Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
gerynka: My v září budeme mít 3 roky, ale jinak už se známe od mých 15. No naštěstí jsme si na sebe ale počkali :o)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: to říkáš dobře měl by být ale lásce neporučíš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gerynka: Já jsem taky stará nevesta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gerynka: příde na to ;-) marsee1: to jsme na tom podobně....
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme spolu už přes 7 let od mých 16 to je síla co - myslím že už to tu svatbu potřebovalo.
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a. starší než já???
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: :o) A plánujete tedy po svatbě mímo?
Odpovědět
jaj tak to my jsme se vatbou asi nejvetsi rychlici :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gerynka: no plánujem to už pár let ;-) to tedy potřebovalo, ještě byste to "přechodili" ale je to krásný, na druhou stranu na tvém místě bych do toho praštila již dávno....
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: no já chci co nejdřív :-) mitote: to nevadí, to nemá až takový vliv...
Odpovědět
Profilova fotka
protože jsem tady z vás asi nejstarší tak mimčo plánujeme zkusit klidně hned po svatbě. Prášky už neberu přes půl roku, tak uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Tak to je pěkný :o)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
marsee1: to je :-) gerynka: no však, po sedmi letech už jste pozadu :-D dělám si srandu, tohle nemá cenu uspěchávat
Odpovědět
Profilova fotka
mitote-my jsme na tom skoro stejně-jen o 2 mesíce dýl. to nebylo ve škole jako na střední-ale já si pak dělala vojenskou a on tam byl i nstruktor-všichni tam byli dospěli,to je jiné,než kdybych byla studentka na střední
Odpovědět
Profilova fotka
já bych to dřív brala ale přítel se trošku bránil a navíc se mi nechtělo když jsem byla ve škole. A nejdřív jsme si chtěli koupit vlastní byt.
Odpovědět
Profilova fotka
gerynka: Máme to stejně tak :o)
Odpovědět
Profilova fotka
gerynka: No nevím kolik je tobe :-D Mě je 28. A mimčo plánujeme tak za dva roky.
Odpovědět
Profilova fotka
gerynka: S tím miminkem, ale necháme tomu volný průběh, nijak to nebudeme lámat přes koleno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
gerynka-taky plánujeme mimčo hned po svatbě-můj už má na to věk:-)) Baráček máme,takže do toho klidně spadnem:-)
Odpovědět
Profilova fotka
hutá nejsem nejstarší p.e.t.a. nemyslím to zle ty jsi taky pořád mladá mě bude 24
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: trošku to jiné je, ale ve vašem případě bych chvilku ještě počkala jestli jste spolu necelé dva roky... gerynka: byt....to je dnes právě ten zdržovák :-) a už máte?
Odpovědět
Profilova fotka
teda huráá
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: jojo máme koupili jsme si ho vloni v létě
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka-jsme spolu chvíli,ale já bych nikdy už lepšího chlapa nepotkala.na lepšího nemám.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: my to taky nijak hrotit nechceme prostě si budeme užívat a pak se uvidí
Odpovědět
Profilova fotka
gerynka: Mě to naprosto vyhovuje, nedovedu si představit, že bych se vdávala ve 20ti s holým zadkem. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a. no právě mi jsme taky chtěli být nejdřív zajištěný
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já zítra brzo vstávám, tak si jdu lehnout. Hezký večer a dobrou noc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gerynka: my máme zatím malý, tam by jsme se zbytečně mačkali :-| choclit: co to je za názor: "na lepšího nemám?" :-D My na to máme věk oba, na mimčo p.e.t.a. Já si to dovedu představit :-D
Odpovědět
my planujeme zacit pracovat n amiri za dva roky, jakmile udelam bakalare :-) ale kocarek uz je vybranej :-) jinak byt taky mame :-) peta: a proc ne mimi uz ted?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?