Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
jinak botičky jsou oboje pěkné x-)
Odpovědět
jo jinak, dneska jsme udělali prohlídku po oblecích... prolezli jsme pár obchodů a nakonec jsme se shodli, že ho koupíme v op prostějov... to i přítel uznal, že tam mají lepší kvalitku než ty, které další jsme ošahávali... mě mile překvapil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: děkuji neboj taky se dočkáš já jsem se šla původně jen podívat a byla to láska na první pohled :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gerynka: Jsou opravdu krásné, hlavně si myslím, že je pak můžes i nornálně využít.Ten podpatek je tak 6cm ne? Taky bych chtěla asi tak vysoké, přezouvat se nebudu ať pak netahám šaty po zemi, tak aby mi neupadly nohy a záda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gerynka: Opravdu to mamka všem řekla na potkání? U nás měli oboje rodiče zákaz, :-D a ani by si to nedovolili, jen na Moravě to věděli dřív, ale tam je to jedno :) Botičky jsou moooc pěkné, jemné a jak bylo psáno, budeš je moci využít i jinde. lidicka14: měla jsem stejný problém s kosmetičkou, ale naštěstí už jsem si sehnala náhradu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: tak jsem to měřila a mají 8cm, ale jsou dost pohodlný tak snad v nich vydržím. marsee: to u nás měli rodiče taky zákaz, ale mamka to vždycky ''jako omylem'' prořekla. Co naděláme a to jsem myslela, že se první prokecne budoucí tchán - mile překvapil se divim. jinak o kadeřnici jsem taky přišla - zamilovala se a sekla s tím (ten její je kamioňák tak jezdí s nim po světě) dost mě naštvala, ale naštěstí má segru která je taky kadeřnice a moc šikovná. Jo a líčit mě bude přítelova svědkyně - je to vizážistka a kosmetička - tak uvidíme
Odpovědět
gerynka: tak to je jen rozdil 4cm oproti mym ;-) to uz nic neni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Aha, ja myslela, ze to akorat nahlasim a zaplatim litr a je to... Tak diky za info! Na Sunny life jsem narazila ve starsich prispevcich, ale na jejich strankach o Spilberku nic nemaji, tak nevim...ale urcite je zkusim. Neprechylovala jakoze bych ho chtela bez -ova a jak jsem se docetla tady v diskusi, tak to muze byt docela problem. Bud musime zit v zahranici, coz tedy zijem, ale v zari uz nejspis budem zpatky, anebo se musim prihlasit k nejake narodnostni mensine, tak uz pomalu vybiram :-) Teda 12 cm podpatky??? Tyjo! To mohu jen zavidet, jednak bych se v tom zabila a jednak bych byla o tech inkriminovanych 12 centaku vyssi nez muj nastavajici :-(
Odpovědět
Profilova fotka
gerynka: Aha, tak to jo. To by mě teda naštvalo. No ale já se včera zasmála. Kamarádka mi psala, jestli se prý 10.9. nevdávám, že sestřenice chtěla mít hostinu v té restauraci, co my a řekli jí, že už to má zamluvené nějaká .... Tak jsem jí řekla, že to je asi shoda jmen :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Tak to já bych asi nevydržela takhle zapírat :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: No když už jsem musela zapírat, taky to dlouho nevydržím, ale chtěli jste to všem oznámit až v dubnu/květnu. Někdy během dubna chceme zajít s holkama někam posedět, atd., tak jim to vyklopím :) To jsou ale náhody jako blázen...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem se dozvěděla že teta od bratránka, mají svatbu v červnu na slovnensku tak zamluvila zákusky za 25.000,- to je síla, takový ranec a já nechápu za co!!!!!!!!!!!!!!!!! Jinak obdivuju mitote s těmi potpatky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
marsee1: Tak to jsi dobrá, já bych to asi nevydržela :-D mitote: Šatičky jsem kupovala od jedné nevěsty. Jinak Tě obdivuju s těmi podpatky. Já bych se asi zabila :-D Jsi dobrá, že v tom umíš chodit.
