Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Holky, prosím, poraďte nějaké internetové obchůdky, kde se dají dobře nakoupit dekorace na stůl. Děkuju!!!
Odpovědět
:-) šetřit se musí, a na tomhle se dá lecos ušetřit. 8-) . Máme už rezervaci ubytka s hostinou a obřad. Fotograf bude dražší, ale zas mimořádně nadaný (známý od švagra) a hudbu už taky máme. Takže teď začneme hledat něco na sebe :-). Za 14dní du na zkoušku ke kadeřnici, chceme už něco vyzkoušet a nafotit, bo moje kadeřnice mě nebude česat na svatbu :-( . To nejtěžší asi bude najít nějakou spřízněnou duši ve Svitavách, aby to zvládla.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, co máte všechno teďka půl roku dopředu zařízené a nakoupené? připadá mi, že tu řešíte věci na co jsem ještě ani nezačala myslet, tak abych to dohnala ;-)
Odpovědět
ahoj holky tak jsem dnes vyrazila do olympie a koupila jsem si trochu vyssi boticky na svatbu :-N http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
veroniqueta: tak já jsem dost věcí vybrala v tomhle obchůdku http://www.kvetuse.myeshop.cz/cs/ jsou tam moc ochotný. A nebo můžeš zkusit taky www.svatbadekor.cz. mitote: botičky jsou moc pěkný, ale já bych se na takových šteklích asi zabila - jsem teniskovej typ takže tě opravdu obdivuju ;-)
Odpovědět
gerynka: neeeeeeeeeeeeeee, tenisky neeeeeeeeeeeeeee, to ani prede mnou nerikej satane :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: V botaskách bys ale zase byla menší, než přítel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gerynka: Já bych řekla, že to hlavní je lepší mít zamluvené opravdu ten půl rok předem. Jak jsme byli u kameramana, tak nám řikal, že už má dost termínů obsazených a to jsou tři (takže na jeden termín mohou být tři svatby). To samé nám řekla fotografka. Asi ale také záleží na náročnosti a na městě. My máme zatím jasných 34 lidí, ale ještě přemýšlíme o určitých lidech, zda je zvát pouze na obřad nebo i na hostinu. No ale do 40 se určitě vejdeme. Ještě jsme se tím dopodrobna nezabývali a nikdo o svatbě skoro neví, takže ještě rozmýšlíme a zvažujeme seznam hostů - nakonec jich třeba bude 30.:-D zmyzulka: To je super, že jste zachránili oznámení, taky jsme držely všechny palce ;-) Jinak nám bude Rýdl dávat vědět na přítelovo číslo, ptz on je více doma, než já. V práci to kolikrát nemůžu vzít nebo není ani čas to zjistit :( Tak doufám, že mi hned řekne, že už se ozval a můžeme jet pro prstýnky :) No ale jak se bude blížit ten 18.březen, který máme na objednávce, tak se budu vyptávat každý den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: moc krásné botičky :-) no, já bych se v nich stejně jako Gerynka zabila, potřebuju na svatbu sehnat něco s podpatkem (jsem prťavá) ale tak max. 3 cm (a i to mi bude dělat určitě problémy jak se znám :-D ) marsee: jsem se včera dívala do objednávkového papírku kdy jsme byli na ty prstýnky, teď v pátek to budou čtyři týdny, tak jsem zvědavá kdy budou... ještě ale budeme muset tak dva týdny vydržet řekla bych... jéjej - ať už jsou domáá :-D
Odpovědět
gerynka: děkuju moooc! Jsi zlatá!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky to o naší svatbě ví skoro každý, protože moje mamka to vyprávěla všem na potkání- ale už jsem si zvykla, že je drbna. zmyzulka: taky si říkám že ty 3 cm podpatek bude až až. Ale je docela problém něco sehnat. Byla jsem se tenhle týden podívat ve městě na botky - všude už mají jaro-léto vybalený, ale v bílé nic moc. Všechno je v pastelových barvičkách - jako vybrala bych si ale ne na svatbu. Dneska se jdu ještě mrknout do nákupního centra - jsou tam 3 obuvi tak doufám, že tam budou něco mít Jinak na prstýnky se s přítelem chystáme příští měsíc - už se moc těším - budeme mít chirurgickou ocel nebo titan, ještě uvidíme co se nám bude víc líbit.
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Tak to je super, že je zachráněné :o)) lasickamary: Ubrousky jsem kupovala na netu, je jich tu spousta. Případně mají také zajímavé v ikei. Ale všechny jsou tedy papírové nebo s příměsí bavlny. Látkových je podle mě škoda :o)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mitote: Týýý jo ty jsou, já bych se v nich ale asi taky zabila :o) V tomhle neumím ani stát natož chodit :o) Ale jsou hezké, vždy obdivuji ženský, které v tomhle chodí :o)
Odpovědět
no jo ja jsem na podpatcich vyrostla :-) a jsou fakt hodne pohodlne i kdyz tak nevypadaji ani omylem :-N ale na vecer na tancovacku poridim jeste jine
Odpovědět
Profilova fotka
Mitote: Nekdy driv ses ptala, jestli ma nekdo taky svatbu 18.9.2010. Tak teda my! :-) Co se tyce mista, tak se porad nemuzem rozhodnout, jestli Spilberk, Bucovice nebo Buchlovice... Btw, jak to vypada s divadlem?
