Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Jinak jsme se konečně rozhodli pro barvu svatby - bude to champagne. Je to sice jen malý pokrok, ale trvalo mi asi dva měsíce to rozmyslet, takže mám velkou radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
poppaea: Ahojky, tak to máš štěstí s tím fotografem :o) O barvě jsem taky dlouze přemýšlela, z toho si nic nedělej. Přítel ale viděl pár fotek z alb a bylo to jasné - shodli jsme se na bílo-zelené.
Odpovědět
Marsee: bílo-zelená je druhý favorit, kdyby to se champagne z nějakého důvodu nešlo :-) Jen si v takovém případě kladu otázku, to si ženich bere i nějakou zelenou vázanku a tak?
Odpovědět
ahojky, ono je teď chřipek spousta... a co vůbec rodiče? už jste jim řekli svoje záměry? jak se na to tvářili? my budeme mít modro-žlutou výzdobu, už jsem taky něco malinko nakoupila - jenom svícínky, až budu mít čas, tak je vyfotím a hodím sem... jo, jinak jsem si pořídila botičky, už je mám doma. v prosinci půjdu koukat na šatičky x-) tak doufám, že vyberu takové šatičky, abych boty nemusela prodat :-S ten můj bude mít modrou košili a tmavěji modrou kravatu, pže sehnat modrožlutou kravatu je nemožný :-( njn, to jsou ty moje výmysly, ještě budu muset vymyslet nějakou výzdobu na stůl, pže kytky tam nemůžeme mít - kvůli švagrové, je silná alergička... bych to poslouchala do konce života :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka14: Rodičům jsme to ještě neřekli, chceme jim to dát pod stromeček v podobě "oznámení". Napíšem to nějak srandovně, dáme k tomu asi nějakou fotku nebo obrázek, aby to nebylo tak vážné :) Chtěli jsme si totiž zařídit vše sami, rodiče postavit před hotovou věc a to se taky povede, ptz všechno důležité už je zařízeno :o) Já si taky už objednala botičky, zítra by mi měly dorazit i večerní šatky, tak jsem na ně zvědavá. Narazila jsem na ně totiž úplně náhodou a zaujaly mě jak vzhledem, tak skvělou cenou. Na svatební šaty se půjdu mrknout s mamkou a svědkyní (nej kamarádkou) tak v únoru, březnu.
Odpovědět
Profilova fotka
poppaea: Nene, to určitě ne. Kytky na celé svatbě budou zcela jistě kaly, takže je sladím s něčím zeleným a stejně tak bych chtěla sladit i kytičku ženichovi na sako :) Barvy dekorací budou bílo-zelené, ale rozhodně kvůli tomu nebudu chlapovi cpát třeba zelenou košili nebo kravatu...ten by mi dal :o)))
Odpovědět
marsee: jak tak koukám, tak na to jdeme stejně, taky to budeme oznamovat pod stromečkem. Ale chci vymyslet něco originálního, zatím vyhrává nechat vyrobit puzzle z fotky... ať mají taky nějakou činnost :-D :-D :-D my můžeme zařizovat až od ledna, ale paní mi psala, že oddávají v sobotu, takže napíšeme termín jako že je jistý a pak se uvidí :-N :-N
Odpovědět
k těm kytičkám - my nebo respektive já chci slunečnice, proto modrá se žlutou x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka14: Slunečnice jsou krásný, taky se mi líbí, ale mám s nima blbou zkušenost - snadno se od nich umažeš a jde to blbě dolů a navíc mi pokaždé rychle zvadly.
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka14: A s těma puzzlema to je dobrej nápad :o) My si vyrobíme asi jen nějaké to oznámeníčko, dáme tomu vtipnou a veselou formu a bude...
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Díky za radu, jak čtu co už všechno holky máte, tak se na to taky asi pořádně vrhnu. My chceme taky dekorace ladit do zelené s bílou nebo champagne, podle výběru šatů, ale přítel by si kklidně zelenou kravatu nebo košili vzal, jednu do zelena normálně nosí. Nemáte někdo tip na dobrého fotografa z Brna (a nebudete ho potřebovat 4. září)? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
hanuu: Jo to přítel má taky zelenou košili a k tomu i kravatku, ale na plesy. Na svatbu budeme volit oblek i košili v decentním stylu. Představy jsou asi takové - tmavě šedý oblek, bílá košile, vesta a kravata v tónu smetanové nejspíš. Viděla jsem podobnou kombinaci v salonu a bylo to krásný, elegentní a decentní. V barevných košilích jinak taky běžně chodí na plesy. Fotografku máme úžasnou, ale z MB.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hanuu: Doporučuju jako fotografa Kamila Jursu z Fotofidelity. Kdyžtak se odkaž, že Ti dala kontakt Jana Beránková, které bude fotit svatbu 18. 9. 2010 :-) Jinak holky můžu doporučit internetový obchod Nejkrásnější svatba. Mají i kamenný obchod v Brně, zrovna jsem u nich byla, nakoupila pár věciček na svatbu. Budou nám i zdobit stůl v restauraci (doufám, že to projde a nebudou s tím mít v Útěchově problém), tisknout jmenovky, menu atd. Dokonce nám zajistí i svatební magnetky jako dárek hostům. Jsem moc spokojená, takže určitě doporučuju.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my se stále na barvě nemůžeme dohodnou, buď do modra nebo bordo. Ale chtěly bysme s tím sladit i ženichovo oblečení, takže napřed sežemene košili a kravatu, co se nám nebude líbit a podle toho uděláme výzdobu, ať nám to trochu ladí. pejsanek: Nad Fotofidelity také uvažujeme, mám přímo číslo i na K. Jursu, myslím , že mají celkem příznivé ceny :-)
Odpovědět
Vééélký úspěch, shodli jsme se na hudbě při mém nástupu :-) Mám obrovskou radost, je zároveň velmi slavnostní a přitom to není ani jeden z těch dvou nejznámějších pochodů:-)
Odpovědět
Profilova fotka
poppaea: Gratuluji :o)) pejsanek: Souhlasím, také mám tento obchůdek v "oblíbených" a už jsem z něj i něco objednala. S těma magnetkama to je super nápad. p.e.t.a.: Přeji příjemný výběr barvičky :) No my jsme dneska předběžně zamluvili naší oblíbenou kapelku, pán si termín zapíše a v týdnu mi to 100% potvrdí, tak snad to klapne. Co mě ale potěšilo :o)) Byl tam se mnou přítel a pán mu řiká, že je dobře, že jdeme teď, že už mají termíny dokonce i na rok 2011, tak jsem ráda, že to slýchává čím dál častěji, že se musí zařizovat včas :o)) Jsem po noční, tak si jdu lehnout a pak sem dám pár nových foteček.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Napřed to vypadalo na srpen, ale kvůli cukroví (aby se nezkazilo) to bude v září :-) Nuž, co už. Jak tak čtu, asi jsem hodně pozadu :-o
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Ahojky, září je přeci pěkný měsíc ;-) Já tvrdím, že čím dřív si vše zařídíš, tím lépe, ale ono asi záleží i na městě. Někde je větší poptávka například po fotografovi, méně restaurací vhodných pro hostinu, atd. Já mám to podstatné oběhané i z toho důvodu, že nesnáším tu nejistotu, zda to pak bude nebo nebude.