Odpovědět
gabrin: maji tam fotky nekde z toho kde delaji svatby tak jsem jim psala a rikali ze to delaj na spilasu a k jake skupine se pridas? doufam ze jen naoko :-D holky: nebojte vsem vam pak poslu fotku jak jsem s temi podpatky hodila drzku poschodech dolu k zenichovi ;-)
Odpovědět
Tak jsem dala fotku šatiček pro družičku do Alba, až příjde ze školky, tak ji v tom vyfotím. Jinak u nás včera byla tchýně s tchánem, ukazovala jsem jí svoje svatební šaty a skidila jsem pochvalu. Moc se jí líbily. Tchán říkal, že si počká až to bude i s "obsahem" :-D Tedy až do 11. září, až si je obleču ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: A to nenosis prstynek? To me kamosky by hned vyzvidaly, zda je zasnubni. Tak jsme to oznamili drive,nez si ho vsimly :o)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Oukej, zkusim jim taky napsat. Jasneze jen naoko! ;-) Nejlepsi by bylo, kdybych mohla prohlasit, ze se k nejake hlasim, a nemusela bych specifikovat ke ktere.... Pokud to nebude stacit, tak se asi prihlasim ke svedske 8-) Ja myslim, ze zadne takove foto nebude! Ze to s prehledem zvladnes.
Odpovědět
Profilova fotka
musel žádat ženich u rodičů o ruku????
Odpovědět
Profilova fotka
gabrin: A ty si bereš švéda? No já počítam s tím, že tady se budu představovat s -ová. Ale v občance budu bez.
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: Ne, beru si Cecha, ale ted zijem ve Svedsku :-) Ja si na tom prijmeni s -ova vylamu jazyk, hrozne blbe se mi to vyslovuje. Ale nevim, mozna nakonec rezignuju... A Ty si beres cizince?
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Nosím, ale ne každej ví, že je to zásnubní :-) Někomu to doteklo a při otázce, kdy bude svatba jsme odpovídali, že bude, ale ještě nevíme kdy. Nechtěli jsme to řikat rok předem. Někdo to vypráví na potkání jako senzaci a to my jsme nechtěli. Je mi ale jasný, že až si půjdu sednout s holkama teď v tom dubnu, tak to bude křížový výslech :-D Docela se na to ale i těším :o) dany84: U nás ženich žádal o ruku :)
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Krásné šatičky :)
Odpovědět
Profilova fotka
a jak to probíhalo, jestli se můžu zeptat. Jardovi se do toho moc nechce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: No u nás můj nastávající koupil kytky, přijeli jsme k našim a on se jich zeptal, jestli mu mě dají a bylo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: U nás žádal přítel 23.12., 24.12. pak pod stromeček mamka dostala "oznámení" s termínem :o) Koupil krásnou kytku, vínko a připravil domácí slivovici :o) Nejprve požádal mamku, zda si mě může vzít, připili si na to vínkem. Potom přišel brácha a tak jako "hlavu rodiny" požádal i jeho, ale to už čistě ve srandě a zapili to dostatečně slivkou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dany: Přítel přišel s kytkou a flaškou. "Asi už tušíte, co chystáme, tak bych vás chtěl požádat o Martininu ruku..." Tak nějak to bylo. Mamce dal kytku a taťkovi flašku. Bylo to rychlé včetně toho... "Dobře se o ní starej." a bylo to :o)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: No aspoň to budeš říkat vše najednou. To mě se furt holky ptají, co máme nového ohledně svatby :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: No to je jeden z důvodů, proč jsem to neříkala hned :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gabrin: jo jo, já si beru ciznce :-)
Odpovědět
no muj pritel tak ykoupil kytku a flasku vina a selpozadat me rodice o mou ruku i kdyz uz davno vedeli ze se bereme
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?