Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
my budeme platit vino, pivo, slivku a pak budou podpultovky jako gin atp a to budem rozlevat jen my dva a nsi rodicove... no objevi se brzo necekam ze by ji neso doslo
Odpovědět
mitote: to máš pravdu, ta holka vůbec nemyslí... je moc jednoduchá
Odpovědět
jato proste al enejak nechapu ze ji to nedochazi
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Jojo, také o tom pouvažuji :o) lidicka14: Přesně tak, takové věci se "veřejně" neříkají...Vrchol drzosti tohle.
Odpovědět
jako myslet si clovek muze co chce, klidne i rici me se ty sat ynelibi na tobe...ale ne rozebirat ze je nekdo tlusty a mel by do svatby zhubnout...jsem to rekla vecer lukasovi, se na me podival stylem ze ho to pobavilo a rika: a to rekla jaka krava prosim te? pak jsem se pritulila nemu a rikam vezmes si me tlustou a spekatou? a on na to: ne vezmu si sveho hubeneho milacka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Především je tento web o tom, abychom si poradily kolem svatby a ne tady řešily něčí faldíky, madla a špíčky :-D Co je komu do toho, jak kdo vypadá, kolik váží, měří, jestli má faldy nebo ne :-D No třeba budu dalším terčem zrovna já. Slečna se může objevit pod dalším přezdívkou :-D
Odpovědět
marsee:jasne rejpne si do tvych imaginarnich madel :-D sorry ale ja z toho musimmit porad prdel :-D jeste jsem je nenasla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Taková holka si najde na každém něco :-D Zítra se jedeme mrknout ještě na botky pro ženicha. Doma jedny máme, nejsou nijak zničené, ale pokud bychom narazili na nějaké nové za slušnou cenu, tak bych do nich šla. Nijak to ale nebudeme hrotit, buď na něco narazíme anebo ne. Máme totiž lesklejší a nevím, zda by nebyly hezší matnější botky. No možná se pletu, takže vyzkoušíme a buď usoudíme, že ty doma jsou oki nebo narazíme na lepší.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky chtěla bych se k vám přidat do diskuse jestli je to možné.
Odpovědět
marsee: asi jo...vsadim se z eby mi rekl aize mam hnusneho psa aniz by ho videla :-D gerynka: ahojky,vitej
Odpovědět
Profilova fotka
gerynka: Jasná zpráva. Koukám, že máme stejný termínek :o)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky, já tu z toho byla včera tak rozpolcená (zároveň nas... a zároveň vélmi pobavená) až se mi z toho zdála dokonalá svatební noční můra. vzbudila jsem se úplně psycho. představte si, že jsme přišli o dvacet minut pozděj na vlastní svatbu (měli jsme ji na 11:00 a přišli v 11:20, ve skutečnosti ji máme ve 13:30), z toho důvodu nás zavedli do nějakého jiného sálu, kde se prý pořádají pohanské svatby, přítel zapomněl oblek, já zapomněla kytku, dál jsme zapomněli zavolat fotografovi, takže nám fotila paní oddávající. potom jsem ještě měla černé silonky a úplně jsem se za to v tom snu styděla. dál naprosto děsné boty, móda tak dvacet let dozadu. sárí jsem měla uvázané na normální úvaz a ne slavnostní jak chci. no prostě šílené všechno - jediné co se podařilo bylo to, že jsme nezapomněli občanky :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
gerynka: vítej, vítej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Tak teď jsi mě pobavila :o))
Odpovědět
jsem rada ze se nocni mury v podobe kravin nezdaji jen me :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ale to bylo tak živé, já v tom snu i brečela dojetím (aj když bylo všechno pokažené :-D ), tož nevím jak to pak zvládnu naživo :))))
Odpovědět
Profilova fotka
Já se taky přidívám k těm snům :-) jinak se ještě připojuji k diskuzi o pití.Tak mi si můžem přinést 10 a 10 bílého a červeného vína,a na stůl asi borovičku cca 4 flašky, jinak všechno od nich, vybrali sme fernet, bechera,vodku, jablíčko a whisku, zelenou a od každé máme zatím napočítané 2 flašky + pivo, a nealko budem mít ve formě švétských stolů klaždý si vezme na co má chuť.I kafe se udělá do termosek a kdo bude chtít tak si půjde nalít aby se pak nemuselo na 10x vařit kafe :-) chtěli sme aby nám spočítali cenu za chlebíček a chtějí 25,- :-o tak sme si raději přidali a dali sme místo toho guláš , sme teď na ceně 43.000,- a z toho 9.000,- ubytování ale to se ještě zvedne až se spočítá kolik se toho vypilo :-) jen já se musím držed dál od červeného vína, mám ho nejraději ale raději ho oželím než abych ho měla pak na šatech ;-)
Odpovědět
dany: a kolik mate hostu?
