Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Já bych do toho hnědého volila asi bílou - jsem více pro klasiku, ale tak aby se v tom manžílek cítil dobře, že jo :) Viděla jsem ten hnědý na vlastní oči a vypadal dobře, jen doporučuji. V tomto krámě, kde jsme byli (Senátor, Brandýs) mají teď hodně zboží, dokonce na něco i akce, ptz rušili dvě prodejny (OL a ještě někde) - vše navezli sem, takže bylo z čeho vybírat. ty s proužkem se nám líbili také nejvíc :)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: nó slevička nějaká by rozhodně neškodila :) my jsme si říkali, že bysme zajeli přímo do Prostějova, nemáme to zase tak daleko, tak bysme to vzali při jednom OP i toho Koutného. ježkovi zraky - mě furt přijde, že je to všechno takové nesladitelné :-D abych ladila já s kytkou, já s ženichem, kytka s ženichem, ještě boty do toho,... :-D už mi vážně začíná hrabat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: No právě proto je asi jednodušší zvolit jen dvě barvy - třeba bílá a hnědá nebo šedá. K tomu pak může být jakákoliv kytka :o) Boty asi pro nevěstu většinou bílé, pro ženicha v případě tmavého obleku černé :o) Přímo z Prostějova má ten hnědý právě bratranec ;-) V ceně ti to tam i upraví a pak pošlou :)
Odpovědět
zmyzulka: nic si z toho nedělej, přítel chce taky kravatu :-) Na svatebním veletrhu jsem mu ukazovala regaty, ale jemu se nejvíc líbí jeho zelená kravata :-) Takže souhlasím s Tebou, když si chce vázat, ať si váže :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: problém je, že to moje sárí má na sobě zlato, oranžovo, měděné flitříky, takže absolutně nevím v jaké barvě budu mít třeba šperky :-D boty jsem chtěla původně zlaté (protože ty aspoň využiju i potom, s bílýma botama bych pak nevěděla co mám dělat) ale už si nejsem jistá vůbec ničím, kytku si k něm flitříkům taky moc nedovedu představit (myslím barevně) natož tak sladění s ženichem :-D :-D :-D no bude to ještě sranda :-D čím víc nad tím přemýšlím, tím víc z toho blbnu
Odpovědět
Naštěstí oblek řešit nemusíme, alespoň o jednu starost míň :-) . Loni si kupoval krásný černý na veletrh, takže použije ten :-)
Odpovědět
Profilova fotka
delien: zelenou kravatu bude mít? :)
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Tak to máte dobrý. Přítel na plesy nosí jen kalhoty a košile s kravatou - to máme, ale oblek jsme kupovali první :)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Něco vykoumáš ;-) Mohl by být ale pěkný hnědý oblek a smetanová košile ;-) K tomu buď smetanová regata nebo nějaká kravata do hněda. Šperky nevím, možná nějaké drobné perličky nebo korálky. Kytku bych dala nějakou bílou klidně a hlavně jednoduchou.
Odpovědět
zmyzulka: jojo, zelenou. Máme to laděno do bílo-zelena. Buď bude mít bílou košili a zelenou kravatu nebo zelenou košili i kravatu a bílá budu já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: určitě :) hnědá a smetanová je krásná kombinace. v tom mém hororovém snu mi vrazili do ruky dvě kaly a jeden tulipán svázané pentličkou, co jim tam zbylo po nevěstě, která byla přede mnou a taky mi to stačilo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, když se bavíte o té zelené, dám do alba zelenou košili, co bude mít přítel kdyžtak na večer, pokud by se chtěl převlékat :o) Má k tomu i zelenou kravatu, ta už by ale nebyla asi :o))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
delien: plus budeš mít zeleň v kytici :-)
Odpovědět
marsee: vybrali jste moc pěkný oblek. Přítel bude fešák.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: pak se kuknu, teď už běžím k domovu, zatím holky čao :-)
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Děkujem :-) Já budu mít jen bílé kaly a zeleň, takže by neměl být problém a navíc vše ostatní krom oblečení bude také do bílo-zelena.
Odpovědět
zmyzulka: jojo, snad tam nějaká bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, teda dva dny tu člověk není a co se tu všechno neděje =-) Nestačím se divit nad sprostotou některých lidí, ale škoda mluvit. lidička: Mohla bych tě poprosit o kontakt na toho vašeho Dje. Moc děkuju. Já dnes měla s jedním schůzku, ale moc nadšená nejsem.
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Jojo, mrkni, je tam :o) p.e.t.a.: je to síla, taky jsem to četla a nestačila se divit.
Odpovědět
ahoj holky... tak se tady rozmáhají nákupy obleků... taky to budeme muset pořešit ;-) peta: když on se tím neživí... je to kamarád a hlavně je z Krkonoš, takže nevím jak by to dopadlo ale zeptat se ho můžu
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka: aha, tak to asi ne, my bychom chtěly někoho kdo s tím má zkušenosti a taky trochu mluví německy :-D
Odpovědět
Holky, já nestíhám číst a žasnout. Co je to za zakomplexovanou holku? Pochybuju, že se bude vdávat, protože takovou potvoru přece nikdo nemůže chtít. S těmi sny... Taky se mi začínají poslední dobou zdát.V jednom jsem měla příšerné šaty a kadeřnice nepřišla, takže jsem vypadala hrozně... Příšerný sen.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: krátký rukáv... hmmm.... dobrý nápad, máme přeci objednané teploučko :-) p.e.t.a., veroni: škoda slov... normální mozek nepochopí... veroni: a to máme teprv březen :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Krátký ale bude až večer, na obřad bude dlouhý :o)
Odpovědět
Zmyzulka: no právě, jsem zvědavá, co se mi bude zdát před svatbou :-D Už teď mne to stresuje :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: jj, to jsem pochopila :) ale teď mě napadá, že stejně bude muset být přes obřad v saku, takže rukávy nepůjdou vidět... takže kdyby chtěl s krátkým tak ho mlátit nebudu :))))
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: My na tom budeme asi obdobně jako vy. Když si přítel vybere s krátkým rukávem, tak já nebudu proti, protože on v tom oblečení bude. Jde vlastně jen o obřad a fotky a já si ho dovedu s těmi krátkými rukávy představit ( a viděla jsem to tu nedávno i v jednom svatebním albu) a myslím, že i tak mu to bude slušet :o)
Odpovědět
my na tom budeme podobně jako vy. Záleží jen na počasí :-) Včera jsem od přítele dostala krásnou kytku k narozeninám ( dala jsem ji i do alba) , takže už přestávám mít obavy z toho, co mi nakonec vybere za kytku :-) Včera jsem konečně objednali svatební oznámení - hurááááááááááá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
delien: krásná kytka, přímo jarní :-) to se mu povedo
Odpovědět
Profilova fotka
martja: jasné že bude slušet :) holky, budou ho fešáci všeci, já teda jak vidím mého v obleku tak jihnu :-) delien: no ta je nádherná! z fleku by mohla být svatební x-) a všechno nejlepší k narozeninám!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?