Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
zmyzulka: to vis mam doma IT :-D nene 14 :-) proto jsem taky skoncila az sesta :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: aháá :) no stejně mě to překvapuje, že jenom tolik když taky jsou takové mraky "šílených" nevěst (myšleno v dobrém samozřejmě, ale prostě žijeme tím)
Odpovědět
zmyzulka: mozna uz jich vice vi ze nic nedostane ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: já jsem naivní optimistka, takže věřím, že to k tobě zdárně doputuje... se mi nechce věřit že by to byli nějací podvodníci... ale naštvalo by mě to asi už :-|
Odpovědět
zmyzulka: vis ja si pripadam uz jak kreten kdyz me vzdy reknou uz je to na ceste k vam a ja pak tyden travim u schranky
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: to by mě teda taky hodně štvalo a nedej se já bych jim to zmetkům nenechala ]-(
Odpovědět
gerynka: no ja uz jsem z toho dost smutna a brzo se naseru a pujdu jim tam udelat bugr
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: A nevíš, do kdy jsou ty poukazy platné? Aby to nachvál neprotahovali.... Já bych jim taky napsala znovu. Jednou si to vyhrála a právem ti to patří :-D zmyzulka: My bychom měli mít prstýnky do 18.3., což je čtvrtek, tak snad jo.
Odpovědět
marsee: ja jim pisu porad
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já bych udělala nějaký sraz :-D jen nevím kde, když jsme každá odjinud.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tady zase co číst.Nějak už ani nemám náladu, odvezli jsme pejska do prahy a dneska ho čeká důležité vyšetření.Předběžná kalkulace 15.000,- kdyby to bylo z operací tak 25.000,- tak mám strach že toho moc do svatby nenašetřímě, začínám z toho stresovat, docela věcí už máme tak snad to dopadne dobře. Ušetřím třeba na botech, to si chci koupit u větnamců, je škoda dávat 2000,- za boty a pak je nevynosím i přítel nechce drahé boty když si je dá jen jednou na sebe.Tak to mě aspoň uklidňuje že nebude tolik stát.nejvíc se bojím té sumy co se propije :-) Jinak nás jídlo na osobu ( předkrm, polévka, hlavní, přípitek) bude stát 180,- a ubytování vč. snídaně 325,-
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: Určitě se podívej na boty třeba v Humanicu nebo v Deichmanovi, mají okolo 500,- a dají se nosit i pak (z Deichmana mám v albu). Jinak se nestresuj, to je zbytečné, je to jednou za život, ale zase to nemusí být ztráta všech životních úspor ;-) Co už máte? Cenu za jídlo máte krásnou, já chtěla jednu restauraci, ale vychází to na 380,- tak se ještě porozhlédnem. Nicméně myslím, že nikdo víc jak deset panáků nebo piv nevypije, takže 500,- na osobu, předběžně kalkuluju že jídlo+pití do 1000,- na hlavu ;-) Kolik máte lidí?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
manzelinka: máme cca 45 lidí na hostinu + kolem 20 večer, ale to neznáš naši rodinu, je ze slovenska a tam se pije slivovice jak voda :-) Jinak já už mám zaplacenou zálohu na šaty +závoj (60%) , obřad na zámku ,zálohu na prstýnky, máme oznámení, jmenovky, výzdobu na auto, bižu na krk. Zálohu v restauraci nechtěli až na místě, ani DJ, a fotograf chce taky peníze až bude album hotové. Jinak už jen oblek pro ženicha, kytky, zákusky a zbytek doplatit
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak předběžnou kalkulaci na hostinu máme 45.000,- vč. ubytování pro 26 lidí.
