Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
mikynek: jen si ho vytvor, radi ho uvidime :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mikynek: Ach jo... už je mi tě snad i líto, jakou si tady děláš vizitku. Ale co by mě zajímalo, tebe to opravdu ještě baví? No mě by nenapadlo, že bys byla tak ....., abys sem ještě psala. No co, aspoň se zase mám čemu zasmát. Tak se měj Helenko nebo Helenčina sestřenice, či marlyn, heleno.x nebo jak se vlastně jmenuješ a přezdíváš fajn, čaooo ;-)
Odpovědět
jo a jak muze byt helena na horach kdyz me zvala na patek na kafe :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
V pohodě, žádné hádky tu nebudou, neměj strach ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote :):) no asi lyžuje na Kraví hoře :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mate to tam, kdo nedostal, dejte vedet, ale nepiste ji to sem, at to nevi... :-D
Odpovědět
mitote: Mamka mi říkala, že si balila dneska ráno lyže a odjížděla autem i s tím svým. Mamka na ně koukala a helena ji zamávala a řekla: "Konečně budu mít od vás 14 dní pokoj" - tak z toho důvodu jsem usoudila,že je na horách
Odpovědět
Profilova fotka
mikynek -- no tak co nám o sobě povíš nového ?????
Odpovědět
udelej si albicko a neco nam o sobe povez :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mikynek. Já ti poradím Uděkej si albíčko a dek tam aspoň jednu svojí fotku. Tím zamezíš tomu, aby si te někdo pletl s helenkou nebo kýkoliv jiným. ;-) A pokud se budeš chovat líp než tvoje "sestřenka", tak tě myslím holky vyhazovat nebudou.
Odpovědět
Profilova fotka
a vy jste někdo viděl helenku na fotce?
Odpovědět
aislin. A můžeš mi poradit,jak tam dám svou fotku?Ukazuje mi to, že je moc velká,nevím jak se zmenšuje.Proto ji nemám ani v náhledu. Jo a třeba najdu fotky i "heleny" z dětství,tak vám pošlu na zasmání.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
problém je tom, že mikynka tam může dát fotku naprosto kohokoliv.
Odpovědět
Profilova fotka
mikynek • Dnes ve 13:10 [Uživatelka nemá žádná alba] Která pravidla porušuje: | Zruš romca 13, náhodou jsem se nešla podívat do června. Mám známou, která se vdává v červnu, tak jsem se kukla, jestli mezi váma není. A to už tak měsíc 3 týdny zpět se sestrou, pod její přezdívkou. Vím, že o mně píšeš i v Brno a okolí. Nejsem hloupá. Jak by mohla Romča psát o tobě, když jsme o tobě do dneška vůbec nevěděli????? Romča psala o "tvojí sestřenici", což podle tohoto vypadá, že jsi to opravdu zase ty helenko
Odpovědět
Profilova fotka
Já Helenu neviděla, ale holky...už mi je asi srdečně fuk vše kolem Heleny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mikynek: Zkus dát uložit jako, zvolit jiný formát a nastavil rozlišení. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a holky, jestli se nepletu, admini nepoznávají uživatele podle jednoho internetu, ale podle IP adresy a tu se sestřenicí určitě nemůžeš mít stejnou, pototže tu má každý počítač snad jinou.
Odpovědět
Profilova fotka
mikynek: jujky, Helenka taky nevedela jak se zmensuji fotky, to uz jste dve :-D Te jsem dokonce poslal svuj e-mail, ze bych ji to zmensila, ale ty ho uz mas, ze?
Odpovědět
Profilova fotka
maartinka :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leeena: bod i pro Tebe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ať je řeč i z jiného soudku, ikdyž to jistě nebude tak zajímavé - dala jsem do alba tvorbu s organzou, přidám i vlizelín :o)) Asi je možná hezčí organza, ale ještě zvážím možnosti dekorace a třeba přijdu na něco jiného ještě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: a na co chceš tu organzu/vlizelín? já jsem nejdřív chtěla na stoly organzu, ale pak jsem se rozhodla pro vlizelín
Odpovědět
Profilova fotka
leeena_4: Právě na stoly. Objednala jsem si od každého jednu, abych nejprve mohla zkusit, co je lepší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maarsee: to je úplně nejlepší. Já rovnou objednala ten vlizelín a jsem spokojená. Mě ta organza přijde lepší, když ji chceš na stůl jako nařasit, ale na položení mi přijde lepší vllizelín
Odpovědět
Profilova fotka
leeena_4: Já rozmýšlím i jestli řasit nebo neřasit :-D
Odpovědět
marsee: pekne je to
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Děkuji :o)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee -- mě se líní víc ten vlizelín :)
Odpovědět
Profilova fotka
nerasit, me se to moc nelibi..., ale jinak moooc pekne.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: já jsem taky pro neřasit :) je to moc hezké, organza i vlizelín, ta organza je ale taková romantičtější a něžnější maartinka: já zas dávám bod Helči za vynalézavost a nezničitelnost :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?