Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Také moc gratuluji k narozeninám a kytičku závidím :o) Je opravdu nádherná a tvůj budoucí muž má opravdu vkus :o) Moc ti to přeju :O)
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Nádherná kytička. Gratuluji k narozeninám ;-) martja_sgcz, zmyzulka:Můj přítelo sám usoudil, že k vestičce (takové slavnostní) se bude lépe hodit košile s dlouhým rukávem - jsem ráda. To byste ho museli vidět - je na něm vidět, že se v košili, vestě a hlavně obleku cítí moc dobře. Mě se v něm taky moc líbí, sluší mu. Jinak chodí jen ve sportovním, takže džíny, trička, mikiny s kapucí, tohle je změna jako blázen :-D Každopádně košile s krátkým rukávem bude čekat na pokoji v hotelu u restaurace, takže si myslím, že potom využijeme i spršku :-D A to i v případě, že nebude teplo, ptz já jak budu nervní, tak budu ulepená tak jako tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, na zkoušku jsem si domu objednala organzu i vlizelín a nevím nevím :o)) Oboje není k zahození.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: já včera ukazovala Hugovi tvého přítele, teda myslím ten oblek :-D moc se mu líbil střihově a tak, akorát tu hnědou si představoval světlejší (jsem mu ukazovala i stránky toho Koutného), tak uvidíme, prostě ho do té hnědé narvu a když se v tom nebude cítit tak budem postupně zesvětlovat :-D jinak mě se taky líbí organza i vlizelín, nakonec ale rozhodlo to, že vlizelín mají průhledný s bílýma koretinama se žlutým středem, takže bude vlizelínek :)
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Taky se přidávám s gratulací. Kytička je moc pěkná :-)
Odpovědět
delien: taky ti musím pochválit kytičku a dodatečně gratulovat k narozeninám ;-) holky, my jdeme v sobotu na ples, tak jsem včera sehnala kabelku, tak jsem šťastná, dneska jdu shánět pérka do hlavy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Tak to vás potěším - hnědou tam měli i světlou a myslím si, že to byl stejný oblek jako máme my, ale jen v té hnědé :o) Ona ta světlejší hnědá je něco mezi šedou a hnědou. Mě se právě ta tmavá moc líbí, ale co člověk, to názor :o) Uvidíš, až si přítel obleče více druhů, že se to vytříbí :) My jsme zkoušeli i světlejší i tmavší a tento i střihově padnul nejlépe :) Doporučuji to ale zkoušet zároveň s košilí, případně vestou a regatou. Oblek hned vypadá jinak. My jsme se rozhodovali mezi hlubším "výstřihem" na dva knoflíky a mezi oblekem, ktery byl díky třem knoflíkům plnější. Vzal k tomu vestu atd. a bylo jasno, že hlubší vypadá lépe :) Já dneska zkusím něco jak s organzou, tak vlizelínem a uvidíme, co bude lepší :)
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka: pérka do hlavy, to zní zajímavě :-D :-D :-D takže taková malá svatební zkouška, co? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka14: Máš na mysli vlásenky, že jo. Já tomu taky řikám pérka a to mi připomíná, že zrovna včera přítel zase nadával, že se ty pééérka válej všude :-D Těma obyčejnýma si totiž do culíku připínám ofinu, která mi tam ještě nedosahne :-D
Odpovědět
marsee: jj, mám na mysli vlásenky, kamarádka tomu pro změnu říká pírka - sice jsem pochopila, ale chvíli mi to dalo :-D jj, takový průklep kadeřnice.... přetel má rád to tahání pérek z hlavy, když mám vyčesaný drdol... se nestačí divit, co se tam může vejít železa :-D :-D :-D jinak v neděli budeme v lbc, takže půjdeme obhlédnout obleky, zatím mám představu čokoládového obleku, tak uvidíme, jak to nakonec dopadne jinak marsee - tu vestičku jste kupovali kde? mě to pořád nějak vrtá hlavou... by asi rodiče koukali, až by ho v tom viděli x-) jinak jsem s přítelem na toto téma mluvila, tak mi řekl, že je mu to jedno, hlavně abychom ladili, takže mám volnou ruku :-D :-D :-D se chlapec bude asi divit nevíte o nějakých internetových stránkách, kde by se dali sehnat, bo aspoň prohlédnout?
