Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že u těch chlapů je to všude stejný, ti by to zařídili den předem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: To máš asi pravdu :-D Kameraman chtěl, abychom se přijeli podívat na nějaká jeho videa, ale musela jsem mu říct, že až po novém roce, ptz by si přítel myslel, že jsem se zbláznila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: vím, že už by bylo potřeba zamlouvat, ale nějak na to nebyl zatím čas. Fotit nám bude kamarádka, a místo pro hostinu a čas obřadu začnem řešit co nejdřív.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Myslím, že to bude tím, že si ti naši kluci myslí jak je všechno jednoduché a každý čeká jen na nás :-D A když to nevyjde s jedním(fotografem, Djem a pod.) tak se přece sežene nějaký jiný. A nechápou, že my jen tak nějakého a něco nechceme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: S těma chlapama je to stejně hrozný :-D ale o hostinu, to se zajímá... aby bylo dobré papáníčko :-) Já dneska v rámci úklidu a učení občas skočila na net a brouzdala po stránkách se svatební dekorací, našla jsem pár krásných věciček. Jen kdyby všechno nebylo tak drahé... to už bych doma měla úplnou zásobu "čičurádek" :o))
Odpovědět
Profilova fotka
Čičurádek? :-D To zní hezky. Tak já spoléhám na to , že mi výzdobu udělají samy v restauraci (v pondělí se tam jedeme konečně podívat a snad to klapne), alespoň nějaký základ a já bych si tam ještě pár drobností dodala, třeba kamínky, svíčky a tak. A hlavně chci nějaké pěkné kytí.
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: Jo, to oni to tam vyzdobí, ale není to žádnej zázrak - pár barevných ubrousků, nějaká ta kytka a myslím, že to je téměř vše. Pokud nám vyjdem restaurace, kterou bychom chtěli, tak budeme mít nádherné prostředí, které si zaslouží nějokou fajnovější výzdobičku a dekoraci. Určitě nechci nic přeplácaného, ale něco pěkného decentního jooo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To máš pravdu, určitě se zeptám co mají k výzdobě a něco jim tam dodám. A máš už předsavu o barvě? Mě se líbí bordo nebo nějaký odstín modré, možná tyrkysová v kombinaci asi s krémovovou. Ale vůbec se nemůžu rozhodnout, právě proto, že je tolik krásných věcí a to snad ve všech barvách. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: O barvě už jsem taky přemýšlela... zatím jsem rozhodnutá pro bílou s kombinací limetkové nebo krémové. Nechci nic křiklavýho, spíš decentnější barvy.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak jsem tady dlouho nebyla a koukám jako blázen, u nás se pořád nic neděje..... zatim jenom co tam a tam a výsledek pořád žádný. jenom datum 11.9. je jasný, ale ještě jsme to nezamluvili, protože ještě řešíme jesli na radnici v ČB nebo na Hluboké, ale radnice asi vede... Jinak k tý barvě, mě se líbí hráškově zelená. Ale nějak bych to nehrotila, jenom tak decentně výzdobu a ženich kravatu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my budeme mít svatbu do fialova a jelikož už máme vše, co se týče datumu zamluvené (obřad, hostina, kameramanka, fotograf, hudba,šaty) tak teď mám klídek a až po novém roce budem řešit matriku a asi tak březen, duben ten zbytek (prstýnky,zákusky, kytky,oznámení,.......). Takže radím lepší dřív, než pak brečet že už mě někdo předběhl. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
S tím souhlasím, radši důležité věci zamluvit dříve, než později truchlit nad tím, že nic není dle představ...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My už máme taky nejdůležitější věci zamluvený a zbytek až po novém roce :-) Ale jak se znám, tak určitě budu minimálně zkoumat na internetu...
