Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Jojo ona celkově ta zelená je taková víc krycí :o) Ale u novomanželů je zepředu spíše organza, myslím to z čela z boku.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Jo, to asi je, ale to chtít nebudeme. Mě se líbí jen ten pruh :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Tak přítel mi vlizelín zatrhl, raději prý dát dva pruhy organzy, víc se mu líbí materiál a musím uznat, že mě také. Leda bych pod organzu dala vlizelín a na něj pak jí :o) No jdu napsat do restaurace a zeptat se na rozměry stolů a na celkovou délku pro ozdobení .o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Přítel si takto určuje dekoraci jo? To ten můj ani netuší, z čeho ten pruh na stole bude :-D
Odpovědět
ahoj holky, tak jak vidím, tak se tady živě dekoruje ;-) to u nás se teda nic neděje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Příteli se právě líbí, ta lesklost organzy, přijde mu to slavnostnější. Viděl ten můj dopolední pokus na živo a moc se mu to líbilo :o) Jinak jsem pro inspiraci dala do alba "zkoušky a inspirace" původní zelené výzdoby a mnou změněné na modrou :o) Jinak tam také používali vlizelín. Nevím sice jaké šíře byl (ale předpokládám, že klasické 45 -50 cm) a přijde mi to i zbytečně široké, takže by asi nevadilo tu naší organzu "rozpůlit" :o) No psala jsem o rozměry stolů a vyčkávám mail :o)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Tak my se také dohodly jen na barvě a jak bude vypadat úprava jsem se domluvila sama s provozní. Já myslím, že by přítel za pár dnů stejně nevěděl jak to má vypadat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Jinak na těch stolech jsou ty široké misky, o kterých jsem mluvila, že do nich půjdou ty květy :o) To by se nemuselo svrhnout, co říkáte (i vy osatní ;-) ) ?
Odpovědět
martja: já myslím, že se misky nepřevrhnou... my je měli teďka na oslavě a nebyl problém ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka: Tak já taky doufám, přeci jen kupovat i vázy či misky mi přijde zbytečné, když mohu použít jejich. Tak snad tyhle budou OK :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Ta zelená výzdoba je pěkná :o) Záleží, co do těch misek dáš, jestli i kamínky, tak to bude těžké a nemělo by se to převrhnout ;-) Není z toho vidět, jak moc je sklo široké, ale až ty misky uvidíš, tak sama usoudíš, zda jsou dostatečně stabilní. U těchto misek se mi doma párkrát stalo, že jsem je "překlopila" :-D ale s kamínkama by se mi to asi nepodařilo :)
Odpovědět
holky, chtěla bych vědět váš názor ;-) svatba bude tyrkys - čokoládová... teď přemýšlím, jestli pokladový stůl udělat čokoládový a na to pruh tyrkysový nebo naopak... bojím se aby ta čokoládová nebyla moc tmavá ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lidicka14: Já bych volila bílý ubrus, organzu či vlizelín hnědý nebo tyrkysový. Ubrus bych ale nechala bílý, aby to nebylo moc divoký.
Odpovědět
no ještě uvidím jak to dopadne... zítra se snad poradím s holčinou, která mi výzdobu bude dělat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka: Podobně jak říká marsee, nechala bych ubrusy bílé, tyrkysový vlizelín nebo organzu a pak hnědé doplňky. Bojím se spíš toho, aby to nebylo moc tmavé. Nicméně, kdybys chtěla tyrkysový vlizelín, tak jsem na něj už narazila :o) My ale nakonec necháme tu modrou, protože už to máme nakoupeno a budou jen gelovky do tyrkysova a krystalky. Taky na jmenovkách je taková modrotyrkysová, takže nám tyhle drobnosti budou tu sytou modrou trošku zesvětlovat. Dokonce to je jediné, co je pak domodra (viz má alba), ostatní kupuji průzračné nebo bílé, aby to bylo přeci jen více světlé. Jo pokud budou perníčky, tak budu kupovat ještě tyrkysové sáčky :o) Na ebayi jsem našla za docela zajímavé ceny, ještě to ale chci porovnat s našimi výrobky :o)
Odpovědět
a tak martja, můžeš házet odkazy... já se ráda pokochám ;-)
Odpovědět
fakt přemýšlím, že teda ubrus bude bílý... ono kupovat těch x metrů na stoly... by to vyšlo celkem draho :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka14: To jo a hlavně by to bylo opravdu tmavé. Stejně ty bílé ubrusy na svatební tabuli vypadají nejlépe podle mě :) Pak je jen doladit nějakou pěknou barvičkou a je to :) Jak jste vůbec vybíraly barvu?
