Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: No my budeme ty balonky vázat na džbánečky, které jsou všude kolem restaurace .o) a případně na nějaké skříňky či tak. Myslím, že ty tvé kamínky budou super, ale chtělo by to vyzkoušet, kolik je jich potřeba na balonek, předpokládám, že budou totiž balonky vázány po několika kusech .o)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a hezky foť až si budeš zase hrát, ty tvé věci vypadají fantasticky, ať se můžeme zase kochat .o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Já si na tohle dohodla tu květinářku a známou. Nejdříve všechno vyzkoušíme doma na stole, zhodnotíme, co bude nejlepší a potom to tam v den svatby odvezeme a ony to nazdobí. Je to asi nejlepší varianta, jak tam nestrávit celé dopoledne, ale zároveň mít výzdobu podle sebe.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Budu fotit jako divá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Mě by se to také líbilo, ale nechce se mi, protože to je známá mé svědkyně a ne má, ji takhle obtěžovat. Kdyby to ale byla má známá, tak jí o to poprosím a pozvu na svatbu :o) Tohle tvé řešení ti fakt závidím .o)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Mě ty tvoje nápady burcujou.. už chci taky si dělat další své.. ale přítel už takhle prohlašuje, že jsem posedlá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: No ona to je spíš mamky známá, ale je ochotná a prý pokud neonemocní nebo něco, tak v tom nevidí žádný problém a pojede tam. Navíc se zná i s tou známou, co bude dělat ostatní výzdobu, tak si u toho popovídají, dají to dohromady a bude to oki :) Neboj, já jsem dle mé polovičky taky posedlá :-D Já normálně doma hodně tvořím do váz (třeba ze suchého a voňavého), hodně dávám kalíšky a různé svíčky, ... a teď navíc tohle všechno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ten můj je zase posedlej počítači, linuxem, metalem apod, tak si nemáme co vyčítat :o) Zatím to bere s humorem, tak je to dobrý. Uvidíme za pár měsíců :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já vás hrozně obdivuju. Já bych vůbec neměla čas na to vytvářet si celou dekoraci sama. Já řekla provozní jak by to mělo vypadat a jen dokoupím co je potřeba, vínový písek do váziček, okětní lístky, plovoucí svíčky a nějaké kamínky.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Jo, linux mi taky něco řiká :-D
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: No já mám teď zrovna čas, ptz byly prázdniny a všechny děti z DD jely do rodin, tak jsem toho opět využila, jinak zkouším po večerech, když je čas a nálada :) Bála bych se celou výzdobu svěřit někomu, koho neznám a nevím, jak dekoruje.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: To já trochu taky, ale viděla jsem fotky ze svateb a ta slečna má fakt luxusní výzdobu, sama bych to tak nikdy neudělala. A ještě se sejdeme a nazdobíme cvičně jeden stůl, aby věděla jakou mám představu. Takže to snad dopadne dobře. A kdy si tu restauraci pak nazdobíš, den před tím nebo dopoledne?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
p.e.t.a.: Tak to jo, to bude ok. Já to psala někde nahoře, že mi výzdobu bude dělat květinářka a známá. všichni tři se předtím sejdeme, vyzkoušíme, co a jak bude nejlepší a ony to potom dopoledne udělají v restauraci - veškerou dekoraci i květiny.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: To jsem přehlídla :-N Jo, to je dobré, budeš to mít podle sebe, ale nemusíš se tím sama zabývat. Jinak bys tam musela nastoupit za časných ranních hodin :-D
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: To jo teda, to já se radši v ranních a dopoledních hodinách svěřím do rukou kadeřnice a kosmetičky :-D
Odpovědět
Ahoj holky už se v tom pomalu ztrácím :-D Doufám, že se se svatební kytkou vejdu max. do dvou tisíc. Svatební účesmě bude stát max. 300 stovky a svatební líčení v salónu 180 korun. Doufám, že svatební výzdoba tabule nebude moc drahá :-) Chtěla jsem jet tento víkend do Ike, ale nechali jsme to s přítelem až na příští týden až pojedeme ze svatebního veletrhu v Ostravě. Tak snad už něco taky nakoupím a začnu doma taky něco zkoušet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: To je jasné, já ještě vůbec nevím v kolik mám začít. Aso počkám po zkouškách, jak dlouho to bude trvat a pak to nějak propočítám. Nejsem žádný ranní ptáče tak snad nebudu vstávat před sedmou, abych si po obědě někde nemusela dát dvacet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: chtěla jsem se zeptat.. to jsi kreslila ty sama, na to oznámení? :-)
Odpovědět
tak holky ja vyhrala poukaz 6 tisic na vyzdobu svatebni tabule pro 40 lidi :-D :-D :-D jupi jou o le
Odpovědět
Profilova fotka
jejda a kdee??? tak to teda gratuluji a tiše závidím :-x
Odpovědět
misahonza: na wewewe tvoje-svatba cezet 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Wow!!! Tak to gratuluju! :o) Nedá se to ještě někde vyhrát? :o) misahonza: Jojo celé jsem to dělala sama a to překreslení je z fotky, co mám v albu "My dva" :o)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: paráda, gratuluji ;-)
Odpovědět
martja: na tom webu maji prad dost soutezi, maji i svatebni casopis, je treba to sledovat ale proad maji neco :-D
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: Já jsem ke kadeř objednaná na 7hod., ale možná se s ní dohodnu už na půl 7.
Odpovědět
marsee: ja teda taky na sedm a orbad je v jedenact
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz : teda tak to je super.. je to opravdu moc pěkné a prostě originální.. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: To máš za nákup nebo to byla nějaká konkrétní soutěž?
Odpovědět
martja:to byla soutez, napsat 4kody z casaku, odpovedet na 4 primitivni otazky co byly odpvedi v casaku a bylo to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
misahonza: Děkuji moc, měla jsem konkrétní představu. I když jsem původně chtěla celé postavy a změnit za námi pozadí, ale takovou fotku jsem ani nenašla a pokud jo, tak by bylo velmi náročné to upravit, tak jsem nakonec zvolila tuhle fotku a je tam aspoň víc vidět, že to jsme my dva :o)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?