Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
díííííííííííky :-) Odkud máš ty krásný motýlky ?? Už jsem "prolezla" pár obchůdků na netu, ale tyhle jsem nenašla... Jestli se teda můžu "opičit" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Jasně, že jo, od toho jsou přece ty albíčka - aby se jiné nevěsty mohly inspirovat. Mám je z této stránky www.svatbadekor.cz, je tam někde složka "motýli" a tak jich máš spousty :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jeste premyslim o nejake kabelce nebo vacku,kde bych mela kapesnicky.Nejdrive na otreni z vedra a nervozity a pak ze slz (to budou slzy jako hrachy :o))
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: tam jsem byla a přehlídla je :-N To víš, některý nevěsty zakazují kopírování atd., tak to pak moc nechápu, asi chtějí být originální a jedinečné, aby náhodou neměl někdo něco stejnýho... tak proto se ptám :-) Dík
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Svou svatbu budeme mít každá jedinečnou, ať tam máme stejné motýlky nebo cokoliv jiného :o) Hlavně se každá vdáváme jinde, v jiný den nebo alespoň hodinu, takže pak nechápu, proč by to mělo vadit :o) Mám ještě nějaké nové věci, tak je odpolko vyfotím a dám to sem. Klidně se inspirujte děvčata, já do vašich albíček taky nahlížím :)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Taky jsem přemýšlela, zda si brát nějakou kabelku nebo něco, ale na obřad bych to tahat asi nechtěla (ještě se rozmyslím). Možná si jen vypůjčím kapesníčky od mamky, ta je bude potřebovat zcela určitě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Je fakt,ze mamka urcite bude po oddavajicim a svedcich prvni,co nam bude prat a v ruce je mit uz bude, tak me asi otre :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz : tak já se v Brně ptala asi ve třech restauracích a všude mi řekli 1000 na osobu. Teď mám domluvenou Harmonii v Zastávce a tam by to mělo vyjít mezi 700-900. Ale zase tam chtějí špuntovné a 2000 za restauraci. Holky budete mít potahy na židlích, musíte si je zaplatit? Mě právě včera paní co tu svatbu zařizuje řekla, že to není v ceně. A taky že pokud chceme hudbu na obřad z CD tak si musíme zajistit aparaturu, to mě teda naštvalo.
Odpovědět
Profilova fotka
purblanka: Ahojky, to dej určitě věděť jak jsi v těch salonech dopadla, já bych se taky chtěla jít mrknout ještě před vánoci. Se moc těším, ještě nikdy jsem na sobě svatební šaty neměla.Asi proto, ře jsem se ještě nevdávala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jako kabelka se nosí taková ta pompadůrka, myslím, že si ji vypůjčím právě na kapesníčky a pudr kdyby bylo potřeba :-) Marsee: na kolik tě vyšly lampiony?Já je chci taky, potěšili mě v restauraci, prý s tím mají zkušenosti a pomůžou při zapalování.a kolik jsi jich vzala, já dám asi jeden do páru.
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: Ahojky, objednala jsem lampiony za 55,- (v akci) a jeden za 99,- z jiného obchodu, kde jsem objednávala dekorace, abych je mohla porovnat, ale na pohled jsou naprosto stejné, možná se malinko liší materiálem. Mám jich 12, jsou dost velké, tak možná ani nebudu přikupovat. Párům dám po jednou, ale stejně tak i 4členné rodině třeba :o) Stejně to budou zapalovat chlapi, takže aby vždy nějaký ve skupince byl :o)) Chci to mít jen jako doplněk, nechci tam zapalovat třicet lampionů a strávit u toho hodinu :o) Tak jsem si ale řikala, že jeden zkusíme už doma, možná na vánoce nebo Silvestra - jsem zvědavá :)
Odpovědět
ja objednala lampiony za 34 :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote: super :o) Já taky viděla i levnější, ale byly to ty menší a já chtěla veeelikýýý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych chtěla nějaké střední, ale nevím jestli si to užiju, asi budu mít velký strach jestli něco nechytne =-)
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: To se neboj, pokud to budete zapalovat až venku na otevřeným prostoru, tak to bude v poho. Už jsem je viděla naživo na jedné akci a byla to nádhera.
Odpovědět
marsee1: ja je koupila na Aukru, uvidime jake budou ale uz se moc na ne tesime
Odpovědět
Profilova fotka
Chjo tak nám odpadlo oddávací místo :o( Chtěli jsme Viniční altán v Praze, ale přítelovo babička by měla problém se tam dostat .o( Takže musíme řešit jiné místo a tedy možná i jiný termín.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz : Já tedy vůce nevím jak to tam vypadá
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem to odeslala dřív než jsem to dopsala :-D tak nevím tedy vůbec jak to tam vypadá, ale není možné tam vyjímečně zajet autem?
