Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já dnes byla na zkoušce trvalé, kterou chceme pro účes dát na mé vlasy. Mám tu vymývací od welly, která nemá odrůstat. Nicméně zkouška proběhne ještě jednou se zateplením vlasů, protože mi ta trvalá vůbec nechytla :o( Jsem se těšila na aspoň vlnité vlasy a ono prd :o(
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: Jojo, my chceme taky všechno zajistit a co nejvíc toho zaplatit během dvou měsíců a pak už bude klídek a budu si jen užívat maličkosti, jak a co s dekorací, atd. martja_sgcz: Tak to je škoda, ale chytne příště.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: To se neví bohužel, protože i natočené vlasy se mi brzo narovnají. Mám příliš jemné vlasy. No snad něco ještě vymyslíme.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Jemné vlasy jsou ale tvárnější, ne? Já mám taky jemné a když si dám natáčky, tak mi to vydrží strašně dlouho, ale je fakt, že já je mám vlnité normálně. Musím je foukat nebo žehlit, aby byly rovné.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak když mi uschnout volně, tak se mi také trošku zvlní. Ale mám prý změnit šampon (jsem brala na barvené, protože občas barvu používám), tak snad to pomůže. Prý tento ty vlasy příliš chrání ( i když mi je předtím myla svým šamponem).
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Já používám prostředky od Alciny a nemůžu si je vynachválit :)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Tak já si na svůj šampon stěžovat taky nemůžu, vlasy jsou po něm úžasné, ale asi je to někdy na škodu mít takhle zdravý vlasy, no .o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Já si myju vlasy dost často, mám totiž jinak pocit mastnoty a po těch 12hod. v práci jsem kolikrát celá taková upatlaná, tak to vezmu rovnou s vlasama. Používám ale různé přípravky po mytí a fénovací péči :)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si myju vlasy každý druhý den a samozřejmě balsam z té samé řady, jako šampon. Ona je prostě potíž, že ty vlasy jsou moc zdravé, proto to prej nechytá.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Aha, tak to jo. S tím já nemám zkušenost, nikdy jsem trvalou neměla. jen v létě mám přírodní, když vylezu z bazénu :o))
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to tady pročítám holky a ještě k tomu počasí. Snad by mi ani nevadilo, kdyby bylo chladněji, ale jen ať neprší. Deštník sice v záloze je, ale ráda bych ho využila jen na focení :-D Nejhorší kombinace je vedro a před deštěm - dusno, snad nás to nečeká :o)) Ty krajková bolerka se mi líbí, ale účel to asi moc nesplní a ani nevím, jak by se mi hodilo k šatům. A dost možná se v tom člověk i víc potí. Musela bych si pak vymyslet nějaké bílé bez krajky.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: To já plánuju bolérko jen kvůli vzhledu a budu ho mít jen na obřad a na fotky, ale i to na fotkách sundám, protože chceme fotku, i kde budu s holými rameny .o) Tedy hlavně přítel. On není moc na schovávání mých bochánků :o) Jinak já uvítám klidně i 20 stupňů, protože se znám, že mi zima ani náhodou nebude. Budu ráda, než dojdu k obřadu, abych nebyla rudá vedrem... hlavně ať není 30 stupňů...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
martja_sgcz: Však jo, ať máš fotky i jenom v šatech. Já bych taky brala tak těch 22 - 25 st. a úplně by to stačilo :-D Budu mít nervy, jak se znám a teplo mi bude dostačující ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dorazila ze cvičení, kamoška mě vytáhla na Power plate a musím říct, že jsem dost nadšená. ;-)
Odpovědět
ahoj holky, tak na prvnim brnenskem veletrhu jsme nic neolovili krom slevy 20% na oznameni :-( ale pak jsme zajeli do nakupniho centra a hadejte co...oblek Versace z 18tisic na 10 :-D no...uz je ve skrini :-D do zitra budou zkracene nohavice :-D juknete http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: oblek suprový a dobrá cena vzhledem ke značce :-) my bohužel zatím neulovili nic, všude mají všechno černé nebo šedé, tak musíme počkat až se to v obchodech trochu vyjarní ty barvy... :-) (chceme hnědý nebo béžový). nevím jestli jsem to tu už nepsala ale v jednom obchodě nám prodavačka na vážnotu řekla, poté co jsme chtěli hnědý oblek, že tak extravagantní barvy nevedou
Odpovědět
Profilova fotka
jo a za chvilku vyrážíme juchat na kapelku, kterou máme objednanou na svatbu, tož se budem konkrétněj domlouvat, už se těším :-)
Odpovědět
zmyzulka: on je taky cerny ale luky si se svym briskem nemuze dovolit svetly a navic ho pak bude nosit do divadla :-D my jeste kapelu nemame a dnes jsem se domluvili ze nebude kameraman, je to zbytecny kazdy stejne cuci na fotky
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: My jsme byli také trsnout na kapele, která nám bude hrát a byli jsme opět nadšeni. Jsou to pohodáři, dobře hrajou i zpívaj a hlavně je s nima srandaaaa a to je hlavní :o) nechceme nic strojeného a oni jsou prostě jak dělaní pro nás :-D mitote: Oblek pěkný, ale černý. Na fotky se kouká hodně, ale zase si myslím, že jednou za čas se budeme chtít podívat znovu na obřad. Budeme to prostě mít chtít v záznamu už napořád, takže u nás kameraman 100% :-D
Odpovědět
marsee:my chteli cerny nebo hodne tmavy 8-) lukymu to slusi nejvic a bezovy nebo byli by nevynosil...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: My budeme chtít tmavší šedou, líbí se mi více, než černý. Ta černá na mě působí moc smutně a hlavně na svatbu. Každý má ale jiné požadavky a představu :-)
Odpovědět
marsee: my zouseli vcera hromadu obleku ale ty svetljejsi mu proste moc neslusely :-| vis co kdyz to bude doplnene zelenou vestickou a regatkou tak to bude vesele :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Přítel bude mít tmavě šedý s jemňounkým proužkem, který je vidět jen z blízka, na fotkách moc ne. mitote: A nešel by kameraman aspoň nějaký známý, aby to nebylo drahé, třeba jen za pozvání na svatbu? My tedy na bráchovo video koukali docela dost, samozřejmě první rok, pak ho měli doma, takže to už nevím :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Taky si právě myslím, že se určitě budeme chtít dívat na video a opakovat si tento okamžik ;-) S oblekem plně souhlasím, máme v představách taky šedý oblek :-) Máš ho někde na foto?
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Zatím ne, bych ho do toho musela obléct a to se mi teď asi nepovede :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Tak až někdy bude mít přítel náladu, tak ho vycvakni, že jsme holky zvědavé :o)) My jedeme na oblek mrknout v úterý :-) Byli jsme teď na plese a přítel se mi v košili a kravatě líbí, tak se na to i těším, až budeme vybírat ;-) Mimochodem měl fialovou košili i kravatu a vůbec to není špatná kombinace :)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Pokusím se :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Jasně ;-) Já jsem po tom plese nějaká vyřízená a celý den se mi chce spááát...
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: taky chceme hnědý oblek a máme podobnou zkušenost v obchodě. prodavačka nám řekla, že hnědá se už nenosí. Snad něco seženeme, kdyžtak si ho necháme ušít, no :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, co si myslíte předmanželské smlouvě, uvažovaly jste někdo?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?