Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lin2hudi: Čauky, určitě ne - nikdo to totiž ještě neví, krom mé nej kamarádky - budoucí svědkyně. Naopak všude, kam jsem volala nebo něco zamlouvala mě ujišťují, že volám v pravou chvíli. Když jsem zamlouvala kapelu, tak mě vyděsili, že už mají rezervované termíny i na rok 2011!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, marsee děkuji za tip, už mám vybrané vývazky a čím dál víc se kloním k modré dekoraci :-) I když přítel těch vývazků moc nadšený není, asi to v Německu není tak časté a prý, že chudáci hosté budou mít propíchané oblečení :-D Tak mi napadá, když bych šla do modré, jak si zkombinuji kytku, asi by měla trochu ladit ne? lin2hudi : Ahoj nová nevěsto ;-) No, mě to taky okolí sem tam připomene a nejvíc mě naštvou ti to si ještě přisadí 'no co do té doby bude', to mě fakt naštve. A přítel si až do minulého týdne taky myslel, že jsem blázen a teď zase plaší on, prý jestli to zvládnem a všechno seženem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ach jo, smazali mi ty růžové prstýnky, nevšimla jsem si, že tam jsou uvedeny internetové stránky :-.
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: Ahojky, vůbec není za co :o) S tou modrou kytičkou ti asi moc neporadím, ale můžeš skočit do květinářství a zeptat se, jaké modré kytky jsou v září běžně k dostání. Mě se líbí modré růže, ale to je asi tak jediná modrá kytka, kterou pořádně znám :o) Jinak můžeš mít bílou kytičku dozdobenou modrou mašlí a jinou dekorací :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám se k vám, původně jsme plánovali svatbu na červen 2010, ale nakonec to vychází spíše na to září. Všechny zdravím a ať máme jen ty " příjemné " starosti. Teď teda spíš řeším Vánoce, ale tak od února, března se začnu plně věnovat svatebním přípravám. A 22 let na svatbu určitě může být akorát když jste spolu 5 let. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Omlouvám se, nějak jsem přehlídla kolik už je tady stran...
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek: díky za tip na fotografa, určitě se mu ozvu. Já se zatím snažím zařizovat ty věci, kde fakt potřebuju aby měli v konkrétní datum volno (obřad, hostina, kapela, fotograf), ale na nakupování dekorací mi zatím příjde brzo, nevím kde bych to 10 měsíců schovávala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hanuu: Jo tak s tím uschováním dekorací to teď taky nemám jednoduchý, ale jen dočasně, než to řeknem rodičům. Bydlíme totiž přechodně v baráku u mamky a musím to mít po krabičkách a kabicích všude možně, aby na to nepřišla (o svatbě totiž ještě neví - bude to vánoční dárek). Po vánocích si to ale dám pěkně na místečko, kde to ničemu nebude vadit a nic se tomu nestane :o)
Odpovědět
Profilova fotka
dadaj: Vítej mezi námi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já dekoraci zatím taky moc neřeším, ale spíš proto, že je toho tolik a mě se líbí spousta věcí, tak si napřed dělám představu jak by to asi mělo vypadat, abych si toho neobjednala zbytečně moc :-|
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: Něco pravdy na tom určitě bude. Všeho je všude hodně a kdyby měl člověk kupovat vše, co se mu líbí, tak se nedoplatí. Já na to jdu ale takticky :o)) postupně kupuju různé dekorační i jiné věci, aby toho potom nebylo tolik za spoustu penízků a přítel mě nezastřelil :o))
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a: ahoj, nějak se to tu zahltilo, odpovídám na tvou otázku ze str. 14 :-) Doufám, že bude jako letos ve Futuru (březen). Byla jsem tam s kamarádkou co se vdávala letos v září a musím říct, že jsme tam nasbírali hodně inspirace :-) Bylo taky fajn, že tam rozdávali "letáčky" a vizitky se slevama. Já jsem dostala se slevou 30%, ale nebyla mi na nic, teď bych ji využila ;-) Slečna, co šla po mě dostala "jen" 15% slevu :-) Ale vzhledem k tomu, že jsem od jiných nevěst slyšela, že je nejlepší čas na výběr šatů už teď, tak na slevu asi čekat nebudu... Prý je teď v salonech klid, prej po novým roku začíná "honička", jedna nevěsta za druhou... a taky budou přebraný a vzhledem k tomu, že nemám postavu modelky, tak čekat fakt nebudu, nemuselo by na mě zbýt :-N Pak jsme ještě byly na BVV, ale tam to už nebylo tak dobrý, nebylo tam tolik vystavovatelů a hlavně moře lidí.... ve Futuru to bylo klidnější a taky při módní přehlídce, ta kamarádka, co se vdávala získala při správně odpovědi na otázku slevu na půjčení šatů ve výši 50%... to se vyplatí ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holkýýý, tady to nějak přestalo žít :-) Nevím, jakou zvolit barvu "svatby"... Jaké máte vybrané vy ?
