Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
peta: ja nevim, i kdyz jsme dcera advokatky tak predmanzelskou smouvu mit nebudem a ani nechcem, proc? prijde my to zbytecny, me se SJM a po savtbe co se nabylo za manzelstvi pekne na pul...s tim souhlasim takze to nereim
Odpovědět
tak jsem dnes od tchynulky dostala darek k svatku :-) sadu deseti tech ozdbonych nuzek, dve vyrazovatka, dvoje kapesnicky na svatbu se svatebnima figurkama a pak jeste nejak ekreativni vecicky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No my měli ve škole právo a právník prý že manželství beze smlouvy se dnes rovná sebevraždě.No je fakt, že člověk nikdy neví. My teda nějakou budeme mít, jistota je jistota.
Odpovědět
peta: max pokud jde o dluhy kdyby manzel udelal milionove druhy tak to pak jo....ale jinak me to prijde ok, moje mama taky souhlasi, dela denne X rozvodu a predmanzelska smlouva tak ymoc neresi, stejne s ekvuli ni da pekne soudit
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: právě, mi chceme trochu pořešit ty dluhy, teda zatím žádný nemáme, naštěstí. A taky případně děti. Ale u nás je to spíše z důvodu, že budu žit v Německu, tak se určité věci musí vyřešit dopředu. Jinak si myslím, že se to týká spíše lidí co mají hodně peněz, podnikají a pod.
Odpovědět
peta: a co chces smluvne resit na detech? jinak my jsme ted vyplnili papiry na matriku a rano tam padime :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My teda žádnou předmanželskou smlovu mít nebudeme, nevidíme pro to u nás důvod.
Odpovědět
ja v tom taky duvod tolik nevidim...jasny muze s estat cokoliv ale pro me by manzelstvi tak asi ztratilo to co to je, ze je to vzajemna duvera a spoluprace dvou lidi
Odpovědět
Profilova fotka
Já to rozhodně neodsuzuju, pokud si tím chce někdo něco pojistit a souhlasí s tím oba, tak proč ne, ale my jsme se shodli na tom, že my dva žádnou smlouvu nepotřebujeme a ani nechceme, takže se tím nezabýváme.
Odpovědět
asi tak nejak :-) nam to prijde zbytecny mezi namakdyz stejne o vsem diskutujem
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no jaká by byla třeba péče o ně, víš jak, abych s nima třeba neodjela do česka a tak. No kdybych si brala čecha tak to asi taky neřeším, ale takhle je to všechno trochu složitější.
Odpovědět
peta: aha to pak jo no, vis co my jsme v cesku a ani jeden z nas s enehodla nikam hnout :-D ani o barak vedle :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My smlouvu neřešíme, ale rovnou máme určeno, čí je co. Na mě je psán byt (to Míša ještě nevydělával a já do toho tehdy dala své prachy) a teď spolu splácíme hypotéku. Auto je ale napsané na něj... prostě to zatím řešíme takto. Ale dříve jsem o ní dost přemýšlela.. a asi ještě popřemýšlím, ale asi to řešit nebudeme :o)
Odpovědět
p.e.t.a.: My smlouvu mít nebudeme, ale kdybych si měla brát cizince, jako ty, tak bych ji asik chtěla. My máme byt koupený společně ( každý vlastní půlku) a půjčku máme taky společnou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak nám to tady nějak uvázlo na předmanželské smlouvě :o) Zítra se jedeme podívat po obleku, tak jsem zvědavá, zda něco objevíme.
Odpovědět
tady to vazne uz par dni :-( a kolik chcete dat za oblek? pujcujete nebo kupujete?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Asi koupíme a částku nijak určenou nemáme. Pokud oblek bude stát za to, tak klidně zaplatíme víc.
Odpovědět
marsee: a hnedy teda jo? mas predstavu kam na ne pojedete? do jaky obchodu?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Hnědý ne, chceme šedý. Chtěli jsme zajet do Liberce, je tam partnerská prodejna Koutného, ale jedeme ještě i do školy, tak se zastavíme v Čelákovicích a uvidíme, jak budeme stíhat kdyžtak mrknout i jinam. Ten Liberec si musím zjistit, jestli to není jen pro nadměrné velikosti, to by asi neklaplo :o))
Odpovědět
proc by to melo byt jen pro nadmerne? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Našla jsem to na netu.
Odpovědět
Profilova fotka
No my o víkendu konečně vyzvedli můj rodný list :o) a mamka nám dala snubáček, který už léta nenosí. Taťka prý dal svý bráchovi, mamka dala tedy svůj mě :o) Takže máme kromě dvou naušnic (rozdílných) ještě ten, tak to ještě musím svážit, abychom tušili o kolik bychom mohli na prstýnky ušetřit :o) Taky jsem vyhrabala pár fotek z různých alb, které chceme použít na promítání videa o nás dvou :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak my naštěstí oblek půjčovat ani kupovat nemusíme, přítel si pořídil oblek před dvěma lety a je stále krásný a šik :o) a mooooc mu to sluší. Ho musím přesvědčit, aby se do něho zase hezky oblékl :o) a já ho mohla konečně vyfotit :-D
Odpovědět
A jakou barvu volíte?My světle béžovou-něco jako šampaň nebo tak..budeme ho mít od již zmiňovaného Koutného-budou nám ho šít v Prostějově.Hlavně jsem nechtěla černý.
Odpovědět
Profilova fotka
leopardka: my taky hlavně nechceme černý. buď hnědý (to bych chtěla já) nebo přítel chce spíš něco do béžova. takže ten Koutný je levnější a kvalitnější než OP Prostějov?
Odpovědět
zmyzulka:My ho budeme mít šitý na míru-takže bude dražší než kupovaný..Koputný je z OP Prostějov..
Odpovědět
Profilova fotka
leopardka: ahá :) já myslela, že je to nějaká jiná značka... my budeme kupovat, akorát jsme zatím nic nenašli páč všude vévodí černá barva
Odpovědět
Profilova fotka
ehm, holky a jak jsem tu psala že jdeme juchat na tu naši svatební kapelku tak to vypadalo následovně: asi v polovině zábavy odchytíme zpěváka, se kterým se musíme domluvit, protože nám bude hrát on s manželkou (domlouvali jsme se s ní, takže on o tom ani nevěděl) náš rozhovor: my: ahoj F. budeš nám hrát na svatbě víš o tom? :-D F.: ahoj děcka, faaakt? a kdy? my: 11. září F: tož jestli to přežiju,... já mám pocit že to dneska nepřežiju (a zmizel v davu) tož toť naše domluva, takže nic jsme nevyřídili a ještě nám bylo ráno oběma blbě :-D :-D :-D :-D dobře nám tak :-D
Odpovědět
zmyzulka-no právě,proto ho necháváme šít..a můj potřebuje stejně na míru..na něj nikde nemají..měří 2 metry..když mají tak velký,tak mu je všude jinde taky velký..no a zajdi se podívat do salonu ke Svozilkům-mají tam hezký béžový i šedý-cena 6000,teda myslím...a byly hezké..
Odpovědět
Profilova fotka
leopardka: jako na prodej nebo na půjčení?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?