Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: to je dobrá náhoda s tou hospodou :-) U nás když to řekla mamka příbuzným, tak se tim začal chlubit i přítel - ještě aby ne po 7 letech. :-D Jinak u nás přítel naše ještě nežádal, ale asi bude muset, jelikož jsem jedínáček tak si na to taťka potrpí.
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju za rady :-) snad to zvládne
Odpovědět
Profilova fotka
gerynka: To teda jo :-D dany84: Určo jo, berte to spíše ve srandě ;-)
Odpovědět
dany84: souhlasím s marsee, berte to spíš ve srandě. U nás přítel donesl mamce kytku a taťkovi flašku. Pak jen řekl: Dáte mi ji? A pokud ne, tak si ji nechte :-D Naši se začali smát :-D Prý mu mě dají.
Odpovědět
Profilova fotka
delien: tak takhle to asi nějak přoběhne u nás přítel čeká na to že mu můj taťka řekne, že mu mě nědá a on mu na to řekne uf to jsem si oddechl to je dobře. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To me tatka za tu flasku vymenil za 2 vteriny,nez mu doslo, jakou flasku za me dostava :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: U nás to bylo taky rychlé. Mamka se šla na to dokonce převlíknout, ptz to nečekala a byla v teplákách :o))
Odpovědět
Profilova fotka
u nás t bude asi na etapy, naši jsou rozvedení, tak asi pozvem tatku k nám udělám chlepíčky koupí se flaška a rovnou to spojíme se požádáním, a pak ještě u mamky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme na etapy oznamovali plánovanou svatbu :o) nejprve na Moravě u přítelevo rodiny a asi o tři nedělě později u nás doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak tady to nějak vázne :-( co se děje? Já mám dneska v práci pejska, tak budu mít veselo, je trochu marod tak mě tady bude aspoň hlídat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: Jojo, lehce to tu vázne... Já jsem po noční, tak bych šla spát, ale zkusím to vydržet a půjdu na obídek s kolegyní. Pak se tak na dvě hoďky natáhnu, než se půjdem podívat tchánovi na byt a večer pak jedem ke známým.
Odpovědět
dany: a co mas za ctyrnozce?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak to já jsem do 5 v práci, snad to uteče a nějak to tady s Lakym zvládnem
Odpovědět
Profilova fotka
U nas se nic noveho nedeje, jen cekam na nejake zbozi na vyvazky. Nicmene pristi vikend jedu konecne k svadlene kvuli satickam, tak se uz moc tesim :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee, tady je uuuplne mrtvo :-( Navic su sama doma, ach jooo, to me neba!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak už máme oznáemní , dala jsem ho do alba.Mitote: máme pejska jorkšíra, dneska jsem s ním byla na veterině :-( a má problém s krční pátří a doporučili nám vyšetření v Praze, jedna verze je že by sme šli na magnetickou rezonanci ale cena kolem 12.000,- nebo mu střiknou kontrastní látku a to by stálo kolem 7.000,- a pokud by musel na operaci tak kolem 20-30.000,- tak je mi z toho smutno a nevím co mám dělat a utlumovat prášky to taky nejde napořád. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: Oznámení máte moc pěkné - jednoduché a nepřeplácané, moc se mi líbí. S pejskem to snad nějak zmáknete, budu držet palce.
Odpovědět
Profilova fotka
Marsee : děkuju i za pejska i za to oznámení
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: Koukám teď na naše oznámení a už vím, proč se mi tak líbí to vaše :o)) Mrkni ke mě do alba, je to podobný styl :)
Odpovědět
dany84: oznámení máte moc krásné. S pejskem to dapadne taky dobře, uvidíš. Vím jak se cítíš. Náš pejsek měl taky problém s páteří ( ale ne krční) - skočil mu na záda větší pes a poškodil mu páteř :-( Ochrnul nám na zadní ťapky. Vidět jak tahá zadní nožičky za sebou bylo strašné . Nechali jsme ho operovat ( výsledek byl nejistý, mohl zůstat i po operaci ochrnutý, ale vozíček jsme pro něho nechtěli - tak jsme tu operaci ryskli ) a operace se povedla na výbornou :-) Už nám zase běhá kolem domečku :-D Jinak naše oznámení už je ve výrobě, už se moc těším až dorazí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
delien: My budem oznámko objednávat nejdříve za měsíc, pořád rozmýšlím, kolik do toho investovat.
Odpovědět
Profilova fotka
divala jsem se na něj ale je to už delší doba,taky se mi moc líbí, já sem nechtěla nic přeplácaného a představa zámku kde se berem s textem mi přišla super.Aspoň si pak vzpomenem kde sme se brali až se budem na něj po delší době dívat, nebo ukazovat dětem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: Přesně tak. Taky nejsem zastáncem těch přeplácaných oznámek s mašličkama, motýlkama, atd. :o)) Jednoduché a výstižné, nic víc, nic míň... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a vyšli nás na 500,- po tom co tady čtu si myslím že to máme pomalu zadarmo
Odpovědět
nás to oznámko výjde na necelých sedm stovek :-) Jsem ráda, čekala jsem, že to bude víc.
Odpovědět
Profilova fotka
Snad taky pořídíme za slušnou cenu. Ještě rozmýšlím zda obdelníkové nebo čtvercové :o)
Odpovědět
marsee1: my máme obdelník. Nakonec to nejsou puzzle jak mám v albu. Vybrali jsme něco jiného. Jakmile dorazí, dám je do alba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Tak už se těším :o)
Odpovědět
dany: s tim se musi u zvirata pocitat ale...ze potrebuje operrace a nevim co jineho, me kdyz onemecnel kralik tak jsem za jeho lecbu dala taky 5tisic (den hospitalizace byl tacek) a stejne umrel...a proste pocitame s tim ze az bude spike starsi tak budou takove vydaje...a nebo u ceske pojistovn yho muzes pojistit a pak to hradi oni tu lecbu
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Obdelnik lepe sedne do normalnich obalek. Ja napr. volila do uzke dlouhe. Je s tim tak mene problemu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?