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: Bohužel autem se nedá jet :O( Na stránkách Prahy 2 je napsáno, že ani svatebčanům se vyjímky neudělují. Nicméně máme trošku náhradu, není to sice s výhledem na Prahu, ale je to tam hezké a přístup je jednoduchý :O) Ono hezkých možností je v Praze víc (s krásný výhledem), ale od 10 tisíc výš :o/ Přítel se narodil a žil na Praze 1 a Prahu prostě miluje, tak jsme hledali něco, co i jeho okouzlí :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mě přepadla brutální chřipka :-( asi jsem něco chytla od dětí v práci... Koukám, že s tou svatbou jsou spojeny záležitosti (např. vhodný přístup na místo obřadu), na které jsem ani nepomyslela. Naštěstí my budeme mít na svatbě jen jednu babičku a ta chodí jako čiperka. Zámek Loučeň, kde se budeme brát je ale v pohodě přístupný, tak by to bylo i tak v poho. Každopádně je dobře, že jste našli hned náhradní variantu a jste spokojení. Držte mi palečky, ať dneska přežiju noční :-S
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: To je šílenost, že s chřipkou musíš do práce :o( Nemůže tě někdo nahradit? Tohle chce fakt postel :o/ No my bysme chtěli ještě víc jinou variantu, ale stojí 8.400 bez DPH + ještě něco za hudbu :o/ Kolik platíte za obřad v zámku Loučeň?
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Jo, je to šílenost, ale pracuji v dětském domově, kde je nepřetržitý provoz, včera jsem byla na 12hod., bylo mi ještě dobře a dneska už jsem se v noci nevyspala. Nevím, zda bych narychlo někoho sehnala na noční a hlavně s tím nikdo nepočítá. Dneska to ještě přežiju, potom mám dva dny volno - potřebuju se sice učit na zk, ale tak snad to zmáknu. Na Loučeni si můžu vybrat různé varianty, základ - balíček Standard stojí 7 800,- a zahrnuje pronájem svatebních prostor, organizaci, květinovou výzdobu obřadního stolu, nazvučení prostor, přípitek Bohemia Sekt pro novomanžele, svědky a oddávající, fotografování kdekoliv v zámeckém parku. k tomuto si chceme připlatit ještě dvě položky z balíčku Prestige - možnost fotografování v interiérech zámku a nazdobení zámeckého mostu pro novomanželé za 500,-. Vyjde nás to taky asi na těch 8 500,- až 9 000,- Kč. Není to sranda s penízkama, co? To je poplatek tady, poplatek tam, lítá to pěkně.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Tak to je každá rada drahá, jen snad se nadopovat něčím, co to na chvíli potlačí a zkusit se s nikým nestýkat :o/ Tak koukám, že těch 10tis na 1.5 hodiny není zase tak šílený .o(( chjo chjo. Vy si vše financujete sami? Já si dovedu představit, že zvládneme všechno ostatní kromě té hostiny, na kterou naštěstí dostaneme. Ale i tak to jde do šílených částek.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Jojo, musíme si vše financovat sami, z toho důvodu už teď kupuju alespoň dekoraci, aby toho pak nebylo najednou moc. Táta o mé svatbě nebude ani vědět, takže od jeho rodiny nemůžu počítat s ničím. Mamka je sama, takže taky ne, ikdyž mi řiká, že jednou mi přidá na šatičky (ještě ale netuší, že svatba bude už v září - bude to mít pod stromeček). Přítelovi rodiče to taky ještě nevědí, ale myslím si, že finanční pomoc od nich taky nemůžeme chtít. Jsou ale z Moravy a můžeme čekat pomoc ve formě koláčků a domácí slivovice :) Jsou to šílený částky, musíme šetřit a šetřit, abychom to všechno zmákli a nemuseli slevovat z nároků.
Odpovědět
marsee1: to ni moc nezavidim, nam teda rodice z pritelovi strany taky moc nepomuzou, maximalne manualne, ale moje mamka je ochotna zafinancovat vse, ale my chceme taky neco sami, aspon dekorace, obleceni a tak...hostinu a garden party asi nechame mamce :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Jop taky už koukám po těch drobnostech, co se dají koupit teď, ale začnu s nákupem a chozením po salonech až v lednu, vánoce jsou přeci jen ještě nějaká finanční zátěž :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to určitě jsou, ale většinu dárků už mám nakoupených, takže vánoce už tak neřeším. Hlavním dárkem pro mamku a přítelovi rodiče bude stejně oznámení o svatbě :) mitote: Tak toho si určitě važ, to se jen tak nevidí :-)
Odpovědět
tka ja po salonech chodim uz ted kvuli satickum, myslela jsem ze vlitnu doprvniho a budu j emit, jak tak koukam, bude to minimalne trimesicni dilema nez to vse oblezu a najdy ty prave - pokud najdu. Jinak s nakupama dekoracek atp zacnu taky po vanocich ,ted jsem vycucana :-S dnes jen koupim stuhy na vyvazky a zacnu je delat. Jo amam eobjednane letajici lampiony po 34korunkahc, zatim jen deset, uvidime jaky jeden bude a dyztak dokoupime
Odpovědět
Profilova fotka
Já ještě nebyla v žádném salónu. Chtěla jsem to s budoucí svědkyní a mamkou oběhat v únoru/březnu, ale možná to přesunu už na leden. Uvidím taky, jak na tom budeme s penízkama. Musíme totiž ještě zaplatit jiné věci spojené se stavebním povolením a projektem. Chceme totiž příští rok navíc začít stavět, teda pokud to klapne, ptz teď nastaly nějaké problémy s pozemkem - no a s tím jsou spojené také nemalé náklady....Hlavně když už jsme si řikali, že je vše zařízené, tak se to zase podělalo, ale tak to bohužel někdy býva... A co jinak holky, co kupujete nastávajícím manželům pod stromeček?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?