Odpovědět
Profilova fotka
Já jak jsem chvilku na netu, tak taky alespoň jedním okem mrknu na nějaké svatební dekorace při nejmenším :o) Dneska jsme ještě zamluvili restauraci, tak tam pojedu příští týden zaplatit zálohu. Ještě musím dohodnout kapelku a bude klídek - vše podstatné bude předběžně vyřízeno. Po novém roce budeme pomalu zařizovat ty méně podstatné záležitosti - bude čas a taky klídek ;-) A co jinak holky, jak se máte? Co chlapi, prožívají to tolik s váma?
Odpovědět
Marsee, tak přítel je totálně mimo a diví se, že to řeším tak dopředu :-D A když o tom začnu mluvit, tak skoro nic neříká, a pak začne mluvit o něčem úplně jiném :-D Ale ženit se prý opravdu chce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Můj chlap to sice neprožívá tak moc jako já. Ale už se pomalu zapojuje do příprav, v pátek jsme byli zaplatit zálohu v restauraci, naplánovali jsme můj únos (bude super, myslím, že svatebčané budou hodně překvapení) a zhruba obsah svatebních novin, aby nebyly jen okopírovaný z internetu. Ale snažím se před ním nemluvit jen o svatbě každý den, aby si to náhodou ještě nerozmyslel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee, tak to jsme na tom asi všechny stejně :o)) Ten můj chlap se o to taky nijak zvlášť nezajímá. Je rád, že už máme většinu věcí zamluvených, ale kdo to asi zamlouval... dneska se ale zajímal, co to sem píšu a chtěl si to číst. No aby vám holky taky nenapsal, prý se koukne na net, co to sem pořád píšu :o)) Jo a včera jsme si jen malinko vyměnili názory ohledně svatebních koláčků... S těma novinama to je dobrý nápad. Já dneska o noční mrknu na nějaké dekorace, objednám pár věcí na zkoušku, abych viděla, jak to vypadá v reálu. Nic se tomu nestane, dobře to uschovám a budu mít aspoň větší představu, čeho pak objednat více, čeho méně.
Odpovědět
Ahoj nevěsty, tak se zase hlásím... víkend jsem s horečkama proležela v posteli, takže žádná sláva :-S tak u nás jsme zatím nepokročili... jj, vlastně dneska jsme koukali na snubní prstýnky :-N byli stříbrné, žádný velký výběr, byly hezké, jemňoučké, ale prostě mě žádný nechytil za srdíčko =-) takže budeme hledat dál krále prstenů :-D :-D :-D no vyměnili jsme si s přítelem pár názorů :-S ale chápe, že prsten budu nosit doufám celý život... jo a ještě jsme byli na přání přítele koukat na kočárky :-o mě trochu vyděsil, zatím dítě nechci, možná časem... nějak se na to necítím x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, malinko tě uklidním, nejsi sama, kdo má horečky. Jsem ještě v práci po noční a horší směnu jsem snad nezažila. Už se vidím v pelechu, ptz mám nějakou šílenou chřipku a je mi zle. To je hezký, že jste koukali na kočárky, to já přítele taky vláčím, ale zůstává plně chladným. Miminko zatím ale opravdu neplánujeme. Myslím, že tak za dva, tři roky by to bylo ideální :o) Na prstýnky jsme zatím koukali jen na netu, máme favority, ale vydáme se určitě do nějakých zlatnictví. Objednala jsem pár dekoračních věcí na zkoušku, tak vám potom písnu, jak se mi líbí, případně je vyfotím a doporučím.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se taky hlásím k září. Konkrétně to bude 4. 9. 2010 :-) Su z Brna, ale obřad bude ve Slavkově na zámku - to je taky to jediné, co zatím máme domluvené, jinak spíše tápu.
Odpovědět
Profilova fotka
hanuu: Vítame tě nevěsto :o) Tak jsem dneska tak brouzdala po netu a náhodou narazila na super šatičky na večerní párty :o) Bílé, ke kolenům, za výbornou cenu. Byly poslední, tak jsem je objednala. Doufám, že i na mě budou vypadat tak dobře jako na obrázku :o)) A co jinak holky, plánujete plánujete nebo jste zatím v klídku?
