Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
no mě to došlo, když jsem si přečetla ty jména... ale takový slohový cvičení u toho... kdo by se stím psal =-) nevím, nevím.... skoro to vypadá jako reklama
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka14: Spíš se divím, že sem chodí, ale tak co. Já si nejprve všimla naší komody s bublifukama :-D
Odpovědět
marsee: tu tam má v albíčku bo co? jsem nějak mimo... už dlouho :-N
Odpovědět
Tak my budeme mít vdolečky tady kousek od nás z Vlčnova, jsou tady vyhlášené. Jsou to ty s tvarohem a rozinkou uvnitř, jak psala marsee. :-) Jsou fakt bezkonkurenční. Budeme jich mít 800, 100 makovníčků a 1100 zákusků. U nás se ještě den předem rozváží krabičky s výslužkama po rodině, takže jich hodně rozdáme a co se nesní na svatbě, tak se taky rozdá. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka14: Jojo, má tam naší fotku, proto jsem si neprve všimla foto a na jména už jsem pak nekoukala. veroniqueta: Oni krom těch, co jsme psala dělají ještě ořechové a ty jsou zase dělané jako mini šátečky - ty chutnají moc mě :o) No a vlastně budeme mít ještě domáci kremrolky, jak na Moravě říkají - trubičky :o)) Ty taky miluju. Nebude jich ale moc, jen tak na chuť, aby nebyl cukr všude v tom teple.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nevíte kdo tu už kupoval helium?
Odpovědět
marsee: tak tu fotku jsem tam nenašla.. asi jsem slepá nebo ji smazala ;-)
Odpovědět
marsee: ty ořechové se tu taky dělají, ale ty já moc nemusím. :-) Trubičky budou taky, ty počítám mezi zákusky :-D
Odpovědět
ver: to budete mít nějako velkou svatbu ne? takovýho sladkýho
Odpovědět
To počítám jenom z naší strany, z přítelovi je to podobné, možná o něco víc. Budeme mít tak 50-60 lidí, ale u nás se fakt dává hodně těch krabiček, takže se to opravdu rozdá...
Odpovědět
Profilova fotka
Na hostinu to sladké chci opravdu jen okrajově - ka kávě a na chuť. Jinak většina bude do výslužek.
Odpovědět
Profilova fotka
ehm to album..o koho jde? Jsem nějak mimo .o) lidicka: A co kompromis, každé patro dortu jiné? Já např dolu chci medovník, prostřdek tvarohový a vršek oříškový nebo čokoládový. Teď o víkendu jsem např chutnala piškotový korpus s jogurtovým krémem a byla to lahoda, lehounké.. Jinak prý na zdobení, když chcete bílý dort, tak se nepoužívá marcipán, ale cukrářská poleva, marcipán prý nelze udělat tak bílý. Ale nevím, zda je to pravda, jen nám to jeden cukrář říkal.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky, mě se líbí čokofontánka Ariete od Disney, má nahoře myší ouška tak by nám to krásně ladilo s krysí svatbou :-D (a navíc je nejlevnější co jsem našla)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: na omak jsou obě úžasně příjemňoučké x-) a to druhé navíc krásně při chůzi cinká, protože má na lemu našité broušené slzičky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
včera se mě sestra patala jestli budem vybírat do klobouku, prý se to dělá, přítel mi říkla že se tady draží podvazek ale ten budu mít půjčený od sestry, tak nevím ani kdo mi měl vybírat a jak se postupuje aby to pak nevypadalo divně, jinak oni tenkrát vybrali 4500,- My budem mít cca 300 koláčků z moravy a 300 zákusků, to objednává mamka a my tady ještě objednáme 150 minizákusků a 150 koláčků oni jsou ty koláčky uplně jiné než na moravě.Sestřenka peče takové tvarohové koláče pro ženicha a nevěstu a budem mít jména napsáno rozinkami, budem si dělat dort , chtěla bych třípatrový a možná ještě dostanem dort ze slovenska, stejně si myslím že se to pak všechno rozdá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Když se bavíte o tom dortíku. My budeme chtít třípatrový, nejspíš hranatý, s kalama :-D a bílý. Celeou dobu jsem měla za to, že nahoře bude marcipán, ale nijak jsem se o to nezajímala. Jak se pak domluvím s paní, tak vám povím, co je nahoře :-D Před chvilkou mi přišly jmenovky (motýlci) a šerpa pod cylindr, tak potom odfotím a hodím do alba ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, u nás bude péct svatební koláčky (moravské, které jsou naprosto úžasné) maminka od přítele s tetou. U nás se taky podílky dávají den předem, takže co zbyde se potom ještě rozdá. Včera jsem posílala obrázek svatebního dortu do jedné pekárny, tak jsem zvědavá na kolik mi ho nacení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My nosíme koláčky 14 dní před svatbou společně s oznámením. Potom výslužky v karbičkách si nosí hosté domu, když odchází z hostiny (dortík, zákusky, případně perníčky, koláčky).
