Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak to je super! A moc ti to přeju :o)
Odpovědět
martja: diky, ja uz necekala ze se ozvu ale skakala jsem radosti do stropu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: To se nedivím :o))
Odpovědět
marsee: urco doporucuju se dalsich soutezi zucastnit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No jo, ale to bych si asi musela koupit ty časáky :o)
Odpovědět
martja: nemusis na netu na to mrkni a vychazi navic jendou za tri mesice, tech 50Kc mi fakt lito neni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To věřím, že to za to stojí. No chtějí většinou právě ty 4 kódy, to je asi jeden v časáku, ne? Nebo je jich více v jednom časopisu?
Odpovědět
martja: chteli dva a vzdy jsou vsechny v casaku
Odpovědět
jako vsechnyv jednom dile casopisu
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak to zkusím, až bude nějaká soutěž, co by se nám hodila :o)
Odpovědět
martja: urco myslim ze jeste nejake do svatby budou, tady ted byly luxusni dary jako 15tisic na obleceni, 10tisic na prstynky, libanky na zamku Zbiroh a tak
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: joj to by se hodilo :o) Teď je tam jen soutěž ohledně těch natáček a to se mi moc nechce :o)
Odpovědět
Článek se načítá
martja: me taky ne ale tak co kdybys je pak prodala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Pak moc starostí s tím :o) Mám tu pár věcí na prodej a už to dávám na aukro pěkně dlouho... páč já než se dostanu na poštu :o) To obráceně mi to neva, páč pošta mi nosí veškeré balíčky do práce :o)
Odpovědět
martja: a co rodavas?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak po různu, mám tu buď nepovedené dárky (opasek s kovovými pyramidkami - špatná velikost pro přítelovo ségru) nebo blbě nakoupené věci (USB mikrofon k PC, oblečení co mi je menší, než mělo být - podprsenky, kalhoty... :o) ). Je toho víc, měla bych to už dát dokupy :o)
Odpovědět
aha ja myslela ze uz nejak esvatebni veci
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak to tě asi nepotěším, to budu prodávat až po svatbě :-)
Odpovědět
martja: a kdy ji mas?
Odpovědět
Profilova fotka
3.9. Poměrně dost na začátku září :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Zrovna koukám po námětech na svatební noviny a nějak se mi to záčíná kupit, abych jim pak nemusela vytisknout knihu :-D
Odpovědět
peta: j achci knihu od tebe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak já to ji pak pošlu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: My toho zatím máme na několik stránek, ale začíná to vypadat pěkně :)
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a: Taky toho dost už mám a něco i ve wordu, tak se dají kopírovat texty .o) Ale furt si nejsem jistá začátkem a jak popsat, jak jsme se seznámili a dal dohromady .o) marsee: Tý jo, to děláš výzdobu celej den? No to bude foteček :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Nene, dělala jsem tak dvě hoďky odpoledne, jak jsme si psaly :o) Pal jsem organizovala krabice :o))
Odpovědět
Profilova fotka
No to bych taky potřebovala, ale koupelna to potřebovala ještě víc :o) Kdy tedy budou fotečky? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Já už potom nic moc netvořila a tedy nefotila - napadlo mě totiž jak přeorganizovat ty krabice, tak jsem přesedlala na jinou činnost. No ale neboj, já zase brzo něco vytvořím a nafotím a dám do alba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja: i něco ve Wordu? a jak ten zbytek? Já píšu ve Wordu všechno.
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a: Já se dost kamarádím s photoshopem, tak asi v něm to budu dělat, už v něm mám "kostru" první strany. Nicméně uvažuji o "sázeckým" programu, který je pro linux zdarma, ale nevím, zda mě učení v něm nebude zbytečně zdržovat :o)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?