisty na ulici. Jak jsem přinesla papír o přijetí ke studiu na VŠ,tak mi propůjčili hodnost,tak jsem o nějakou tu tisícovku na tom líp než před tím.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já to balím, už tu usínám,,, zítra si vás dočtu,,, papa všechny a dobrou noc
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: bzch je prekecala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
romca: papa dobrou...
Odpovědět
choclit: takze u vas je to i podle toho co studujete jo?
Odpovědět
Profilova fotka
romco-to máš fakt,hodně přasčasů,ale některé jsou placené,tak aspoň ta výplata líp vypadá
Odpovědět
Profilova fotka
no, budouci svagr je sice u vojaku, ale taky obcas neco takoveho vyklada, tak je to u cajtu asi podobny...
Odpovědět
Profilova fotka
a co vaše práce?Teď vy se pochlubte
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: moji znas...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote-u nás je jedno jakou máš výšku,hlavně že máš titul-nejlépe je samozřejmě v oboru,ale bere se jakákoliv. U nás je výhoda hlavně výsluha
Odpovědět
Profilova fotka
co je vysluha?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?