Odpovědět
my budeme svatební oznámení posílat tak 4 týdny před svatbou
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak v tomto já su úplně zamotaná - kdy dát koláčky, kdy výslužky, kdy oznámení.... oznámení jsme původně chtěli dávat tak dva měsíce dopředu, ale zase přece potom nebudeme všechno znova obíhat s koláčkama... fakt nevím
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: My všem, kdo budou zvaní na svatbu samozřejmě včas řekneme termín, místo, atd. Oznámení ale ponesem společně s koláčkama až 14dní před svatbou. Výslužku si pak ponese každý v krabičce z hostiny :-D
Odpovědět
páni holky, já jsem chtěla dávat svatební koláčky až do výslužek. Oni se mají dávat společně s oznámením?
Odpovědět
Profilova fotka
delien: já právě vůbec nevím jak se to dělá, asi všude jinde :-D já to tak taky původně chtěla, ale bylo mi řečeno, že to jsou zvací koláčky či co... ale jaké si to uděláme takové to budeme mít :-D když dostanou svatebčané jenom jednu krabici tak myslím, že se stopro zlobit nebudou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak, jaké si to uděláte, takové to bude. Tady je ale opravdu zvykem dávat "zvací koláčky" do těch malých košíčků (mám je kdyžtak v albu) + k tomu do obálky oznámení a roznést to tak 14 dní před svatbou. Koláčky se pak ale dávají klidně i na hostinu a do výslužek. Výslužkou se rozumí krabička s dortíkem, zákuskama, ..., kterou si odnáší z hostiny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já vím že na vesnici je to zvykem chodit s výsluškou a zvát na svatbu, ale mi všechny máme daleko tak jim jen pošlem oznámení poštou a jinak pak všem dám po svatbě zákusky do krabiček. :-)
Odpovědět
zmyzulka: přesně tak. Asi to udělám tak, jak jsem chtěla. Dám jim je společně do krabičky s výslužkou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My taky žádné zvací koláčky roznášet nebudem.oznamko pošlem tak měsíc dopředu a hosté dostanou při odchodu výslužky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme predavat oznamka na rodinych oslavach. Z nasi strany to je v poho, mamka bude mit 60tku, z pritelovo strany musime jeste neco vymyslet. Kamaradum predame na jedne z akci (treba me narozky :o) ). Kolacky budou az na svatbu a vysluzku.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: To máte dobré, kamarádkám to dám taky možná při nějaké příležitosti, až si půjdeme sednout ;-) Holky, dneska mám den blbec, ráno jsem lepila vteřinovým lepidlem dřevěnou kočku (upadlo jí ucho), lepidlo se mi vymáčklo na ubrousek. Ten ubrousek jsem pak dala na stůl... a ve snaze zachránit stůl jsem to rozpatlala, kde se dalo. Takže na stole je z toho bílý flek, který nejde vyčistit :( Budu muset koupit nějakou dečku, snad seženu něco moderního. Vteřiňák mám i na dvou nehtech a nejde to dolu. No a aby toho nebylo málo, malíček jsem si urazila a bolestí se málem po... No po obědě se vydám do města, musím do spořky, pak snad koupím tu dečku a taky nějakou pěknou tužku na jmenovky.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: no potěš, takové situace miluju :-D stávají se mi často... a jsi si jistá, že je ten vhodný den chodit po spořitelnách a obchodech? :-D 8-) :-D rači buď doma :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?