Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Ve spořce mám domluvenou už schůzku, potřebuju si vyzvednout novou kartu. No pak jen pro tu dečku a vedle do papírnictví a radši domu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: tož hodně zdaru a buď na sebe opatrná :-D mě jak se něco takového stane, tak v tom jedu pak celý den :-D
Odpovědět
Ahojky holčiny, tak jsem týden zasnoubená, předběžně plánujeme svatbu na září 2010. Takže má otázka - dájí se stihnout přípravy?
Odpovědět
Profilova fotka
dituskahon: Ahojky, nejprve gratuluji k zasnoubení a neboj, ještě je dost času na přípravy ;-) zmyzulka: A to ten den tak pěkně začal - jmenovky, šerpa a kamínky mi udělaly radost a pak se to takhle po... chjo, snad to stačilo pro dnešek.
Odpovědět
Profilova fotka
a to není pátek 13 ;-) ale máš před sebou víkend tak sand bude všechno v pohodě, my dneska hlídáme sestry prcka tak máme o zábavu postaráno a zítra jdem do města mrknout na bižu a asi i někam na oblek ale u nás mají skoro všechny salony v sobotu zavřeno :-(
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: Právě, to není pátek 13. :-| Nojo, nic, jdeme dál. Na oblek se chceme taky podívat, asi nějak v prvním týdnu v březnu. Teď do konce února už to nezvládáme. Chceme se podívat na obleky od Koutného, jsou kvalitní a za solidní ceny.
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: Chcete oblek půjčovat nebo kupovat?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky všem zářiovým nevěstám
Odpovědět
Profilova fotka
asi pujčovat,a kolik stojí od toho koutného, má i stránky?
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim nove nevesty :o) Uz mate datum svatby a pripadne misto obradu? :o)
Odpovědět
tak ke kolackam ,ja pocitam 3-4 na hlavu, a ze nekdo sni deset? nekdo zase nesni ani jeden :-D jina my chceme oblek kupovat jo holky a neni brzo rozdavat oznameni uz treba v dubnu?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: My prvni budeme davat v kvetnu na te oslave. Ale kdyby mela mamka narozky driv, tak je dam klidne driv :-D
Odpovědět
Článek se načítá
martja: no ja mam strach aby pak nekdo nejel na dovolenou ale rikam si jestli kdyz to dam tak brzo tak na to lidi pak nezapomenou
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Kdyby byla prilezitost, tak je dam klidne i ted, presne ze stejneho duvodu. Ale ti memu srdci nejblizsi uz maji termin snad rezervovany :o)
Odpovědět
martja: jo ti to taky vi...my budem objednavat oznamku v pulcce brezna tak jak bude hotovo a budou nadepsane obalky tak to chci rozeslat at mi to nestrasi doma
Odpovědět
Profilova fotka
My tak brzo oznámení dávat nebudeme. Všem to oznámíme včas, určitě to i zapijeme, ptz on to vlastně ještě nikdo skoro neví :o) Oznámení ale opravdu nebudeme dávat v březnu nebo v dubnu :-D My se pojedeme mrknout v dubnu na svatební veletrh na Loučeň, tak si ho asi vybereme a objednáme. dany84: Drahé moc nejsou, ale přesné ceny nevím. Měl by být ale levnější, než např. OP Prostějov a hlavně kvalitnější. Přítelova teta dělá ve svatebním salonu a sama řikala, že je jeden z nejklavitnějších a cenově nejdostupnějších. Stránky má, normálně si ho zadej do vyhledavače a najde ti to. Ceník tam ale nemá, tak nevím, jestli ti to pomůže. My se vydáme na lov obleku tak za těch 14 dní, tak potom písnu, co jsme kde objevili a za jakou cenu :)
Odpovědět
marsee: ja spis premyslim konec dubna zacatek kvetna, predpokaldam z emesic bude tvat vyroba a pak dlouho nez budou vsechn yobalky popsany ale asi to prvne dam tem nejdulezitejsim, pak tem mene a pak uz budu jen dorozdavat zbytky
Odpovědět
Profilova fotka
My dáme polovinu oznamek hned na začátku dubna, přítel má narozeniny, tak se všichni sejdou a v Německu je to takhe brzo zvykem. Další posíláme příbuzným do USA a tam je to zase potřeba kvůli letenkám.No a tady u nás nevím, asi během května.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Mě to přijde hrozně brzo. My budeme dávat oznámko až v srpnu, aby to měli všichni v živé paměti, ptz od dubna už by ho někam zaštrachali a zapoměli na to :o)) Navíc k nim chceme dávat koláčky a ty je blbost nosit v dubnu :) V tom dubnu, květnu řekneme o svatbě kamarádům a všem zvaným - o termínu tedy budou vědět, ale oznámko opravdu až před svatbou.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky neobjednávali jste už nějaké okvětní plátky? Chtěla bych nějaké co nevypadají moc uměle. Provozní mi sice nabídla, že dělají dekorace ze živých, to mi přijde ale dost zbytečné.
Odpovědět
peta: ja mam koupenych pet baleni z IKEI...
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: Já objednávala, mám nějaké v albu, kdyžtak pošlu do IP, odkud je mám.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: dobrý nápad, tam si je můžu prohlídnout. marsee: a jsi s nimi spokojená? jo, prosím pošli.
Odpovědět
peta: v brne je maji dokonce za 29kc
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: v té ikei? To musím ale vychytat nějakou akci ne? Nemám tušení kolik jich potřebuju, něco na stůl,taky na obřad na koberec a pro družičku.
Odpovědět
peta: v brne je to porad ted uz nekolik mesicu...ja mam pet baliku
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: Jsem, mám dva druhy - větší (zelinkavé a bílé) a pak menší bílé a ty se mi moc líbí.
Odpovědět
Profilova fotka
Díky. Budete mít pompadůrku? Zrovna po nějaké koukám, nevím zda by se dala i jen vypůjčit. No ale něco na věci můsím mít.
Odpovědět
peta: me s elibi jedna perickvoa kabelka ale stoji 800,- :-(
Odpovědět
Profilova fotka
přemýšlím, že kabelku či něco podobného si koupím v bazaru nebo na aukru, ale dám ji mamce, či svědkyni, aby mi ji obstarávala .o)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?