Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
martja: Aha, to já se moc tady v těch programech nevyznám, nebo spíš nepoužívám, jinak bych to možná taky zvládla. Takže to vše napíšu ve wordu a s úpravou si poradí přítel. A na jakou velikost budeš tisknout?
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: Zatím to dělám na A3, s tím, že bude přeložená na dva listy formátu A4
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Budu to dělat asi stejně tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ještě uvidím, jak to udělat, aby to fakt vypadalo jako noviny. Zatím tu mám jiné pravé noviny a trochu podle nich těm naším upravuji vzhled. Texty pak budeme dělat společně s přítelem :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: No u nás je to tak, že já hledám fotky, vtípky, ... přítel krom vyhledávání vtipků o manželkách :o) píše i textíky.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Tak já taky hledám inspirace, ale chci aby měl taky něco "na starosti", takže tohle v dost případech nechám na něj :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Přesně tak :) Koukám, že jsi taky noční pták :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: No v týdnu touhle dobou chodívám spát, ale teď o víkendu, když ráno můžu pospat, to trošku přetahuji :o) Brouzdám po netu a hledám inspiraci :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Já poslední dobou chodím spát pozdě a to i v týdnu. Dělám do 21 - 22hod., než se vysprším, atd., je 23hod., pak mrknu na net, na telku a jdu spát po půlnoci. Taky koukámpo netu, ale na dekoraci už tak nějak vše máme, krom vlizelínu nebo organzy a tu přes net kupovat nechci. Koukám teď po nějakém pěkném peru ke knize hostů.
Odpovědět
Profilova fotka
No já ještě uvažuji, zda nezměním tu organzu, přijde mi hodně tmavá. Ale uvidím, zda na něco narazím. Chtělo by to čas na vyražení do města :o) Jinak my asi nebudeme mít knihu hostů, pokud nekoupím obyč sešit velký a nenazdobím ho pouze :o) Nevím, zda by do toho lidi něco psaly...
Odpovědět
Profilova fotka
Já se na organzu nebo vlizelín chci právě podívat, než ji koupím, abych viděla odstín v reálu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
role: Tak jsem v klubu "Viniční altán" nadhodila, zda můžeme nakouknout na něčí svatbu. Tak uvidíme, jestli to někomu nebude vadit :o)
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj marti, koukala jsem do tvého albíčka... moc krásné oznámko, fakt bomba ;-) koukala jsem i na ostatní "papírky" a nemáš v té básničce na posledním řádku překlep? jestli ne, tak se omlouvám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka: Je to možný, to se mi stává a vidím to až po výtisku :o) Nicméně tuhle říkanku budu ještě asi měnit na jednodušší, aby to "nesežralo" tolik papíru a také mi přijde ta druhá hezčí :o) Jinak děkuji za pochvalu :o)
Odpovědět
Já ani nevím, jak to udělat... taky bych chtěla peníze ke svatbě... ale nevím jak s těma basničkama... nevím, jestii to dát ke všem oznámkům i pro ty lidi, které nebudeme zvát, nebo to dát jenom lidem které budeme zvát :-( chjo, no jinak bábina přišla s tím že nám koupí hrnce... moc nadšená z toho nejsem ale co nadělám :-| tak si vyberu hrnce a bude ;-) hlavně že to není nějaký růžový porcelán nebo jeleni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já právě taky nevím, zda tam básničku dávat nebo ne. Tak nějak spoléhám na to, že tam budeme mít především mladé lidi a ti by snad jeleny, porcelán a ani hrnce nekupovali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka: Díky za upozornění, už je to opraveno :o) Přidala jsem i tu druhou verzi. Jinak mi to budeme dávat jen těm, které budeme zvát. Stejně tak jim budeme k tomu dávat pozvánku na hostinu či raut. Jinak pokud se ti hrnce budou hodit, tak si vyber opravdu nějaké kvalitní a raději jeden, než aby jich bylo více, než ty co nebude fakt dobrý .o)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: No z naší strany to mamka zařídí, aby byly penízky. Ale nevím, jak z druhé strany, prostě to tak musíme udělat, fakt nechci porcelán, talíře apod, protože máme většinu bytu zařízenou a vše, co sem potřebujeme je za min. 10 tisíc (sklápěcí postele, vestavěnou skříň,... ). Nicméně připravuji i seznam svatebních darů, kdyby to náhodou někdo nepřenesl přes srdce :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Já si myslím, že rodina nám dá pouze finanční dary - mamka přispěje na hostinu asi, přítelova mamka zase zařizuje ty koláčky a perníčky. Dál od přítele půjde babička, teta a její rodina - bratranec se sestřenkou jsou v našem věku, tak by asi těžko vymýšleli nějaké dary.Z mojí strany to snad taky od nikoho nehrozí a pak zbývají kamarádi - pokud dostaneme nějakou věc jako dar, tak bych typovala jedině nějakou kravinu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Tak mě ta organza nedala a musela jsem udělat zkoušky znovu, je to za denního světla. Jdu to tam házet, je toho dost :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Aspoň je na co koukat :o) Budeš tu organzu takto překládat?
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný slunečný den! My tam taky dáme básničku, je celkem krátká tak vyjde asi na dva řádky. Ale asi by nám ani nikdo nic jiného nedal, protože jsme celkem kompletně vybaveni. Co se chci zeptat, nevíte kde se dá sehnat Polaroid, takový ten foťák co z něj hnedka lezou fotky?
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: Tak mrkni jedině třeba na aukru nebo někde na netu, ale myslím si, že to nebude zrovna levná záležitost.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Já právě nic nenašla, nevím jestli se ještě vyrábí. Měla jsem takovou představu, že bych hosty hned fotila jak nám budou něco psát do svat. knihy, aby to bylo takový autentický. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: To je opravdu hezký nápad :o) Ale nevím, zda se dá vůbec ještě sehnat, snad opravdu jen po bazarech nebo aukru.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Asi ji budu překládat nebo dám dvě na sebe, fakt jednoduše to není ono :o) Ještě to musím promyslet.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Ještě bych to mohla udělat cik-cak jako ty :o) ale to musím s tou širokou ještě zkusit :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Nepřeložené to opravdu není ono, ale to moc načechrané se mě osobně nelíbí. Já to sice překládala, ale je to úzká organza - nic jiného zatím doma není :o) Na tohle je možná lepší vlizelín, ten je méně průhledný. Já bych si představovala to jen ta stůl položit jako pruh - žádné sklady, čechrání. Jinak ta tvoje kombinace barev je moc pěkná, mašlička na skleničce se mi taky moc líbí. Perličky na lístečkách vypadají skvěle.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: To jsem si taky říkala, ale ten vlizelín se mi moc nelíbí :o( Vypadá jako levná látka, je hrubá... Ale máš recht, že kryje mnohem lépe. Přemýšlím, zda si udělat otročinu a přišít perličky k lístečkům .o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Koukni ke mě do alba, tam mám hráškový vlizelín a ten na stole vypadá super - přemýšlím o něm. Ta organza je taková více umělá. No ale uvidím, jak to bude vypadat někde v krámě :-) S těma perličkama mě to napadlo taky, když jsem na ně u tebe koukala. Jestli by se to tím ale nepokazilo, takto jen tak hozené vypadají opravdu bezvadně.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?