Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
dany: drz se neboj...i kdyby jste meli za pejska 25 dat, stoji ty prachy za to vic nez z svatbu...ja vim ze je to blba utecha ale je to fakt
Odpovědět
Profilova fotka
dany: Já bych psa operací netrápila,nechala bych ho radsi utratit.
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Záleží, jak na tom je.
Odpovědět
choclit: proc kdyz by tady pak mohl dalsich X let zit spokojene?
Odpovědět
kazdopdne DANY, nas hafan, kralik i tri mega zelvy drzi vsechny koncetiny ;-) a my velci taky
Odpovědět
Profilova fotka
pro psa je to velká zátěž,ale je to každého věc.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: to víš že bych pro něj udělala maximum i na úkor svatby, a jestli by mu operace pomohlla tak bych ani minutu neváhala. ale dopadlo to úplně jinak, dneska si pro něj jedem a operovat ho nebudou :-) a bude nás to stát jen 4000,- já sem tak šťastná, je to jako naše mimčo
Odpovědět
dany: jaktoze ho operovat nebudou? a kde jste ho vubec meli na veterine? odkud jste? :-o choclit: i pro cloveka je to velk azatez ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote-já vím,ale nastesti zvirata muzes v takovem pripade utratit. Lidem to nejde-a jak by nekteri chteli,ti co mají rakovinu,jsou tezce nemocni,jedne,druha operace,desata a vi,ze jim nic nepomuze,chteji umrit,ale nemuzou.Proto ti pejsci to mají v tomto jednodussi a nemusi se trapit
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: saty budu mi site za 6tis, ktere pak prodam. V pujcovne chteli 8-10 tis. Vyzdobu kupujeme sami, mame ji uz celou zaplacenou. Nam hlavne chybi penize na alkohol, ktery chceme aspon castecne platit. Cholcit: hostina (pouze rodina)46 lidi, vecer kamaradi a kolegove z prace (sefovo manzelka me cese a lici zadarmo).dalsich 30 lidi. S pritelem mame spolecne kamarady.
Odpovědět
Profilova fotka
měli sme to na klinice Jaggy, asi budeš vědět je i v brně, dokrot řekl že oparace by mu jeho stav mohla zhoršit a že není potřebná, on se z toho za ty 4 dny dostal, má se dobře, běhá. skřípnul se mu nerv který mu dělal bolest
Odpovědět
Profilova fotka
martja-a ti kamaradi budou na obradu a pak prijdou az vecer?a mezitim budou kde??
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
martja: myslela jsem že budete mít víc lidí, když si psala o velké svatbě, my jdem bratránkovi a ten bude mít jen na hostinu 80 lidí + lidi večer atk přes 100 to bude určitě, to bych zešílela
Odpovědět
Profilova fotka
dany-taky nás bude na hostině moc 80-90 max. u nás je to takový průměr. Kamarádka ta měla velko svatbu,na hostině jich bylo 120
Odpovědět
Profilova fotka
cholcit: Predpokladam, ze v praci ci ve skole. Mame svatbu v patek. Ja to vsem rikam uz dopredu, ze to bohuzel jinak nejde. Zatim nikdo nereagoval jinak nez: "To je jasny." Tam jde spise o tu vecerni oslavu. Oni jsou casto udiveni, ze jsou vubec zvani :o) Pritom vim,ze na obrad 100% pokud nebudou nemocni.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak už si můžeme vyrazit pro prstýnky, jsou hotovééé :o) No dneska to nestíháme, jdeme s tchýňulkou ke kadeřnici, ale zítra pro ně 100% zajedem. Nemůžu se dočkat :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja-takže oni pujdou na obrad,pak do prace a vecer prijdou?chapu to dobre?
