Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
veroni: jé, už koukám... no ty teda sou, nááádhera x-) ty se vám povedly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Prstýnky vypadají moc hezky, kdybychom neměli ty naše, tak bychTom hledali obdobné. veroniqueta: Ten tmavý proužek je modrý nebo černý? Co to je za kov? Vypadají fakt zajímavě .o)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak my jsme dnes pokoupili dvě košile a kravaty na převlečení. Přítel se nemohl rozhodnout, kterou :o) No měli jsme od kamarádky kupon na slevu do C&Ačka, tak to nebylo ani moc drahé .o)
Odpovědět
Profilova fotka
veroniqueta: Prstýnky jsou zajímavé :o) martja_sgcz: Tak to jste dobře pokoupili, super :o) Jo holky já včera byla na mini zkoušce účesu, ale kadeřnice mi to spíchla jen narychlo, je ale šikovná. Až budu mít závoj, zajdu na zkoušku, kde mi vlasy i pořádně nakulmuje, teď jsem to měla jen lehce nakulmované a narychlo spíchnuté. Zkoušku líčení jsem díky nastydnutí zrušila :( My jsme teď přišli z bowlingu, byli jsme s mamkou a tchýňulkou, tak to bylo oki :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my jsme včera taky objednali prstýnky :-) Jsou moc krásný a nemůžu se dočkat, až si pro ně půjdeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: tak jsem si právě pořádně zaslintala nad tvýma šatičkama x-) x-) x-) budou modré nebo bílé? jsou naprosto nááádherné
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Děkuju. :-) Budou bílé a ta krajka okolo prsou bude zelená a ne oranžová. :-) Já se chodím dívat na to tvoje sárí, moc se mi líbí, ale mně by to doma neprošlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my jsme včera absolvovali návštěvu u faráře. Bylo to celkem ok. Takže vás,které to čeká, jestli máte dobrého faráře,tak žádný strach. Do mého 2. alba jsem dala už oznámení. 3. album se šatičkama vytvořím zítra ve škole:-)
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: Wow ty šaty v albu jsou nádherné :o)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Fotečka by nebyla? :o)
Odpovědět
Ahoj holky, tak po menší odmlce se opět hlásím :-) Teda, všechny jste pokročily s přípravami. My si také objednali prstýnky a dneska se chystáme do cukrářství objednat minizákusky a dort. Taky jsem byla na zkoušce účesu a nechala jsem si zesvětlit vlasy na svoji původní barvu, tak je ze mně opět skoro blondýna :-D Jinak jsme se rozhodli oznámení si vyrábět sami, tak trávím volné chvíle vyřezáváním korpusů a pak budu vlepovat vnitřky...
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata ty které jste již kupovaly košili do vestičky. Máte košili se skrytými knoflíčky nebo klasickou košili? Budete kupovat (či jste kupovaly) manžetové knoflíčky?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
veroniqueta: Tedy Veru, ty jsou! Z čeho je máte? Jsou boží, fakt hezké. Tak nějak pozoruju, že jsem s těma prstýnkama poněkud pozadu :-D Všichni mají naobjednáno....ale opravdu si myslím, že když seženem nějaké 2 měs. dopředu, že se nic neděje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: No když ti bude jedno u koho je vezmeš, tak se určitě nic neděje. Ale co vím, tak září je stejně oblíbený jako červen, tak bych to raději nechala tak na přelom května-června, ať máš jistotu.
Odpovědět
Ahojky holky, tak to jsem nečekala, že se Vám budou líbit. :-D Ale jsem moc ráda. Je to bílé zlato a ten proužek je tmavě modrý a s tím bílým zlatem to vypadá fakt zajímavě. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
veroniqueta: Ten modrý proužek je z čeho?
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: jak jedno?Určitě chci nějaké kvalitní zlatnictví ale na jméno si nepotrpím ;-) v červnu se začnu poohlížet.... veroniqueta: a odkud je máte?Je to fakt skvost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: My jsme si je objednaly teď, protože jsou na to teď peníze :-) Všechno jídlo si děláme sami (máme hostinu na tábořišti, kde skoromuž strávil dětství a vařit nám bude můj kamarád), takže teď nic jiného nekupujeme, tak jsme chtěli aspoň něco už mít doma.:-)
Odpovědět
martja: ani nevím :-) manzelinka: máme je tady od nás z jednoho zlatnictví, ale jinak je to novinka od firmy Retofy.
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: to se rozumí, když zatím doma nic nemáš ;-) A kolik zvete lidí? veroniqueta: Takže na zakázku? To je fakt krásné dílko. Říkám si jestli ten proužek nebude kaučuková guma...
Odpovědět
manzelinka: trošku je budeme mít upravené, původně jsou kamínky na horní i dolní straně prstýnku, nechala jsem si je jen nahoře, ale ty malé tečky mám i dole a můj tam bude mít taky ty tečky. Mě to spíš připadalo, že je to tam nějak namalované, ale nevím, zas až tak jsem to nezkoumala, prostě se líbily... :-) Budou asi za 3 týdny.
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak se přidávám, mám v albu naše prstýnky
Odpovědět
veroniqueta: Prstýnky máte zajímavé :-) Jsou mooooc krásné. marketat: Tak šaty máš naprosto úžasné :-) Teším se až sem potom dáš foto :-D manzelinka: Taky ještě nemám prstýnky :-) Ale budeme je objednávat asi už v dubnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
veroniqueta: tak se nám pak pochlub! dany84: hezké, v jednoduchosti je krása, to je ocel nebo titan?
Odpovědět
Delien: děkuju! Manzelinka: určitě se pochlubím, až budou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
delien: no duben je dobrej, začít se rozhlížet ;-) já pokukuju už ted ale zase nechci mít v dubnu všechno a jen se těšit :-N Dneska jedu pro šaty holky!
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Rodina je 40 lidí a kamarádi asi taky tak nějak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ocel+stříbro
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: prima :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: Moc hezký snubáčky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?