Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
gabrin - musíš napsat < br > ale dohromady
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: No ještě se vrátím k poslednímu tématu s tebou....Ono to vyznělo tak, že přinesli drahej svatební dar, takže automaticky měli být pozvaní na oběd a ne si ho platit sami jinde. Přišlo mi, že mě by bylo jedno, kdybych někomu koupila veledar, že mě nepozval, nekupuji sakra honosnej dar proto aby mě pozvali, ale protože jim ho koupit chci a nechci se s nikým předhánět....
Odpovědět
Profilova fotka
tak jak psala veroniqueta-u nás je to prostě jiné. Jiné zvyky. Jiný kraj,jiný mrav
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: No ale nemyslím že předhán ění se v okázalosti darů je krajem...to spíš lidmi, s jakými se stýkáš.Vždyt i dárek za pár stovek může být nejlepší!
Odpovědět
Profilova fotka
to jo,to jsem neřekla,vubec tu neres cenu darku. My jsme resili to,ze u nas se zve bud na celou svatbu nebo vubec
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: No že jsi tam uvedla že donesli drahej dar, tak mi to přišlo jakože by je tam měli pozvat proto :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já bych byla ráda kdyby mě pozval někdo na večer, než vůbec. Nemusím být všude...a dobří přátelé to pochopí.
Odpovědět
Profilova fotka
ja si jen nedokazu dobre predstavit,ze pojedu nekamdo prahy,kuknu na obrad,pak budu chodit pio praze,kde to vubec neznam a vecer pujdu na raut a pak budu spat nekde v hotelu,ktery si sezenu.
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: No právě proto, že to tam neznáš, prohlédneš si město, podíváš se na památky,....to není vůbec špatné, možná by mě to bavilo víc, než sedět na něčí hostině...a večer si s nimi užít už můžeš...
Odpovědět
Profilova fotka
U nás je to fakt jiné.
Odpovědět
Profilova fotka
to není žádné "u nás" a "u vás"...přeci je to podle toho, jakou svatbu chceš, ne podle toho, jaké se to u vás dělá.....Kolik je ti?
Odpovědět
Profilova fotka
na věku nezáleží.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a ti hosté, co přijdou na obřad a pak až večer-celý den chodí po památkách,nají se někde v restauraci a když jsou z daleka,tak nocují kde?
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Většina svatebčanů zajistí rezervaci hotelu, někteří i ubytko...
Odpovědět
Profilova fotka
a ten hotel platí kdo?
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: no třeba svatebčani ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jako ti hosté,co tam jsou spát?
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Tak bud ty, kteří platí celou svatbu, nebo snoubenci anebo každý sám, to záleží, jak se kdo domluví ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo aha. Už změňme téma,na tohle máme očividně každý jiný názor.
Odpovědět
Profilova fotka
od toho je to diskuze ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobře,jak chceš. U nás je zvykem, že když někoho pozveš na svatbu,tak ho uhostíš,jak se patří a ne,že ho pošleš se někam procházet po památkách nebo ho pošleš ať si jde dát oběd někam do restaurace.
Odpovědět
Profilova fotka
jaký "u nás" pořád? To je asi zvykem všude....ale trochu originality neuškodí a jen jsem se zastala jedné slečny...
Odpovědět
Profilova fotka
v tomhle nevidím žádnou originalitu. No u Nás-vyjádřila se k tomu holky stejně jak já z Brněnska, Zlínska a holky z Čech byli proti. A už stop,nechci se tu hádat,od toho diskuze taky není.
Odpovědět
Profilova fotka
marsse-jak Ti dopadly prstýnky? Já jsem holka šikovná-k dnešnímu dni mám 45 vývazků. Už chybí jen 50:-(
Odpovědět
Profilova fotka
cholcit: To se nikdo nehádá ;-) A pročpak tajíš ten věk?To je ostuda?
Odpovědět
Profilova fotka
nevím proč byh Ti to měla říkat,to Ti může být jedno
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: může, jen mě to zajímalo ;-) že to bereš všechno tak puberťácky - bez urážky.
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavně že tobě je 20. Ne,je to beru tak,jak se to u nás patří.
Odpovědět
Profilova fotka
Ach jo vy tady řešíte opravdu hlouposti, ale v jednom má choclit pravdu, mám kamarády z moravy a a svatba je v čechách a je nesmysl aby se jeli takovou dálku jen podívat to můžou kamarádi co jsou v okolí, ale kamarádka to pochopila, že je to nesmysl jet takovou dálku a pro nás by to pak znamenalo ještě placení pro ně ubytování, je nesmysl aby jeli takovou dálku to bych je rovnou pozvala na celou svatbu ale oni to pochopili sami. A kamarádi co jsou v okolí tak ti se přijdou podívat když to mají třeba jen 5 km na obřad, to je něco jiného. Tak snad sem to dobře vysvětlila to co jsem myslela. Jiank ž mám prstýnky jsou krásné ani jsem nečekala že budou tak brzo a cena za hubičku 2.840,- máme ocel + stříbro
Odpovědět
Profilova fotka
Uz jsem tu psala, ze kdo jde jen na raut, tak se tyka jen mistnich. Prespolni jdou i na hostinu, i na raut a maji od nas placene i ubytovani. U nas to take neni takto zvykem, jak pise cholcit, ale my chceme na svatbe i pratele a ti jsou mistni a jinak to udelat kvuli financim nejde. Vsichni o teto situaci budou obeznameni a komu se to nelibi, tak at radeji ani nejezdi.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?