Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Jojo, to je fakt. Já se jí zeptám, na kolik asi vyjdou kytky, které jsem si vybrala - cenu posoudím a rozhodnu se, kolik investujeme do květin na tabuli :) Řeknu jí částku a kolik kal se tam bude vejít, tolik jich budeme mít :) Taky mezi to budu chtít takovou tu zeleň/trávu, ale ta je za pár kaček snad.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Do alba jsem dala foto moravských koláčků od Anežky :o) lidicka14: Záleží na druhu květin a taky na cenách v květinářství.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kolik počítáte za svatební účes a kolik za zkoušku? Případně kolik za líčení, pokud se necháváte líčit :-) Já jdu teda příští týden ke kosmetičce, která by mě měla líčit, tak se jí na to zeptám, ale jen pro zajímavost, kolik kdyžtak platíme vy.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: No jak jsme byly na veletrhu, tak kadeřnice říkala (jsem se ptala jen pro info, páč to budu mít jen za materiál, který kupuju - lak s glitrama, trvalou..) že za zkoušku si říká 500, účes 2000 a vyzážistka zkoušku 300 a svatební líčení 1000 (je v tom tedy i cesta k tobě domů).
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Ty jsou tak krásně naducaní! :-D Úplně k sežrání .o) Ty perníčky budeš dělat sama? Nebo ti je bude někdo péct? Mě se tohle fakt jako dáreček moc líbí a asi to na moc nevyjde. Přemýšlím, že bych se do nich pustila já sama, zdobení mi problém dělat asi nebude :o) Jinak je budete také balit do toho celofánu nebo do šifonových sáčků (či z čeho to je .o) )
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmm... ty perníčky by se dali udělat také jako jmenovky... že bych zrušila ty mé tisknuté? :o)
Odpovědět
Ahoj holky, no cenu květiny ještě nevím, ale chtěla jsem se vejít do 1500 i s korzáží. Maminkám se u nás kytice nedává, prý to není zvykem. Dostala jsem tip na střední aranžérskou školu, prý holky v maturitním ročíku už krásně vážou a není to tak drahé, zkusím jim tam donést fotku jestli by to svedly a poptám se na cenu. Jinak kadeřnice kadeřnice bude do 1000kč, záleží na složitosti účesu. Kosmetička bere 100kč za zkoušku a za finální líčení 500kč. Pokud bych chtěla nalepit řasy, obarvit obočí a tak, tak se pak připlácí. Já nikdy u kosmetičky nebyla, tak jsem zvědavá...
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu mít orchideje s růžičkama, jak mám v albu, no nevím, nechci moc velkou kytku tak myslím do 1000. Pro maminky asi jen růžičky s jednou orchidejkou takže taky nic velkého.A v restauraci bude na hlavním stole nějaká ikebana a pak už jen ty potopené orchideje jak je mám v albíčku, tak to snad taky závratná částka nebude. Za kadeřnicí jdu ve středu, ale normálně platím 400 za melír a stříhání tak i cena bude pak rozumná. A kosmetička 890Kč i se zkouškou.
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud kupujete na aukru, tak je tam zajímavá akce na gelové perličky: http://www.aukro.cz/item926597211_a_g... koupila jsem 5+1, tak jsem zvědavá až dorazí :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nevím, zda se do 1000 vejdete, ale třeba jo. Nicméně asi záleží odkud jste a kde berou aranžisté kytky na vázání. Také záleží na typu vazby, aby vám pak kytka během dne neuvadla :o(
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak já taky budu mít orchidej a růže. Chtěla bych modrou orchidej a bílé růže, ale prý ta orchidej je do modrofialova - takže to možná budu muset změnit na bílou orchidej s bílými a modrými růžemi.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Perníčky nám zařizuje taky Anežka, budeme je mít na hostině a budeme je dávat i jako dáreček hostům (text bude M+L 10.9.2010) a bude me je asi i balit do celofánku. Perníčkové jmenovky by šly taky udělat, ale my budeme mít ty motýlky, aby už nebylo moc perníčků ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
p.e.t.a.: To máš celkem levnou kadeřnici, já právě za melír a stříhání platím minimálně 750,-.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: budeme /(fuj já tady ale ošklivě píšu ]-( )
Odpovědět
Profilova fotka
tanak: Ta kosmetička taky není drahá tedy. Já ještě nevím, kolik budu platit za líčení, ale za čištění pleti, úpravu obočí, peeling a nevím co ještě mi to všechno dělá, platím 290,-.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Já vím, taky se k ní musím objednávat min. měsíc a půl dopředu a někdy má ještě třeba 15min. zpoždění, protože si objednává dost lidí. Ale právě za tu cenu. Já chodím každé dva měsíce. martja: Tak to ta modrá orchidej je asi dost drahá ne? My máme zlato vínovou svatbu, tak ještě nevím, buď růže nebo orchideje do vínova.
