Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, vy jste prokecaly celý den. Já jsem ještě v práci a nestařím dočítat :o)) choclit: Já jsem dostala spodní prádlo od přítele k Vánocům, ale podprsenku asi nepoužiju. Prádlo je ale krásné a jistě ho užiju i jindy :) Jinak my budeme mít jak fotografku, tak kameramana - ať se máme jednou na co dívat :-D Taky si myslím, že my dva z obřadu nic mít nebudeme, tak se na to potom podíváme. Kameraman nám udělá DVDčko a pak ještě malé cca na 30 min, kde bude setřih všeho. Bude to tzv. návštěvní (až přijde návštěva a bude se na to chtít mrknout, uvidí to ve zkrácené verzi a nebudeme ji zahlcovat dlouhým videem).
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: A kdepak pracuješ že jsi ještě v práci? Budeš mít šaty bez podprsenky? Stejnak si holky ale myslím, že trápení návštěv svatebním (nebo dovolenkovým) videem je zbytečné.Většinou to nikoho jiného než samotné aktéry nebaví, kdežto fotky mají své kouzlo. Ale každého věc!
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Na fotky nedám dopustit, to je jasná věc, ale naopak třeba já vždycky taková videa někde chci vidět a tohle má výhodu, že bude krátké :o) Především to ale bude video pro nás, ne pro návštěvy :o)) Pracuju v dětském domově. A ano, nejspíše budu mít šaty bez podprdy, prsa nemám nijak veliká a drží :-D Zkoušela jsem v salonu jak s, tak bez a je to oboje oki.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Tak když bude krátké, tak jej rádi uvidí i návštěvy.Já viděla video asi hodinu a půl dlouhé...a teda jako i když byla svatba hezká....bylo to dlouhý. A kolikrát myslíš, že se na to mrknete? Já zatím zkoušela s podprdou, tak to musím někde zkusit ještě bez ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Jojo, my budeme mít jedno cca hoďku a půl dlouhé a jedno jen ve zkrácené verzi na 3O min. Nevím, kolikrát se na to budu koukat, ale určo bude fajn ho mít v šuplíku a kdykoliv přijde chuť, tak mít možnost se na něj podívat.
Odpovědět
marsee: mame DVD svatby na zamku loucen ,celodenni, krasne, kdybys to chtela :-)
Odpovědět
Tak se přidávám :) Svatba bude 11.září v Luhačovicích, zatím máme akorát zaregistrovaný termín, místo na posvatební oběd a mecheche, seznam hostů, návrh svatebního oznámení pro jednu skupinu kamarádů a já materiál na šaty a domluvenou švadlenu. Jo a ještě prstýnky, ale ty už máme dlouho, byl to vlastně první dárek, co jsme si s milým dali, vlastně hned na začátku vztahu. Jsou to ručně dělané prstýnky z kosti s rytým ornamentem. A máme k nim už takový citový vztah, že pořizovat na svatbu jiné nás ani nenapadlo :) Ale když to tak čtu, asi jsem v přípravách dost pozadu, co? :) Ale zas spoustu věcí asi fakt nebudeme řešit, třeba zrovna to video. Ani jeden z nás se před objektivem necítí dobře, takže focení (aby byla památka pro příští generace, když si jejich dědoušek babičku bral :) ) nějak přežijeme, ale natáčení na video už by nám vadilo.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Díky, ale já narazila na netu někde na video z Loučeně, tak se na to mrknu a ještě uvidím ju. Kdyžtak bych písla.
Odpovědět
Profilova fotka
jé, já taky hledím kolik tu přibylo příspěvků... my teď máme nějaký polomrtvý net takže jsem měla menší absenci 8-) chava: vítej, máme stejné datum ;-) kostěné prstýnky? paráda! nechces si založit album ať se kochneme? ;-) a určitě nejsi pozadu, vždyť máme ještě půl roku na přípravy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chava: Přesně tak, ještě dost času ;-) Já bych si představovala, že budeme mít léto volnější a vše připravené, tak snad se to podaří. Vypadá to slibně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
chava: Zdravím Tě, máme stejný termín. Holky, dneska na mě myslete, přijedou na ná štěvu obojí rodiče. Tak jdu rychle něco ukuchtit.
