Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Prstýnky jsou moc pěkné a cena ještě hezčí :-D Stejně jako holky jsme si nechali vyrýt datum a jméno partnera.
Odpovědět
Právě dorazilo oznámko - už je v albu :-D
Odpovědět
marsee: ja je vubec nehonim :-D
Odpovědět
marsee: Tak to máš fajn, já pořád nějakého cukráře nebo cukrářku hledám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Škoda, že jsi daleko, jinak bych ti doporučila tuhle, je fakt bezvadná a pokud budou i v reálu ty její dortíky tak krásné jako na obrázcích, bude to super.
Odpovědět
marsee: jojo, to je. Tak snad někoho najdu. Ještě mám nějaký ten čas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
delien: To je jasná věc ;-)
Odpovědět
marsee: musím někoho najít do května - chtěla bych to udělat jak ty, nechat tam upéct dort sestřičce k narozeninám a tím pádem vyzkoušet jaké dělají dorty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Jojo, to je ideální. Nám dala paní ochutnat i tu hmotu na povrch i náplň - oboje moooc dobré :o)
Odpovědět
marsee: tak jsem si našla jednu cukrárnu, v katalogu vypadají dorty a cukroví krásně, tak se tam zajedu mrknout a poptat se jich :-)
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Tak to budu držet palce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já tu 2 dny nejsu a mám co dočítat. Dneska jsem byla u doktora vc Brně, tak jsem to vzala jedním vrzem a šla koknout na šaty,byla jsem asi v 8 salonech. Některé mám vyfocené,ale fotky dodám snad až o víkendu,protože je nemám v mobilu,ale ve fotáku a kábel mám u našich:-( Některé salony ale fakt děs a hrůza
Odpovědět
Článek se načítá
choclit: ty jsi z brna? a v jakych salonech jsi byla a jak spokojena?
Odpovědět
Profilova fotka
delien-hezké oznámení,jen jsem čekala nějakou romantiku,srdíčka,zlaté písmo:-) ale tohle je mnohem lepší. nakonec si vezmu asi taky inspiraci oznámení od jedné nevěsty ,jak už jsem psala s téma pajdulákama. Myslím, že to tu ještě některá měla,ale admin smazala. Mojímu se to strašně líbilo.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, mám v albu vybrané svatební botky, jen budou z látky mých šatů :-)
Odpovědět
choclit: děkuju :-) chtěli jsme s přítelem něco originálního a vtipného. On předtavuje králíčka ( je o něco menší než já) a já mám být ta žirafa :-D
Odpovědět
pejsanek: moc pekne
Odpovědět
Profilova fotka
delien-tak to máte i výstižné:-)
Odpovědět
ahojky holky, tak hostina bude v rokytnici nad jizerou... už jsem do alba hodila obrázky hotelu... jinak s paní jsme se shodly s mými názory - jakože nechci svíčkovou a nechci tu komunistickou rolku s křenem... v tom jsme zajedno... jinak aperitiv, předkrm, polévka, druhé jídlo - nás vyjde na 260 na osobu, takže spokojenost.... paní nám i dala o polovinu levnější ubytko se snídaní, takže ho máme za 200 na osobu, a jinak rautík vychází za 290 na osobu, ale to se sníží, vyškrtám zbytečnosti ;-) spokojená jsem maximálně, chlebíčky, zákusky a slané si můžeme přinést svoje x-) bere za naprostou samozřejmost, že nebudeme platit tvrdý alkohol a hudba bez omezení x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka: vypadá to tam moc hezky. A jaký teda máte předkrm? A hlavní jídlo?
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka- prosím poraď-nejde mi v mém albu seřadit datumy co kdy hezky pod sebe,jak máš ty.Jak jsi to provedla?Ale jak se koukám po ostatních,taky to někteří mají jak já vedle sebe.
Odpovědět
choclit: takže za tu větu kterou chceš oddělit dáš příkat < br > - ale bez mezer.... to je celé kouzlo, tady to musím psát s mezerama abys to viděla ;-) jinak k tomu jídlu - takže aperitiv máme martini, předkrm broskve plněné kuřecím koktejlem, polévka tradiční knedlíčková, hlavní chod - vepřové medailonky se smetanovo-bylinkovou omáčkou, americké brambory ;-) raut už jsem si sesmolila, takže to pošlu paní na schválení, ale kdyste chtěly tak to hodím i sem
Odpovědět
jo holky tak ja mam ode dneska kapelu a pak jeste zpevacku :-) takze po hudebni strance uz vse, na obrad mam dva muzikalove zpevaky z brna, pakna hostinu klaviristku, a na raut kapelua pak jeste jednu muzikalovou zpevacku :-)
Odpovědět
tak to se nám tu pěkně daří x-) jen, aby to tak i pokračovalo
Odpovědět
Profilova fotka
jojo,dej to i sem- a děkuju,jdu to zkusit. my jako aperitiv mámě šampaňské,pak komunistickou rolku:-) polévku knedlíčkovou a svíčkovou. Já taky chtěla něco jiného,ale smažená bude večeře a pak teprv raut,tak jsem nechtěla smažený i oběd.takže u nás klasika
Odpovědět
jinak delien - moc pěkné oznámko ;-)
Odpovědět
tak to my predkrm budeme mit jiny, luky nesnasi krenoou rolku a ja zase miluju celestynskou polivku...ale pak teda uz bude tradicni svickoa
Odpovědět
Profilova fotka
Já vám závidím, už chci mít taky vybrané šaty.
Odpovědět
no já nechtěla svíčkovou z toho důvodu, že každá mamina a bábina jí umí jinak a rozhodně nechci aby se to porovnávalo a šampus si myslím, že není moc dobrý jako aperitiv, že z toho vyšumí bubliny a bude to humáč ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já to brala z toho důvodu, že šampus pije skoro každý a navíc na přípotek je toho jen troška,tak to každý hnes exne a číšníci ho budou nalévat až jak všichni usednou,tak to snad nebude zlé
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?