Odpovědět
gabrin: ja bych na tvem miste asi brala Spilberk ;-) hele a mate uz zamluven termin na matrice? Byl tam pekny naval 8-( jinak divadlo bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jojo, mame, na dvanactou. Vyslala jsem tam maminku, nadsena z toho nebyla, cekala tam asi hodinu a pul, ale kdyz se na ni konecne dostala rada, tak 18. bylo jeste uplne volne 8-) Nas problem je, ze hostina bude cca 40 km od Brna a ty Bucovice jsou hezky po ceste a navic jsou jen za 3000 :-) Ten Spilas je o 5000 drazsi :-| S divadlem to je super, tesim se na fotky, to bude jedna z nejoriginalnejsich svateb! Mate to v Mrsticich, ze jo? (Jestli jsem to dobre pochopila...)
Odpovědět
gabrin: tak to jste byly pred nama, my mame na 11h coz jsme uz chteli ale prave tam pred nami uz nekdo na 12byl napsan :-D a vbucovicich v zahrade nebo vevnitr? me se to tam vevnitr moc nelibi, stravila jsem v bucovicich detstvi a nejak to na me dojem neudelalo a to okoli uz vubec ne ;-) ale my tak taky cekali asi hodinu a pul, hruza to byla
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jee, to je dobry! Tak to jsme byli my :-D Ja to chci rozhodne venku, ale vis co, buhvi, jake bude 18. zari pocasi :-( Meli bychom to drive, ale Bukovanskej mlyn, kde mame hostinu, mel ty terminy predtim uz plno. Vevnitr se mi Bucovice taky moc nelibi. Ja to jeste pojedu obhlidnout a pak se definitivne rozhodnu. Mame odtama kousek uz leta chalupu, asi tak 20 let, pres Bucovice jezdime, ale nikdy jsem poradne na zamku nebyla. To hruza je, kdyz mi to mamka rikala, ani se mi to nechtelo verit, ze vsichni ty lidi tam sli fakt kvuli svatbam! A kdybyste to meli na Spilasu, kde byste to meli? Ja nejvic uvazuju o glorietu....
Odpovědět
me se prave na spilasu taky nejvic libil gloriet :-) a nebo pak ta tusim zapadni kurtina...ale nasla jsem i jinou agenturu nez easy wedding ktera tam dela svatby tak treba jsou levnejsi, nevim...? no byla to hruza, my jsme prisli pred osmou a to pred nama bylo uz tak 40 lidi...jajsem tam teda uz rovnou vse vyridila, nechaa jsem tam vyplneny papiry, vzali si rodne listy a podala jsem zados to tu svatbu jinde...tak 31. si mame prijit pro schvaleni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: To jsem ani netusila, ze se musi davat nejaka zadost o schvaleni svatby jinde! Ted su nejaka zmatena, to musim davat taky??? Ale tak hlavne, ze jste ulovili ten termin, co jste chteli! :-) Hm, zkousela jsem to pres gugl a zadnou jinou agenturu mi to nevyplivlo :( My ty papiry budem resit az nekdy v cervnu, s nama si matrika ale jeste uzije, pritel si vybral za svedka cizince, tak nevim, jestli s tim nebude problem a ja bych rada neprechylovala prijmeni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jak to myslíš s tou žádostí? Já myslela, že se vždycky musíš nahlásit na matrice pod kterou spadá to místo, kde máš obřad, nebo to už jde udělat i jinak?
Odpovědět
gabrin: jj vytsknes to na strankach brna stred a pak to musis zanest napodatelnu a domluvit se s matrikarkou kdy si pro to schvaleni prijdes a plati se poplatek tacek... jinak dalsi agentura to dela sunny life ;-) jak neprechylovala prijmeno? peta: tam kde chces obrad v mestske casti tam na radnici podas zadost o obrad mimo staovenou mistnost a musi ti to schvalit
Odpovědět
tak jsem lukyho donutila obout svatebni boty a ja taky a sli jsme pred zrcadlo, je to dobry, jete mam cca 10cm pro uces :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky tak jsem se vrátila z nákupů a byla jsem úspěšná - vybrala jsem si svatební botičky - ale ten podpatek je truchu větší než jsem počítala - budu se muset v nich učit chodit. Na maturáku jsem měla taky tak vysoký a zvládla jsem to, tak uvidíme. tady jsou: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
gerynka: a mujpodpatek jsi videla? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: viděla, taky tě obdivuju - tohle je moje maximum :-)
Odpovědět
gerynka: no v tvych podpatcich sportuji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Gerynka: moc krásné! já už chci taky botinkyyyy :)))))))))))
Odpovědět
ahoj holky, tak mi vybouchla kadeřnice... ta kterou jsem chtěla, tak jede na dovolenou ]-( takže musím hledat jinou :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?