Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
co na ně říkáte? http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
dany84: pěkné :-D manzelinka: tak to u mě ještě nehrozí :-D Zbývá mi ještě výzdoba, košíčky pro družičku, lístečky růží, ........ mám toho ještě hodně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jste se delien a manzlinka strefili do vkusu, se vám líbí stéjné prstýnky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukala jsem :-D jen ještě nevím, jestli budou ;-)
Odpovědět
u nás budou 100% už jsme je i zkoušeli. Tlusté prstýnky nám s přítelem nesluší, máme oba dva tenké prsty.
Odpovědět
Zkoušeli jsme je i v tom širším, ale ty se nám tak nelíbili jako tyhle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
delien: a fotku na ruce asi nemáš?
Odpovědět
bohužel ne. Fotit nás tam nenechali. Ale jak ji budu mít, dám ji hned do alba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
delien: super, těším se....
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: Hezké prstýnky, jak nakonec sednul ženichovi? manzelinka: Ty prstýnky jsou moc pěkné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: díky, já pořád ještě nevím, jestli "jen" bílé zlato, nebo kombinace, ráda bych viděla kombinaci po několika letech
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
marsee: příteli úplně super,a to se mi fakt zdál že mu bude malý, ma velikost 58 a mě se malinko protáčí ale jinak taky super
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: tak máš asi širší kloub než prst?
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: Tak to je fajn, že sedí :o) Můj přítel má 60, taky žádené velké číslo :o) Protáčí se ti hodně? Nám paní řikala, že správně by měl jít prstýnek na prst dobře, z prstu hůř.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Já slyšela nebo četla že ti má jít těsně přes kloub....
Odpovědět
Profilova fotka
jenomže je to dočasné...čím budeme stárnout, tím víe nás bude škrtit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: mám 50 a 49 mě byl malý,ale zkoušela jsem mávat s rukou jesli mi zklouzne a v pochodě nespadnul, je pravda že na prst mi jde krásně a pak malinko těsněji přs kloub
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka, dany84: Já mám zásnubní 48, snubák 49, ptz je širší a sedí mi bezvadně, ale předpokládám, že po letech a s přibývajícím věkem si ho budu muset nechat zvětšit. No a nebo taky ne, uvidíme :o) Dostali jsme od přítelovo mamky dvoje svatební číše, tak jsem je dala do alba.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Já sem zatím nechci dávat fotky s hlavou :o)) ale tak já ji umažu a něco sem dám.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: máš moc šikovnou kadeřnici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: krásné číše a účes na to, že byl za 15min fakt svělý!
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: No sama jsem se divila, udělala mi to opravdu do 15, možná 20 minut :o) Chci tam jít potom ještě v létě na jednu zkoušku se závojem, tak mi řikala, že je teď zbytečné, aby mi to tolik kulmovala a lakovala, že jen nahrubo zkusíme, jak s tím budu spokojená. Vlastně během doby, co tchýňulce působila barva na vlasech mě učesala a ještě jednoho pána ostříhala :o))
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Díky, máme z těch číší taky radost :o)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: možná by byla škoda, kdyby to dělala déle, takhle je to skvěle ležérní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: No ty dolní vlasy by se mi líbily více nakulmované, aby to bylo bohatší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: to už je detail ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky poraďte jakou barvu do kytky k bílé, když svatba bude pistáciovo-bílá?
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: No to asi zelenou :o) Čekala jsem, kolik na ten účes padne pérek a v celém účesu mám dvě pérka a jednu gumičku :o)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: když zelinkavé květy jsou divné ne? a vejdeš se do tisícovky?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?