Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Ten podpatek je skvělej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Jen si je vyzkoušej. Já si koupila šaty s tím, že mi je švdlena trošku upraví. Je naprosto bezvadná. Šije pro národní i do muzikálů a upraví prakticky cokoliv. Proto mě ani nenapadlo, že by byl problém. Šaty jsem měla asi od října, ale ona došívala dvě premiéry, takže na mě neměla čas. No a minulý týden jsme zjistily, že aby je upravila oravdu dokonale, musele by přešít korzet i na prsou, kde je výšivka. Tím by jí zničila a kdyby je výšívala znova, tak by ta cena byla všší, než cena původních šatů. Takže jsem dva a půl měsíce před svatbou bez šatů a víkendu začínám obíhat salony. Takže zkoušet a pokud to jde vzít švadlenu s sebou.
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Botičky jsou na mě moc kýčovité. Sárí si zaslouží nějaké seper botky třeba jen se zlatým podpatkem a jinak v barvě sárí. květinku bych dala z růží a do nich sem tam perličku do zlata :-D tak jsem ti to pěkně vymyslela, cooo :o))) manzelinka: Pokud tam bylo jůůů, tak je to dobrý :o) taky mám šaty na šněrování, ale teda přibrat nechci a otěhotnět až po svatbě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Ještě jsi na šatech nebyla nebo sis nevybrala?
Odpovědět
Profilova fotka
aisin: Díky moc za radu a zkušenost. To že je ještě brzy je taky výhoda, že je třeba stihnu prodat, jestli nebudou sedět. zmyzulka: A co takové obyč. kristusky?
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: nooo, já zatím nevím jestli je chci sehnat :-D přijdou mi dost kýčovité, ale na druhou stranu mě úplně okouzlily :) a nevím jestli bych se na takových podpatcích nepřizabila :-D jinak myslím, že sehnat je by nebyl problém, prodává je někdo na aukru ve fialové barvě, takže teoreticky by mohli jít objednat i v té zlaté...
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: jj, souhlasím, kýč to je veliký, ale přesto se mi něčím líbí :-D a přesně - hezky jsi mi to vymyslela :-D to bych byla určitě hezky sladěná. takže v užším výběru jsou růže a frézie. možná dohromady? manzelinka: kristusky bych brala, ale přeci jenom bych malinkatý podpatek asi chtěla protože jsem dost prťavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Není zač. :-) Já je budu taky prodávat. Jen jsem si to nechala dost časově utéct, protože jsem ty problémy fakt nečekala ;-) zmyzulka: Já bych to k tomu sárí taky viděla na jednoduché jemné páskové botky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsse-docela jak vidím,takl se v názorech shodneme. Na mě ty boty jsou taky velký kýč. Nějak si na to nepotrpím. A na šaty jsem byla v salonu ve zlíně a v některých v brně,ale nic moc.
Odpovědět
Profilova fotka
holky kukněte mi do albíčka na to oznámení. Už jsem našla to,co tu měla ta holka min.týden s těma formelákama.Je to to poslední.Co vy na to?ale rychle-musím smazat.Je tam web
Odpovědět
Profilova fotka
aislin: asi joo :) ale chtěla bych spíš zlaté než bílé, s bílýma bych pak nevěděla co si po svatbě počít (leda prodat no)... choclit: krásné, mě se líbí vtipná oznámení v tomto stylu... ale ten web tam stejně vůbec nejde přečíst...
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka-zlaté lepší, kór k tvému indickému sárí. Díky, mě tohle úplně uchvátilo-plastelínový pajduláci,mazec. Měla ho tu minulý týden jedna holka, ale admin to smazala dřív,než jsem si zapsala adresu. Holky, jdu ho asi objednat,je úúúúžasné.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aislin: Uvidím, slečna nebyla proti, abych si je vyzkoušela, ale jedu do jiného města, tak bych to ráda zfoukla někde u dopravy.Je pravda, že bych pak mohla litovat, ale na druhou stranu mi slečna v salonu říkala že šněrovačky padnopu většinou každému.Už jsi našla nějaké zájemce na šaty? Stalo se někomu z vás, že vám šaty na šněrování neseděly? zmyzulka: Určitě by nebyl problém sehnat kristusky na podpatku... choclit: A kde ho mají?Já se posledně nestačila podívat...