Odpovědět
jo jinak sháním bílou organzu se stříbrným potiskem - tak ty co by se mi líbily, tak stojí neskutečné peníze.. asi zvolím nějakou tu levnou variantu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: a prodávají tam i košile a kravaty? že bysme to vykoušeli rovnou tam třeba i s více barvama...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zmyzulka: Ano, mají tam toho hafo - nepřeberné množství barev košil, kravaty taky, ale množství košil se to nevyrovná. Ty vesty jsem tam ale neviděla - to už je totiž asi více specifické právě pro svatby. lidicka14: My jsme ji kupovali na veletrhu, ale pokud chceš, zjistím ti značku a písnu :) Nebo ti dám odkaz do IP :)
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka: já to vyřešila tak, že koupím vlizelín 50cm a budu ho šmikat na polovic... možná se ustříhám k smrti a nebude to úplně rovné, ale bude to za poloviční peníz :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: dík, se už úplně začínám těšit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Mluvím o prodejně v Brandýse, ale mám i informace o Prostějově. odtum má totiž bratranec ten hnědý oblek. Přítel přítelovy mamky má z Prostějova taky oblek a i s košilí v barvě růžové, takže barviček tam bude určo taky hafo :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dávám do alba vlizelín i organzu, poraďte :o)
Odpovědět
marsee: děkuji za zprávičku, už pátrám marsee: mě se víc líbí ten vlizelín, je výraznější, já jsem na syté barvy x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka14: Není za co :o) Zkusím oboje - dám tam tu mou dekoraci a asi co bude ladit lépe, to zvítězí ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, moc Vám děkuji za přáníčka :-) Jojo, je moc šikovný, jsem si skoro jistá, že svatební bude stejně krásná jako tahle :-) marsee: Váhám úplně stejně jako ty. Koukala jsem na to v obchodě a nevím, nevím :-( Záleží na tom, jestli to chceš mít výraznější nebo ne. Kdyžtak pak dej fotečky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Tvořím tvořím, pak něco přihodím do alba, ale mě se líbí oboje. Na jednom je hezčí bílá, na druhém více zelené :o)) taky nevím, co všechno tam dát, aby toho nebylo moc anebo zase málo :o) Zkusím různé varianty a zahltím album :o))
Odpovědět
Ahoj všem. Chtěla jsem vám napsat už dávno, ale neměla jsem odvahu. Myslela jsem si, že mě ukamenujete. Dneska jsem se zaregistrovala, už jsem psala i administrátorce IKARKULCE. Pročítám si vaše stránky dlouho i se setrou, která je tu zaregistrovaná už 5 let, svatbu měla před 4 lety. A proč Vám píšu, znám helenu.x - je to moje sousedka, sestřenice - bohužel. Ona se opravdu vdává, máme svatbu ve stejný den, kvůli tomu, abychom se nepotkali, nemuseli si jít navzájem na svatbu my, ani naši rodiče. Nemáme mezi sebou dobré vztahy, už odmala. Psala jsem IKarkulce z otho důvodu, že využívám obecní anténu na internet-ona zřejmě taky,takže může vzniknout problém ve stejné adrese. Chtěla bych mezi vás, prosím příjmete mě. Ona jsem min. 14 dní n epřijde-je na horách. Jestli mě mezi sebe nechcete, kvůli ní,pochopím vás. Díky za odpovědi.Ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
mikynek: Ahojky, já myslím, že můžeš být v klidu. ;-) Co ta Helena blbne?
Odpovědět
Profilova fotka
wow, to je nahodicka 8-(
Odpovědět
mikynek: proc nemas album?
Odpovědět
marsee1-je to ostuda naší rodiny. Máme ve stejné datum i svatbu.Nešla bych tam,kdyby měla i jindy. Ten její chlap je docela normální,prý.Ale ona je rozmazlený fracek.Včera už jsem to nevydržela,poté,co napsala mitote.Ale chtěla jsem mezi vás už dřív,ale čekala jsem,že si budete myslet,že jsem ona,poté co se tolikrát registrovala.Teď jsou na horách,říkala mamka.
Odpovědět
Profilova fotka
mikynek: Jen doufám, že z nás neděláš blbce (na to by se ale stejně přišlo) a tím se zároveň neponižuješ?! Helena to tady vzdala nebo se jí rozsvítilo?
Odpovědět
Profilova fotka
Mile damy napisu Vam do IP proc je to opet Helenka, ji to sem psat verejne nebudu, aby nebyla moc informovana, rptoze ona sama na to neprijde a vy ji podle toho rozeznate hned. Jen mi to trosku bude trvat nez to sesmolim do IP a nakopcim tam vsechny vase IP adresy. Ale Helenka to je. Fakt zasnu jak je blba... A poslu to i Ikarkulce....
Odpovědět
maartinka: uz se tesim :-N
Odpovědět
Ikarkulce jsem psala sama. Možná máme i sejnou adresu s ní,protože využíváme obecní net. Jestli mě tu ale kvůli ní nechcete, stačí napsat a já napíšu ikarkulce,ať mě zruší.Nechci tu vyvolat hádky,jak ona. Zatím jsem si proto netvořila ani albíčko,ikdyž bych moc chtěla.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?