Odpovědět
Profilova fotka
zatím nevím, asi meruňkovo-bílou :-) Zatím ještě nevím, jaké barvy budu mít šaty. Nechci totiž bílé, ať nevypadám jak šlehačkový dortík :-D
Odpovědět
Ahoj, tak my jsme konečně vybrali místo obřadu, máme i hudbu, a pokud jde o barvu, zatím to vypadá na kombinaci bílá-champagne. Jinak dneska nebo zítra zamluvím focení, to už vybráno máme.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Dlouho jsem tu nebyla, tak koukám. Já ještě nezařizuju pořád nic, volala jsem totiž na radnici v ČB a "velmi ochotná pani" mi řekla, že mám zavolat až po novém roce. Tak nechci nic zamlouvat, když nemám termín jasný. Ale už jsme se aspoň nějak domluvili s přítelem a máme docela jasné představy, tak to snad potom půjde rychle a snadno!A zašla jsem do jednoho svatebního salonu na šaty a pani mě ujistila, že je ještě čas a že v únoru budou mít novou kolekci šatů! barvičku máme vybranou taky bílou a zelenou našim jsme to taky ještě neřekli, ale chceme to udělat jako klasiku, přítel vezme kytku pro mamku, flašku pro taťku a půjde se zeptat, jestli mu mě daj. No jsem na to zvědavá :-D Ale Honzovo mamce to řekneme asi jen tak....
Odpovědět
Profilova fotka
sarkamacz: tak tady v Brně je to naopak, prý salony už mají nové kolekce a nejlépe zajít teď v prosinci, než v lednu, kdy budou návaly... ;-) tak si vyber :-| My jsme to oznámili "lážo plážo"... u nás se to tak nějak dalo čekat, příští rok se KONEČNĚ bude dát bydlet v novým domečku, tak už bylo na čase :-D Taky mě láká, ta bílo-zelená....
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Jo dalo čekat, to znám. U nás se to čeká už dost dlouho :-D . Jsme spolu 8 let, máme spolu hypotéku, rekonstruovali jsme barák. Od února bydlíme a moc si to užíváme, tak ono nic jinýho než svatba nám nezbývá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sarkamacz: x-) My teda "jenom" 5 let :-) To závidím, že už bydlíte... my si stavíme svépomocí, přítel chodí soboty do práce, takže stavíme jen v neděli a to máme jednoho zedníka... takže to jde tak nějak pomaleji, ale příští rok, bude obyvatelný alespoň to přízemí a na dodělání podkroví už nevím, kde vezmeme peníze :-| No, nějak to dopadne, ... teď se děsím, těch výdajů za svatbu...
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: No to se ti nedivím, že se těšíš, já při těch vzpomínkách na celou rekonstrukci úplně šílím a už bych do toho nikdy nešla ( radši do baráku hodit granát :-D ), dělali jsme si taky většinu sami, tak to znám. Ještě chybí fasáda, ale na tu už nejsou korunky. Hlavní je, že vnitřek je takový, jaký jsme chtěli a užíváme si to. No to jsem taky zvědavá, na kolik nás celá sláva "svatba" vyjde. Už jste si někdo dělali předběžnou kalkulaci? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dělala jsem si předběžnou kalkulaci a div mě neklepla pepka. Při 25 lidech na oběd a cca 55 lidech na večer jsem se dopočitala do částky 90 tis.