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: Já chodím každý měsíc nebo jednou za 6 neděl, jak kdy, podle aktuálního stavu pleti :o) Ke kadeřnici chodím jednou za dva, za tři měsíce.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Já na kosmetiku tedy nechodím, jen si občas nechám obarvit řasy. Ale možná bych měla začít, nechat se trochu opečovávat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: Jojo, ženská by si měla dopřávat trochu péče, abychom se těm našim chlapům stále líbily :o)) Holky, zkoušela jsem dekoraci s kamínkama a nevím, zda jsou hezčí perličky nebo kamínky :o) asi to prostřídám :) Do těch úzkých váziček půjdou rozhodně perly, ale do těch hranatých asi někam kamínky, někam perličky :)
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a: Já ty kytky budu mít mimo oficiální květinářství, ale od holčiny, co v něm pracuje a dá mi ceny přes velkoobchod. Takže snad aspoň na jednu bude :o) marsee: Já zatím mám jmenovky v PC, tak mě napadlo, že bych je mohla perníkový, když tamty nejsou ještě hotový :o) Jinak co se týče kamínků a gelovek, tak to taky budu mít namíchané. Ale některé kamínky (u mě krystalky) budou i na stole. A které zbydou, tak půjdou do některých skleniček se svíčkami.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Jojo, já budu mít kamínky a kapky rosy po stolech taky. Do váz to prostřídám.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: u těch kamínků je krásné v té vázičce, jak je nad tím ta voda... ale právě se bojím, aby se to nepřevrhlo, jak jsi tuhle psala.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Koukám teď na to tvoje oznámení a musím uznat, že je moc pěkné a ty jsi šikulka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: S kamínkama bych se toho snad ani nebála, ptz je to těžké. Samotnou vodu ale dávat určitě nebudu. Rozhodně ne do těch úzkých váziček, ty si totiž samy o sobě řikají o převrhnutí :o) Pokud někam vodu, tak jen trošku, aby se nemusel sundavat celý ubrus, kdyby náhodou. Pokud ale použiju pod vodu kamínky, opravdu bych se nebála. Ty hranaté vázy jsou hodně stabilní a s kamínkama i těžké.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Jé děkuji, trošku jsem si to představovala jinak to "zabalení", ale včera jsem s tím trávila několik hodin a tohle prostě vypadá nejlépe. Ale stejně je nejdůležitější ten hlavní tisk a ten se fakt povedl .o) Na těch papírech to vypadá fantasticky. Jinak já se zase inspiruju od tebe, co se týče výzdoby.. .o) Mě se zase mooooc líbí ty tvé nápady, které si jen doupravuji. Se těším, až budu mít všechno na výzdobu u sebe a budu moci víc a víc zkoušet, co si s tím počnu :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: To se klidně inspiruj a až přijdeš na něco pěkného ty, ráda převezmu i já inspiraci :o) Já to tady mám zase vybalené - bordel jak někde, tak ještě něco vykoumám, vyzkouším a pak to zase pěkně všechno uklidím :o)) Jsem doma sama, tak si to mohu užívat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: No já viděla u jedné ze svateb (tam kde to budeme mít) široké skleněné mísy. Ty by taky mohly být stabilní a ty pak ozdobit podobně, jako máš ty tvé hranaté z tlustého skla.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Jojo, na tu vodu musí být něco stabilního. Ty hranaté jsou na to super. Mám ještě takové velké vázy a do těch by to taky mohlo jít, ale budou hezčí na kytky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Chtěla jsem koupit těžítka na balonky s heliem, ale nakonec na to využiju mošničky a přírodní kamínky, které jsem původně ani na nic nechtěla použít :-) Zase něco ušetříme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to bych asi taky zkoušela, být doma sama .o) Ten bordel si dovedu představit. Nicméně mám zatím nově jen perličky na vlasci a čekám ještě pár drobností právě včetně krystalků :o) Takže budu zkoušet nové věci až poté. Ale taky uvažuju o koupi umělých orchideí (květů) do těch mís, nicméně pak bych chtěla ty živé. Ale na druhou stranu nevím, jak by to bylo s dodávkou květin a stíháním to vyzdobit, tak jak bych chtěla já. Přemýšlím, zda by byl někdo ochotný ty kytky všechny vzít a odvést je na místo hostiny.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?