Odpovědět
dany: to v brne neznam my chodime zasadne jen na VFU, jsou tam nej profici z cele republiky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dany: Kdybych zvala bratranky a sestrenice tak jich bude na obed od dalsich 30-35 vic. Pac mam 12 bratranku a sestrenic a kazdy ma uz rodinu (jsem predposledni). Takze to beru jako velkou svatbu, kdyz vetsinou tu ctu o 30 az 40 lidi a vsichni v nasem okoli rikaji, co blaznime :o/ Bracha mel 100 lidi, taky bych to brala, ale uz takhle je toho hodne :o(
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: Držím pěsti, aby to s pejskem dobře dopadlo a neboj... času ještě dost a taky dost už toho máte. Nějak se to zmákne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_SGCZ: My tedy alkohol platíme rozhodně.Ale nemáme tam žádné alkoholiky :-D dany84: Tak to moc gratuluju! ;-) Ať vše dobře dopadne choclit: To je podle mě hloupost, lidé, kteří trpí vážnou nemocí jsou většinou rádi, že žijí.... marsee1: tak to je prima!
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka-já byt odkazana na lůzku a vubec bych nemohla nic delat,hybat se a nic,radsi umru.
Odpovědět
Profilova fotka
cholcit: Jop chapes. manzelinka: to my chceme take, ale i kdyby to bylo nealko, budeme potrebovat tak 30 tis. za piti. Coz prevysuje o tech 20 tis. co nam zatim chybi. Dany: Jsem rada, ze pejsek je uz v poradku :o) Vim jake to je, kdyz je takovyto clen rodiny nemocny.
Odpovědět
Profilova fotka
martja?pochopila jsem to dobre? marsee:pstynky?Jéé,to se máš
Odpovědět
Profilova fotka
martja-no já si nedokážu přadstavit,ze pujdu na obrad,pak me nekdo posle domů a rekne večer prijď. A co s těmi,kteří jsou z daleka?U nás se dělá svíca pro kamarády-rozlučka se svobodou a nejbližší jsou na obřad i na hostinu.
Odpovědět
dany84: Tak to je super že to s pejskem dobře dopadlo :-D Stejně jako martja vím jaké to je, nic příjemného. Alespoň teď můžeš zase v klidu myslet na svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
cholcit: Nikdy nevíš ;-) člověk pak přemýšlí úplně jinak...ale pryč od takových ošlivých témat 8-) martja_sgcz: Tak zkuste ušetřit na dekoraci, je to spousta blbůstek, o kerých stejně pak člověk zjistí že je ani nepotřebuje a sežere to spoustu peněz ;-) choclit2: ono je to tak, že normální lidé pochopí, proč to tak je, prostě chceš mít rodinu a nejbližší na obědě a ostatní večer a kdo bude chtít vidět samotný obřad, přijde....nepřijde mi to tak divný...mimochodem, někdo třeba půjde jen na obřad a někdo na večer...
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka-ale to ja chápu,jen nechápu to,co budou dělt lidé z daleka mezi tím,když půjdou na obřad a pak pijdou večer
Odpovědět
Profilova fotka
cholcit: Vsichni co jsou zdaleka, tak jdou na hostinu. Ja lidi zvu na hostinu ci raut, pokud prijdou na obrad, to je jejich vec. Nenutim je. Rozlucka u nas bude jen v malem. Pro nas jsou nejblizsi rodice, sourozenci s rodinami a kamaradi. Kazdy to ma jinak, ja uz takhle byla na nekolika svatbach. Chapu,ze to tak je a nikdy jsem v tom nevidela problem. Je jasne, ze je to drahe a tak to doufam, ze to pochopi i oni. Jestli ne, tak jejich problem. Jednou to pochopi.
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Zdaleka se asi na obřad podívat nepojedou, aspoň myslím a kdo jo, prohlédne si město, vždyt bude hezké počasí.... A navíc-platí to oni dva, ne kamarádi, takže kamarádi si těžko můžou hýkat, jak to mají udělat.Buď souhlasí, a přijdou, nebo ne a nepřijdou.Jednoduché.Svatbu neděláš pro ostatní, ale pro vás dva.Mě se ale zdá, že ty ne :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?