Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
mitote-kost tam je,ale to na ní tam taky je...ja to mela driv taky..uz jsem to ale dostala dolu...a uz dost o vaze a postave..uz jsem zkoukla ty anglicke ruze a neni to spatne,vypadaji dobre
Odpovědět
Profilova fotka
leopardka: jenže každý má jinou postavu, někdo má výraznější pas a někdo míň mitote: božínku nešil, dyť jsem psala že jsi jak lunt a že je rozdíl mezi hubeností a vychrtlostí, což zřejmě asi leopardka nerozlišuje :-D ty můžeš klíďo několik kilo přibrat a furt budeš štíhlounká
Odpovědět
zmyzulka: dik no :-S
Odpovědět
už na to kašlete...vratme se k puvodnímu tématu-SVATBA
Odpovědět
Profilova fotka
koukám že je tady docela hustá atmosféra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jen by mě zajímalo jak teda vyypadáš ty Leopardko, ani tady nemáš žádnou vlastní fotku. Já si myslím že mitote je hubená a i v těch šatech to tak vypadá
Odpovědět
dany: jojo houstne to tady o sto sest :-N
Odpovědět
Profilova fotka
doufejme, že už dohoustlo (zase asi na chviličku)
Odpovědět
dany 84-jakou budes mit ty kytku???
Odpovědět
Ty brdo,mně zmizlo album-jak je zo mozne?Nic jsem s tim nedelala..nene...
Odpovědět
Profilova fotka
červené růže
Odpovědět
Profilova fotka
tleopardka: to je škoda že tam nemáš vlastní fotku, mě osobně by se nelíbilo kdyby mě někdo takto hodnotil, každý je jaký je a tady bych to vůbec nerozebírala, být na místě mitote tak se mě ty tvoje řeči docela dotkli.je to můj názor. Ono se to pak snadno hodnotí když si tady bez fotky a nikdo nevidí jak vypadáš ty
Odpovědět
Článek se načítá
dany: me se to prave docela dotklo a kdo e za vic tak i chape proc
Odpovědět
prosila jsem,aby jste toho nechali-ja vubec nerekla,ze je tlusta..rekla jsem jen svuj nazor na saty-ze ji to dela baculatejsi..ja jsem chtela dat fotku v satech,ale v salonu exclusive se nesmi fotit..ok,jak pujdu kupovat pradlo nebo neco na sebe-dam fotku.. jo a jake budete mit pradlo-tanga,kratasky,obyc.kalhotky nebo jake???
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem pro tanga, a nebudu mít asi podprdu, zkoušela jsem si šaty bez ní a šlo to tak jen tanga a samodržící punčochy,slyšela jsem že by měli být bílé ale chtěla bych spíš do hněda :-)
Odpovědět
DANY-ja volim taky tanga,nosim je od 13 let,tak to menit nebudu-je mi to pohodlne..ja chci jit bez samodrzek-pac mam v predu kratke saty a vzadu dlouhe..navic boty s holou spickou-tak by se mi to nelibilo-bile uz se moc nenosi-vetsina ma telove..pac si nedokazu predstavit bile nozky a hnede ruce a oblicej..
Odpovědět
mitote-v pátek budu v brne,nezasla by jsi se mnou na kafe a nejake svatebni nakupy??
Odpovědět
leopardka: nevim proc bych mela :-N copak se zname? nepotrebuju poslouchat ¨ze si u kavy avam dorticek a jse tlusta
Odpovědět
jejda ja tohle nerekla..omluvam se,spatne jsem se vyjadrila..fakt promin..jen tak,myslela jsem,ze bychom si mojhli popovidat,pomoci s vyberem a tak..ale kdyz nechces,tak se neda nic delat.. mejte se tu,ahoj..nechci abyste me odsoudili kvuli vete,kterou jsem spatne napsala..ahoj
Odpovědět
ja nemam co vybirat mam vse vybrane a akoupene
Odpovědět
tak nic..promin..
Odpovědět
Profilova fotka
holky musím se pochlubit. V sobotu jsem konečně dořešila cukroví a kvítka, mám velkou radost.
Odpovědět
me to jen prijd ehodne divne ze me zves na kafe a nejsem sama...
Odpovědět
tak si brnacka-ja mam v brneš zamluvene saty-chci tam jet na prstynky,tak jsem myslela.. pejsanek-tak to je super-jsi na tom lip jak ja..ja kytku nejak nemuzu vybrat
Odpovědět
leopardka: brnacek je tu pomerne dost
Odpovědět
Profilova fotka
leopardka --- tak si projdi různá albíčka a řekni nám, kdo je teda štíhlý????
Odpovědět
Profilova fotka
leopardka: treba moje, hm??? Jsem stihla nebo tlusta??? At mame predstavu, co uz povazujes za stihlou postavu a co uz ne.
Odpovědět
Profilova fotka
Mitote: moc Ti to sluší a tvojí postavu bych zvleku brala a to taky nejsem zrovna baculka ;-)
Odpovědět
leeena: dik ale neni a prodej :-N co bych palk delala se satama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ty bys mi mohla přihodit :-D Ba né, jen jsem nakoukla a taky mi přišlo minimálně netaktní, co ti leopardka napsala ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?