Odpovědět
Profilova fotka
My se koukali po netu na různé svatební tabule a nejvíce se nám líbila výzdoba lazena právě do zelena. Potom jsem vybrala kytku - bílé kaly se zeleným a bylo jasné, že u zelené zůstaneme :) Přítel jen od začátku nechtěl žádnou růžovou, fialovou, červenou, ... tak jsem to respektovala :)
Odpovědět
tak já mám tak od 15 jasno, že bych chtěla do kytice pomněnky... modrá je moje nejoblíbenější barva... a má ji rád i přítel, je to naše srdcovka, takže nebylo o čem přemýšlet... já bych chtěla do kytice slunečnice... a k tomu ten tyrkys ;-) původně jsem měla barvu svatby žluto-tyrkys... pak jsem to přehodnotila... že ta čoko-tyrkys bude vypadat elegantněji
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka: Na netu když koukám na tuhle kombinaci mají přeci jen hodně často tyrkysové stoly a hnědé doplňky. Vypadá to docela hezky :o) Ale bojím se té drahoty, shánět tyrkysové ubrusy :o) Nicméně pokud jsou peníze, tak se to sehnat dá a vypadá to moc krásně :o)
Odpovědět
tak víš jak mamina dělá v textilce... takže mám tady hadr vedle sebe... za 50 kč/metr... právě to potřebuju rozlousknout, zítra musím říct závazně jestli jo nebo ne...
Odpovědět
a našlas nějaké hezké obrázky? já toho právě moc nenašla :-|
Odpovědět
no pro me je modra a bila taky nejoblibenejsi barva. i myho partnera, ale ze zkusenosti vim, ze kombinace bila+modra pusobi v interieru strasne smutne :-( . takze ja pujdu asi do bile+zelene doplnky. a k modre se podle me dost hodi prave tak zluta, jak pise lidicka. to je takove vesele.....
Odpovědět
Profilova fotka
mlzka9: My jsme modro-bílou kombinaci vyloučili ze stejného důvodu. Přítel ji má jinak taky hodně rád.
Odpovědět
tak jsem našla, že pro rok 2010 je čoko-modrá hitem :-D to je teda gól
Odpovědět
marsee... no prave. ja uz jsme teda rezignovala na nejake extra sladovani barev. v te restauraci, kde bude hostina se mi proste nejvic libila vyzdoba bila a zelena organza na stole+kytky, ale neznamena to, ze budu mit vsechno bilo-zelene. treba makeup, nebo kytku....
Odpovědět
Profilova fotka
mlzka9: Já kytku jo, ale líčení taky nevím - co mi bude sedět nejvíce, to bude :-)
Odpovědět
ahoj holky, tak jsme doma z hor, je tu rpace ak na kostele, vse vyprat a tak :-| a zitra zacina skola 8-( nicmene se tesim na sobotu, mame v brne veletrh, huraaaaaaaaaaaaa... jinak ja mela hned jasno ze chci bilo zelenou vyzdobu, obe barvy mam asi nejradeji, jsou decentni a prirodni...a priteli je tohle uplne sumak :-D jinak pokud jde o noviny, nemam ani carku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych si ten veletrh klidně ještě zopakovala, ale už nevím, co bych tam pořizovala, jedině oblek :-) Strašně se těším na prstýnky, měly by být do měsíce doma :-) Pojedem se mrknout v dubnu na Loučeň, je tam veletrh s ukázkou jejich služeb, tak jsem zvědavá. Já teď měla týden volno a zítra zase pěkně do práce, celý týden do 21hod., ale o víkendu jdeme na ples ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?