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: díky já spíše tak brouzdám po netu, inspiruju se a přemýšlím, ale do objednávání se ještě pouštět nechci. Říkám si, že je ještě čas, ale abych pak nelitovala. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
hanuu: Ani malinko tě nechci nijak strašit, ale být tebou, podstatné věci bych už zařídila. Já se zatím všude setkala s tím, že mě ujistili, že zamlouvám v pravou chvíli. Samozřejmě, že vždy něco seženeš, ale už by to nemuselo být dle představ. Já z požadavků nechci slevovat, proto už mám vše podstatné radši dojednané. Třeba ale šaty pojedu omrknout taky až po novém roce, nejspíš v únoru, březnu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojtee :-) Tak už jsme se konečně definitivně rozhodly pro 9.9 a zamluvily jsme si Harmonii v Zastávce. Jen mě tam trochu překvapilo, že chtějí špuntovné 60č, a za restauraci 2000, jako kdyby jsme tam dělali malou tržbu. Ještě tam v pátek jedu, kvůli ubytování, musíme ubytovat přítelovu rodinu na dva dny tak bych chtěla nějakou slevu. No a jako další když už máme pevný termín bych chtěla do Vánoc domluvit fotografa a Dj, ale zase mám strach, že třeba pak najdu někoho lepšího :-|
Odpovědět
p.e.t.a.: toho fotografa bych Ti doporučovala zajistit si co nejdřív. Mě se jeden strašně líbil a měl už před 2 měsíci náš datum obsazený. Ale našla jsem jiného skvělého, tak snad vše vyjde. Jinak my jsme minulý týden zajistili konečně restauraci. Takže už máme farářa, kostel, fotografa, muzikanty a restauraci zamluvené. Teď sháním nějakého dobrého kameramana. Na šatičky půjdu asi až po novém roce. Na to je snad času dost.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám, že zamlouváte zamlouváte. To je dobře, nejsem sama :o)) Přítel už pomalu a jistě taky zjišťuje, že kolem svatby se musí vše zamluvit včas, abychom pak neplakali :) Dokonce už mi i sám od sebe řekne, že se na září těší, což mě moc těší. Včera mi schválil jedny šatičky na večer, tak snad už se do toho příjemného kolotoče kolem zařizování také dostává ;-) Tak hezky zařizujte a přeji příjemné odpoledne a večer...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to můj partner je na tom skoro hůř než já :) teda nebrouzdá po netu ale kdykoli jdeme kolem zlatnictví tak se musím koukat na snubáky a říkat jaký se mi líbí nechápu proč ve všech zlatnictvích mají tak debilní popisky 7866652432 abychom se domluvili používáme souřadnice B2 :) ale problém je když jsou prsteny na přeskáčku do září budeme mít určitě nejdokonaleší vyhledávací systém. Jo a šaty dostanu na Vánoc :)
Odpovědět
Profilova fotka
vafle: Ahojky, tak to máš náhodou super :-) My teď snubáky neřešíme vůbec. Koukali jsme na ně tak před měsícem dost na netu, ale teď vůbec. To si užívej s přítelem, musí to být sranda, když stojíte u výlohy a řikáte si, že B2 je krásnej :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi dneska přišly nějaké věci, co jsem na zkoušku objednávala - moc pěkné. Včera jsme koupili také nějaké svícínky a vázičky. Vše jsem vyfotila a dala do alba, třeba vás něco zaujme nebo alespoň dodá inspiraci.
Odpovědět
Musím říct, že jsem zatím zavolala asi sedmi fotografům, jestli mají volno na naše datum, a všichni ještě volno měli, za což jsem ráda, ale přítel se vítězně usmíval, že měl pravdu, že všechno dělám moc brzo :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?