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Pěkná noční můra :-D jednu už jsem taky měla... a to teprve přijde holky :-D Naši hosti, hlavně pánská část pije slivovici. Přítelova mamka má pro nás nachytáno 15l domácí, tak snad nám dovolí si tam něco vzít, ale nejsem si tak jistá. Musíme se na to zeptat.
Odpovědět
Profilova fotka
máme zatím jistých 35 + 5 máme ještě s otazníkem,+ cca 20 lidí večer u nás se pije slivovice nebo borovička, ještě uvidíme co nakonec budem mít.
Odpovědět
Ahoj holky, celkem dost novinek. Že už jí to není trapné. Zprvu se mi zdál rukopis celkem podobný, ale pak jsem si řekla, že to nemůže být ona, a ejhle, byla to ona 8-( mitote: máš krásnou postavu a v šatech Ti to moooc sluší :-) To asi neviděla moji ;-) Stěma prsama jsem na tom stejně jako ty a zmyzulka. Naštěstí mám vrch šatů "nařasený" takže to vypadá, že tam i něco mám :-D Podprsenku si pod ně asi brát nebudu. Dneska jak přijede přítel z práce budeme objednávat svatební oznámení - huráááá :-D Jinak mi řekl, že svatební kytku mi vybere on, zatím kytky které mi nechal dělat byly krásné, tak snad se trefí i s tou svatební :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Delien: tak to klobouk dolů, před tvojím přítelem, jestli se trefí tak je dobrý, já by jsem se bála a pak bych byla asi sklamaná že to není kytka podle mojich představ, jsem ráda za každou kytku co mi přinese ale tohle si nechám podle sebe.ale fandím ti, si odvážná :-)
Odpovědět
dany84: Děkuju, budu velmi napnutá s čím příjde :-D Když měla moje mladší sestřička pět let, nechal jí uvázat krásnou kytičku ( do kulata) z růžových růží, byla jak na svatbu, tak snad příjde s něčím podobným :-D
Odpovědět
Profilova fotka
delien: to je dobrý :)) že bych to taky tak udělala... ;-) přítel mi taky nosí jenom samé krásné kytky (ačkoliv na ně nijak nejsem) a když už si stěžoval, že jsem mu neukázala sárí, když v indii kupuje sárí ženich, tak bych mu řekla,ať místo toho donese kytku :-D protože já se s výběrem kytky docela trápím... mám pocit, že se mi k tomu nebude nic hodit, tak takto bych to aspoň měla bez nerváka :)) a řekla jsi mu aspoň barvu? nebo ani tu ne? :)
Odpovědět
zmyzulka: barvu jsem mu zatím taky neřekla :-) Říkala jsem si, že mu ukážu obrázek svatební kytky kterou bych chtěla, ale spíš se nechám překvapit a řeknu mu jenom barvu. Pak budu jen mooc zvědavá na to, co vybere :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, pokud chcete, mrkněte do alba na ten oblek :o)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: krásný, moc se mi líbí ten proužek - kéž bychom něco podobného objevili v hnědém. košile, vesta, regatka - super. vypadá to fakt moc hezky :) pohledám holt kde ten koutný má prodejny a asi taky zkusíme štěstí tam.
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Tak pokud ti můžu poradit - hnědý do proužku tam měli taky, je od Koutného. My jsme hnědý nechtěli, ale má ho přítelův bratranec a vypadá pěkně. Koukni na stránky Koutného, tak je i ten hnědý. Jinak děkujeme, taky se nám moc líbí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Ostatní máme z veletrhu, ale pokud bys chtěla mrknu ti na značky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: jé i v hnědém, super, dík za info, právě na to koukám. moc se mi lbí, přítel by sice chtěl světlejší (spíš něco béžového nebo krémového) ale já miluju hnědou barvu a tato čokoládová je úžasná. červenou košili do toho a bude to luxus (nebo nějakou šampaň). vestičku přítel nechce a dokonce když jsem se mu tenkrát, jak jsme tu řešili ty regatky, zmínila, že se mi líbí tak to rázně odmítl - prý jedině kravatu. tož mě je to fuk, když chce vázat tak ať si váže :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?