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: Tak to není vůbec proč se stresovat, vše máš a máte půl roku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já vím,všechno důležité máme ale stejně ten pocit aby všechno dopadlo dobře, ale to je asi normální
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: To je, já jsem zjistila že mě toho ještě čeká spostu a docela se divím, kde na to všichni berete čas 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ono když člověk kalkuluje a počítá s tím a tím příjmem... tak je hodně bolestné, když přijde z ničeho nic o 20-25 tisíc. Vím, že je to blbé přirovnání, ale když přijdeme o nájemníka (který nám před měsícem oznámil, že se stěhuje pryč, platíme hypotéku a do svatby jsme ho tu minimálně chtěli mít, klidně i do doby než bude první prtě) přijdeme jen do svatby o 20 tisíc a to je v rozpočtu svatby znát. Kdybychom neměli výdaje na svatbu, tak to tak nějak zvládneme, ale takhle budeme při práci muset brigádničit, což je fyzicky náročné :o(
Odpovědět
Profilova fotka
a jak velkou máte svatbu?
Odpovědět
Tak nám řekli ať počítáme 1000 na osobu i s ubytkem. Takže přibližný rozpočet je 40 tisíc. Jinak fotografa ještě musím vybrat, ale určitě tam bude s námi i na oběd, stejně tak i kameraman. Chceme pozvat i faráře, pokud nebude mít po nás další obřad :-) dany84: S tou slivovicí máš pravu, mají ji místo vody. A to nejenom slováci, ale i valaši :-D Viděla jsem to na sestřiné svatbě.
Odpovědět
Profilova fotka
jo,já vím, že za foto a kameru je 25 tisíc dost,ale zase je to památka na celý život. Budu šetřit na něčem jiném-šaty,boty,ne zámek,ale kostel a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
delien: to je jako náš rozpočet. Ale ubytováno bude pár hostí. A není to hloupé, zvát je ke stolu?Pořád nevím :-D choclit: Tady je vidět, že co člověk, to názor, přesně to, na čem chceš šetřit já ne....vzpomínky jsou na celý život a záznamy můžeš mít kvalitní i za míň. Nepotřebuji to někde ukazovat, jen pro sebe a to budu mít hlavně v srdci.
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi budem mít jen fotografa u zámku a pak stejně každý má foťák a akmeru tak je zbytečné ještě někomu za to platit, a tatku pak baví z toho všeho udělat jeden záznam a je to pak jak od profesionála.
Odpovědět
manzelinka: Podle mě není, kameraman, co byl sestře na svatbě se nakonec zapojil i do zábavy :-D Video měl krásné a naštěstí ne moc dlouhé. Když budou natáčet a fotit i obřad, tak je pak pozvu i na oběd. Záleží to čistě jenom na Tobě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: To je taky docela řešení.... Já mám tedy celý den za asi 4tis, ale z toho ještě možná vypustím přípravy nevěsty, večírek určitě nebude,....atd.
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: 4 tisice je hodne dobra cena, bych ty pripravy neskrtala. Jinak my budeme mit hodne velkou svatbu, ale v me rodine je to zvykem a my rodice nam prispeji 50tis., zbytek 75tis. my. A prave tam nam tech 20 bude chybet. Mohli bychom to usetrit u kamaradu, ale to my nechceme. A u me rodiny to delat nechci,kdyz nam nasi prispivaji. Tak setrime vsude jinde, kde se da. A shanime pro nas dva nejakou brigosku :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Myslíš že je nemám škrtat? No já nevím, ženichovi taky přípravy nikdo nefotí :-D Zas taková hvězda nejsem, abysme museli mít fotky z mých příprav :-D :-D :-D dělám si legraci. Zvážím to, času dost. A nedá se ušetřit na šatech, výbavě? Atd?
Odpovědět
Profilova fotka
no mně rodiče platí celpou hostinu-zbytek my 2. Jako oblečení, oznámení,výzdoba,kytky,prstýnky,foto,kamera. Proto můžu mít tak drahého fotografa i kameramana. Jinak bych ho taky nemohla mít, kdybychom si platili hostinu. martja-a kolik máte lidí?Taky máme velkou svatbu,taky je to u nás zvyk-prostě celá rodina a nejbližší přátelé
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: My to máme stejně, s placením. Proto se mírníme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak právě mi dorazilo oznámení-neuvěřitelná rychlost. Je uplně parádní.a za super cenu.Fotku dodám zítra večer,to budu u našich,kde mám kábel do PC. Je to to v mém albu s těma pajdulákama.Mám radost. Včera jsem objednala a dnes už ho mám v ruce.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?