Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Máš to v IP :-) martja_sgcz: To je fakt, v létě prstíky asi trochu natečou, tak to radši nebudu s tím zásnubáčkem na pravou ruku riskovat, dokud si ho nenechám zvětšit. No ale chtěla bych něco shodit, tak mi třeba zhubnou i prsty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsse-dik
Odpovědět
tak jsme si s přítelem v pátek koupili kolečkové brusle, tak snad do svatby ještě trochu zpevním postavu a možná i ještě nějaké kilečko shodím , snad i na prstech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
delien: My jsme teď cvičili tak intenzivně na břicho, že jsem nemohla ani zakašlat, což při momentální chřipce není zrovna oki!! No ale co bych pro "krásu" neudělala :o)) Jinak brusle jsme kupovali v létě, jsou fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka: týjo, vidíš - heřmánek mě nenapadl, super! akorát teda nevím jestli ho seženu normál v květinářství martja: když právě oni mají gerbery taky jenom se zeleným středem - jinak bych do nich šla, ráda je mám moc :-) mitote: teda mě ten náhrdelník přijde naprostu luxusní, to je zase přesmě můj šálek (když už se tu tak šálkuje :-D ) a dokonce bych řekla, že k něm šatům úžasně půjde (teda jestli půjdeš do těch perliček). ale jak píše delien - vyzkoušíš to dohromady a uvidíš jestli ti to bude ladit, náhrdelník zas není nějaká taková ooobr položka, takže když ti to nesedne tak seženeš jiný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: No s heřmánkem v květinářství asi nepochodíš, ale roste v přírodě, tak si ho kdyžtak natrháš a budeš mít takovou "přírodní" květinku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: jenže kde ho budu shánět? já myslím, že budou jiné starosti :-D navíc všichni mě stejně zrazují, že se kopretiny k sárí nehodí... tož já fakt nevím... ale když jsem tak včera chodila po těch květinářstvých tak mě tam úplně okouzlila kytička ze žlutých karafiátů, vůbec to nechápu - mě vždycky karafiát přišel jako úplně hnusná kytka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: No jo, ty vlastně němáš šaty klasické. Určitě bych volila barevně jednoduchou kytici. Co třeba bílé růže a k nim jen perličky do zlata? Na sárí máš myslím zlaté zrobení, že jo.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: hmmmmmm, to by mohlo vypadat krásně, díky za tip x-) poslední dobou mám růže čímdál víc raději :) určitě bych chtěla nějakou menší drobnější kytičku - velikostně třeba jaká se dělá pro svědkyně nebo maminky... přemýšlela jsem i o bílých fréziích (ty mám moc ráda)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Já růže naprosto miluju, potom i gerberky, ale na svatbu jsem chtěla právě jinou květinku, když jinak vedou růže :o) Potom jsem se zamilovala do tradičních kal a bylo jasno :o) Škoda jen, že jsou tak drahé, ale co nadělám. Tak jsem si teď představila ty růže se zlatými doplňky a myslím, že bys to měla k sárí krásné. Je to elegantní a to růže jsou taky, zlatá barva stejně tak.
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka-až teď jsem se podívala k tobě do alba a divím se,že nejdeš v šatech,ale v arabském přehozu,zajímavé na svatbu
Odpovědět
Profilova fotka
fakt budeš originální. Taky bych k tomu vybrala barevně jednoduchou kytku. Jsem stejného názoru jak marsee
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
marsee: mě řekla paní v květinářství 100,- za jednu kalu (jsem byla docela překvapená kolik stojí) mě se taky moc líbí, docela jsem i přemýšlela nad kyti co mám v albu - kaly a pod nima frézie. no ale těma peříčkama jsi mě teď úplně nadchla, to by byla nádhera veliká! choclit: to není arabský přehoz ale indické sárí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka-promin,nerozumím tomu,jen se mi to na svatbu zdá divné,ale každého věc.
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny, tak mám vybrané šaty....tak brzy :-S nevím jestli je to dobře, jelikož za půl roku můžu vidět tolik krásnejch šatů....ale snad budu mít klidné léto a vše bude vybráno.
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Já psala perličky, ale peříčka by mohla být stejně tak oki :o) Myslím si, že by to tvůj sytl podtrhlo (květina v této kombinaci) :) manzelinka: Pokud sis vybrala šatky, do kterých ses zároveň zamilovala a nepochybuješ o nich, jiné šaty tě nerozhodí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: No doufám, nejdřív jsem takový styl vůbec nechtěla, ale když jsem začala přemýšlet jinak, tak jsem objevila tyhle a jůůůůů :-D Ale uvidíme, zda to dopadne, nejsou ze salonu, ale od jedné nevěsty. Rozhodně pokud stloustnu, zhubnu, nebo otěhotním, stále mi budou, jsou šněrovací :-D jen mám dilema...mám možnost k nim mít i tříkruhovou spodnici a váhám...jestli si nemám poířídit radši jen tylovou, abych v tom mohla být celý den. A stejně je na šaty brzy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: jsem to nemyslela nijak zle, proto jsem tam hodila toho smajlíka :-) je mi jasné, že ne každý ví co to je... ;-) mě to divné nepřijde, líbí se to mě, příteli i rodině takže pohoda 8-) marsee: :))) šmárja, mozek si dělá co chce, a to je teprve úterý, nevim co budu dělat v pátek :)) perličky, peříčka, šlo by to i dohromady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka:a jaké?dej sem foto. Já už chci taky šaty ,ale pořád nic.
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: já myslím, že to jůůůů je důležité :)) a musíš se rozhodnout hned?
Odpovědět
Profilova fotka
ehm, a tak mě napadá - co kdybych neměla kytku z kytek, ale jen z těch peříček, perliček, plus ještě něco nevím co.... ikdyž - aby to zas nevypadalo že držím nějakou opeřenou štětku co? :-D :-D rači zas tak experimentovat nebudu...
Odpovědět
zmyzulka: bys byla celá originální :-D Souhlasím s holkama, jelikož máš krásně zdobené sárí tak by to chtělo jednodušší kytičku. K sobě do alba jsem Ti hodila obrázek kytky s peřím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Neblázni, vždyt je času!!!! Aspon to řádně promyslíš. zmyzulka: No raději jo, aby mi je nikdo nevyfoukl ;-) A raději už po jiných nebudu koukat :-D Ta kytka z peříček, perliček atd by byla krásná...
Odpovědět
Profilova fotka
delien: jé, ta je dobrá, děkujůůů :-D vtipná, normálně se mi líbí, bych si ji uměla představit, ve středu to peří v bílé (nebo zlaté) barvě a po okrajích bílé kytí. nebo obráceně - kyti ve středu a péra okolo. holky, teď jsem našla na aukru úžasné botičky - zlaté a podpatek mají ve tvaru srdce. je to takový kýč až se mi to líbí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
;-) zmyzulka: Tak sem dej foto
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka-a jaké teda jsou?Máš foto?
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: máš vyhlídlé nějaké tady na bazárku? a máš možnost si je jít první vyzkoušet nebo budeš kupovat na slepo s tím, že si je případně necháš upravit? jinak - já to znám moc dobře - vždycky si někde něco vyhlídnu, pak o tom tak dlouho přemýšlím a než se rozhoupu tak už je to fuč :-D
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: tyto :-D http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka:Ty budeš celá originální a myslíš,že ty botky někde seženeš?
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Mám, jsou klasika korzetové, vcelku, bílé, lehce mačkaná sukně, foto dám o víkendu.Až budou doma jisté :-P zmyzulka: Můžu si je vyzkoušet, ale myslím, že netřeba, mám možnost úprav...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?