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: myslíš? x-) tož já zkusím pohledat, zatím jsem nenarazila
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: No vidiš, shodujem se a to je dobře, jen s tou mitote se neshoduju na ničem :-D :-D zmyzulka: Já osobně bych růže nekombinovala. Nejvíce se mi líbí samotné, pouze nějaké doplňky jako zeleň nebo v tvém případě něco zlatého. To je ale už otázka vkusu a libosti :o)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Zlatý by byly super. :-) Času je ještě spousta, tak je ještě seženeš. ;-) choclit: Panďuláci jsou fajn. Ještě se mi líbí ta jmenovka na dveřích :-) manzelinka: Ty moje jsou taky šněrovací. Já bych je mohla mít, ale není to prostě ono. Potřebovalo by to upravit víc. Já tě nechci děsit, ale je lepší být varovaná a moc se k těm šatům neupínat. ;-) Jinak jsem je zatím ani nehodila do nabídky. Ještě počkám, až najdu jiné.
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Panďuláci mi přijdou kýčovití, ale to oznámko s dětma je pěkné. ;-) zmyzulka: Mě by se k tomu sárí líbily botky v jeho barvě s nějakou zlatou a decentní ozdůbkou... nějaké takové botky jsem viděla, pokud najdu, pošlu pro inspiraci.
Odpovědět
Profilova fotka
tak už mi tam zůstane, v malování jsem vygumovala část webovky a je to,něco tam zůstalo,ale to už je přes obrázky,tak to jsem nechtěla mazat.Takhle už by mi to měla admin nechat,že? Manželinka-jde to objednat pouze přes net marsse-z mitote bych se asi taky neshodla,ale nechci se s ní hádat jako ty. Ale na tom mém oznámení se asi taky spolu neshodnem,ne?Nebo co na něj říkáš?(moje album-poslední oznámení)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,tak díky, jdu ho objednat. Mazec.
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: To my se s mitote nehídáme, obě moc dobře víme, že máme naprosto jiný styl a vkus :-) Každý ať se obléká a zdobí dle své libosti ;-) Tady si můžeme jen poradit a vyjádřit svůj názor, jinak je to ale každého věc :) Můj výběr věcí se taky každému nemusí zamlouvat, to je ale normální :o)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Máš jeden odkaz pro představu v IP aisin: A máš je někde vyfocené? Ani se neupínám, mám z nich radost, ale nevadily by mě jiné, šaty pro mě nejsou tak zásadní, hlavně aby slušely a sedly, ale už je mi jedno, jaké budou. Jen musí být bílé, odstíny dožluta mi nejdou k pleti. Holky, jak to budete řešit po obřadě, až odejde matrikářka, pogratulují svatebčani...kdo dá povel k odchodu na jídlo? :-D Jak to probíhá?
Odpovědět
Profilova fotka
manželinka- u nás družba má celou svatbu nastarost
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Chudák :-D
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: My se půjdem po obřadu fotit a předpokládám, že to tak nějak vyplyne - kdy, co a jak :o))
Odpovědět
Profilova fotka
tak už mám objednáno oznámení:-) můj drahý souhlasil. Moc se mu líbilo,že prý je dost vtipné. Pan mi hned odepsal,že se do něj co nejdřív pustí a že tento čtvrtek - tj. za 2 dny mám čekat pošťáka s oznámením-tomu říkám rychlost
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: To já mám z toho "vyplývání" docela obavy :-D S tím focením taky, jestli jako my máme říct: Ted se tu hezky bavte, my se jdem fotit, či jestli to oznámí fotograf, nebo jak to prostě vyplyne? :-D Nepověřili jsme žádnou osobu ¨vhodnou na umělou zábavu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Oznámení není špatné ;-) Ale když tím sháněním tak žiješ, co budeš dělat zbývající půlrok, když už budeš mít vše zařízeno? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: No to my děláme pro zábavu svatební noviny :o) a pak už se o zábavu postará kapela :o) Jinak na Loučeni je krásný park, lavičky, fontána, myslím si, že se nikdo nudit nebude, ptz nikdo nebude muset jen čučet, jak my se fotíme. Jsou tam labyrinty, tak ji mohou projít a pobavit se. choclit:To je teda rychloooost :o)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Svatební noviny?Sice jsem to už zaslechla, ale nevím vůbec, co se do nich píše.... Vím vím, jen si neumím představit, kdo to bude prostě organizovat: "Nyní bude focení" nebo "Teď se odeberem do restaurace" a podobně? :-D Tršoku dementní otázka, ale trápí mě to :-( :-D Jinak zvažuju půjčování aut, nemáte někdo tip na firmu s dobrými cenami?
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Snad mám někde fotku. Pokud jsem to už nevymazala, protože se mi to nelíbilo ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?