Odpovědět
Profilova fotka
mars: jj, taky to nemám ráda, ale teprve teď jsme se "rozhoupali" a já tu sbírám informace a hlavně inspirace:-) Dívala jsem se do tvýho alba, takže svatba do zelena ? Taky se mi tahle barva líbí anebo oranžová.... ??? Jsem váha a to opravdová, nad vším váhám a nevím.... :-| někdy je to k vzteku. No, já jsem od Brna, tak snad tu výběr nějaký bude. Letos jsem byla s kamarádkou na svat. veletrhu ve Futuru (v Brně) a nasbírali jsme tam dost informací a slev ;-) Ona měla svatbu letos v září... Tak bych chtěla do příštího roku taky počkat (bylo to v březnu). Sleva 30% na šaty se taky hodí... Tu jsem totiž letos dostala, ale byla mi k ničemu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Jojo, do zelena v kombinaci s bílou :o) Dneska mi přišli ukázky vývazků, které se mi zamlouvaly (dala jsem je do alba), nejspíš zvítězí vývazek s kalou, moc se mi líbí a hlavně květinky na celé svatbě budou doufám právě kaly. S barvou svatby je to složitý, každýmu se líbí něco jinýho. Já určitě chtěla jemné barvy, takže sice zelenou, ale opravdu jemnou, nic křiklavýho. Oranžová by mohla být taky pěkná, to záleží na tom, jakou třeba preferuje i přítel. S tou zelinkavou ale mohu říci, že je všeho všude hodně :)
Odpovědět
Profilova fotka
marse: jo, přítel je šprýmař a ještě k tomu bavoslepej :-) (tzn. nerozlišuje odstíny, něco, jako meruňková, broskvová atd. barva, mu nic neříká)... takže ten by řekl, že khaki x-) a bylo by vymalováno :-) Kromě růžové mu snad nic nevadí a i kdyby to byla růžová, tak mu můžu "namluvit", že je to oranžová, hi,hi :-D Nééé, samože si dělám srandu, taky rozhodne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Jasný :o) To můj chlap barvoslepej není, ale když jsme kupovali barvu na vymalování a já se rozhodovala mezi meruňkovou a broskvovou a nakonec jsem zvolila nektarine - taky nechápal :o))
Odpovědět
ahoijky, tak už mám hotový ten obrázek na puzzle, tak se mrkněte mám ho v albíčku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka14: Moc pěkný, bude to mít jistě úspěch, ale z té růžové se asi po..., než to složí. :-D
Odpovědět
Ahoj holky, objevila jsem vás teda až dnes a úplně zírám, že už jste taaakhle daleko!! :-o Já zatím nemám zařízené nic, až na šatičky (první pokus a hned láska a jsou úžasné) a už se nikam dívat ani zkoušet nepůjdu. Ale chtěla jsem se zeptat, nemáte některá tip na restauraci v okolí Rožnova? 100x díky.
Odpovědět
Profilova fotka
purblanka: Ahojky, zdravím brňandu ;-) A nevíš zda bude i po novém roce nějaký veletrh v Brně?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj marsee :-) ty vývazky jsou krásné, mají je i jiných barvách? Já bych také chtěla kaly, v kombinaci s orchidejeme, ale nevím jestli to nebude moc drahé.
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: Ahojky, vývazků mají spousty v různých barvách. Já jsem chtěla něco do bíla, tak jsem si na zkoušku objednala tyhle. Cena těch, co mám v albu se pohybovala od 6,- do 18,- Kč. Mě se šíleně líbí ty s kalou, jsou samozřejmě nejdražší - 17,- nebo 18,- Kč. Moc pěkné jsou taky zelené vývazky, ale zase bílá je neutrální a bude vypadat pěkně na každém oblečení. Navíc celá svatba bude laděná do bílo-zelené barvy.
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: Kdyžtak ty vývazky mám z e-shopu www.svatebni-dekorace.cz, mrkni na to, výběr tam mají velký. Mám odtamtud i jiné věci a jsem spokojená.
Odpovědět
Ahoooj, zarijovi blazni jsme i my. Taky Vam vsichni rikaj, ze je jeste brzo? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?