Odpovědět
Tak to mě při 13 lidech na oběd a cca 25-30 na raut vychází až ke 100... :-N Ale snad to aspoň bude hezký:-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamarádka měla cca 60 lidí, 40 na oběd a 20 večer a vyšlo ji to sakumprásk 60-70 tis. Předpokládám, že to budu mít v podobném duchu, takže tak s těma 70.000,- musí člověk počítat, ufff.... hostinu alespoň "naštěstí" platí rodiče... :-)
Odpovědět
Ahojky!!! Tak my máme vybranou barvičku bílou s kombinací champagne. Šatičky chci určitě bílé. Když jsme si dělali předběžný rozpočet, tak nám to asi pro 60 lidí pořád vychází kolem 90 tis. Doufáme, že nám s tím pomůžou rodiče, protože po svatbě chceme rekonstruovat náš domeček. Tak snad to zvládnem...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky! Tak jak už jsem psala my pořád s barvou váháme, ale přikláním se k modré, jen si pak nevím rady s kytkou. S tím rozpočtem se to síla, my budeme mít asi 43 lidí, bylo nám řečeno 800-900 na osobu, tak doufám, že i když budou víc pít vlezeme se do 50tis. Ale ještě dáme 16tis za ubytování. S velkým příspěvkem rodičů nepočítáme, takže vše půjde z vlastní kapsy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, teda... tady se to ale rozjelo :o) Já teď přišla úplně vyřízená z práce, tak se tady malinko pokoukám a rychle do pelechu :) My máme barvičku jasnou - kombinace bílé a zelené. Šaty budu mít určitě bíle. Jen kytka a dekorace budou v zeleno-bílé. Předběžnou kalkulaci jsme ještě nedělali, ale počítám radši s nejhorším :o)) Snad to nějak zmákneme, ptz si vše budeme muset platit sami. Možná bude příspěvek na šaty od mamky, ale nechci ji tím nějak zatěžovat.
Odpovědět
My jsme si původně chtěli platit všechno sami, bylo nám to blbé, od rodičů něco chtít. Ale řekli nám, že s tím oni počítají, že nám na to něco dají (i moji i přítelovi rodiče). Tak to nás docela i potěšilo a spadl nám trošku kámen ze srdce, že to nebudeme platit celé sami. Byla by to docela pálka... :-S S tou barvičkou - taky se mi moc líbí ta kombinace bílé a zelené, ale v restauraci mají vymalováno na oranžovo, tak už by to bylo asi moc strakaté, tak volíme radši tu kombinaci bílá-champagne, ať to není přehnané.
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, tak to pak jo. V té naší restauraci je vymalováno na bílo, takže barva může bát libovolná. Věřím, že mamka mi aspoň na šatičky něco málo dá. Táta určitě ne, ptz ten to ani nebude vědět a rodiče od přítele asi jen něco málo, uvidíme. Musíme to nějak splácat sami...
Odpovědět
Musím říct, že od rodičů jsem nepočítala s příliš velkou částkou, ale nakonec řekli, že mi dají 3x víc, než o kolik jsem se je sama bála požádat, takže dobrý :-) A právě teď definitivně zamluvena fotografka:-)
Odpovědět
Profilova fotka
poppaea: Tak to máš fajn :) Taky by se nám hodila finanční pordpora, ale tak nevadí... vymysleli jsme si tu svatbičku my, tak co. Pořád přemýšlím, kdy se vydat do salonu mrknout na šatičky. Měla jsem v plánu nechat to na únor, březen, ale nevím, zda to bude vhodná doba...aby tam nebyly návaly a zmatek, to zrovna nemusím.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?