Odpovědět
Choclit: Držím pěsti i na nohách :) Naši rodiče se zatím vůbec navzájem neznají, ale řekla bych, že nějaké cukání na seznamování už mají. Aspoň máma se už stále těší, jak si bude s tchní vyměňovat sazeničky :) No... ale seznamovat je teď je ještě kapku předčasné, když o té svatbě ví zatím jen moje máma s přísným zákazem to komukoli říct :) Oni to beztak všichni už tuší a už k Vánocům si obě "babičky" přály vnoučátka :) Album si nějak založím, ale 1/ nekamarádím s kompem tolik, 2/ nemám foťák :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
chava: A jak dlouho jste s přítelem? Naši se navzájem (krom mojeho táty) znají tak od roku našeho vztahu. Hlavně mamky si padly totálně do noty :-D
Odpovědět
Marsee1: Známe se 4 roky, ale bylo to takové to pomalé oťukávání. Nejdřív známý, pak kamarád, dobrý kamarád, nejlepší kamarád... první pusu jsme si dali před dvěma lety, ale nechtěli jsme to moc ventilovat před lidma. Takže oficiálně se to provalilo až loni v létě a od srpna spolu bydlíme. A i rodičům jsme to pouštěli postupně, takže naši ho prvně viděli až v říjnu. Ale okamžitě si padli do oka a já se jeho rodičům taky prý líbila hned od začátku, prý jsem jediná jeho slečna, se kterou si tykají :)
Odpovědět
Profilova fotka
Choclit: Držím pěsti My jsme s přítelem tři roky, všichni už o svatbě ví, ale ještě jsme přítelovo rodiče s mým tátou neseznámili (a s mojí maminkou jsme to bohužel nestihli :-((( ). Plánujeme společné posezení udělat někdy na jaře, ale bydlí od sebe přes půl republiky, tak je to náročnější.
Odpovědět
Profilova fotka
chava: Tak to jooo, to je dobré znamení :o) My s oběma rodičema vycházíme taky dobře, tak je to fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
No jsem na to zvědavá, pak poreferuju. Vše mám nachystáno a než přijedou - ve 4 hodiny, jdu se pustit do vývzků ( zatím na zkoušku ) ať zkusím, jestli to vůbec zvládnu.
Odpovědět
Profilova fotka
Já dneska nejsem nečekaně v práci, tak se pustím asi do popisování jmenovek :-)
Odpovědět
Tak to já už dneska nic dělat nebudu :) Do tří do rána jsem si šila sukni na jednu dnešní akci a tím se míra mé kreativity vyčerpala :D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Už?To já ještě nevím ani přesný seznam hostů. Já se pustila do těch vývazků. Mám 4, no musím uznat, že n mě dobrý. Ale je to piplačka, kór s těma mými nehtíky. To jestli dobře dopadne,tak to bude zázrak. Mám je poněkud větší, ty malinké-na to nemám nervíky
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Jojo, už :) Napsala jsem si jasné hosty - úplně jednoduše popisovačem a asi už to ani nebudu nijak dozdobovat, abych to nezkazila nebo nepřeplácala. Já si jinaki nejsem jistá, tak s šesti lidma, to ještě musíme prokoumat. Hlavně se ani nikoho ještě neptáme, když to nikdo skoro neví, ale tak rodina je jasná a určitá skupina přátel taky, s těmi ostatními ještě počkáme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak jsem měla dneska v plánu vě městě koupit stužky a udělat si vývazky sama, neměli ale barvu kterou jsem chtěla tak by se musela objednat. A nakonec to dopadlo tak že už je tam měli hotové tak jsem je hned koupila a mám po práci. Vyšli na 6 ,- za jednu a větší pro svědky a rodiče budu vyrábět sama až paní doobjedná stužky.
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: Tak to je paráda a máš o práci míň ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
chava: Ahoj, vítej. Myslím, že pozadu nejsi vůbec, já taky nic ještě nemám, vždyť je půl roku čas...je sice lepší, mít vše napřed, ale času je opravdu dost. Jinak koukám, že jsi další, kdo vybral 11.září (útok na Dvojčata)...my dřívější zářijový termín nesehnali. Jinak kostěné prstýnky-supr a originální nápad!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky-mám po včerejšku 16 vývazků. Pak dodám foto. Jojo 11.9.-fotograf mi řekl, že je to jeho poslední volné datum na focení, že v to datum se nikdo brát nechce,ale kdybyste zabrouzdalu do historie,na každé datum se dá něco vymyslet. Včary jsme měli návštěvu v podobě obojich rodičů a dopadlo to víc než skvěle. :-D Dany: Sice máš o práci míň, ale 6 Kč je pálka, mě nevyšla ani na korunu. A hlavně mám skvělí picit, že jsem to zvládla sama. Že jsem prostě proto něco udělala.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/album.ph... - kukněte na oznámení s voskovými panduláky (slečně se líbí,ale mít ho nebude) Mě naprosto uchvátilo-co vy na to? Není sice nijak extra romantické,ale...?? Přidejte názor,díky
Odpovědět
Profilova fotka
tak vývazky už mám v albíčku na poslední fotce - je ale každý jiný, nejsem stroj. A navíc podle mě, stejně to nikdo nebude prohlížet extra zblízka..
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: To je fajn, že se návštěva povedla. Nám přijede tchýňulka ve středu na několikadenní pobyt. Máme v plánu kadeřnici, nákupy v Praze, pak pojede s mamkou na masáž, ke kamarádce, tak to bude snad jako vždy ok. Taky nám přiveze dáreček (svatební číše), dostali jsme je už v prosinci, ale teď už budou se jmény a datem, tak se těším. Vývazky jsou pěkné, povedly se ti. Jaké oznámení myslíš v tom albu? Já tam žádné s panduláky nevidím.
Odpovědět
Profilova fotka
taky nevidím žádné panďuláky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Už tam není, admin ji ho asi smázla, protže přes něj byla webová adresa.Škoda
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?