Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: Přesně tak, ale co zbyde, dáme do kraniček jako výslužku.
Odpovědět
Profilova fotka
No my fontánku nakonec být budeme, ale právě snížíme sladké, které bude hlavně na výslužku. Za fontánu budeme platit 400 Kč + ovoce. Jinak pro pobavení, pán provozní nám říkal historku. Prý si někde z hostů na jedné oslavě hrál s fontánkou a nahoru, odkud vytéká čokoláda zastrčil ovoce. Asi dva kousky. Pak to prý vystřelilo a půlka restaurace byla od čokolády :-D Nicméně to řekl v klidu i s tím, že jí přesto doporučuje :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Tak to je dobrá historka teda :-D
Odpovědět
martja_sgcz: chtěla bych to mít jako ty. Určitě tam nějaké cukroví bude, ale chtěla bych to snížit na minimum a mít tam místo toho tu fontánku s čerstvým ovocem.
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Tak přeci jen bude ještě léto :o), tak doufám, že bude teplo a lidé budou chtít něco lehčího .o)
Odpovědět
martja_sgcz: tak, tak, říkám si, že je to lepší varianta než "topíci" se cukroví
Odpovědět
Pokud se to cukroví a ostatní sladké moc jíst nebude, tak to schováme do ledničky a pak to udělám jak marsee, dám to do krabiček svatebčanům a něco nechám v restauraci
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, myslím si, že nejvíce se bude pít, pokud bude teplo a se sladkým to nemá smysl přehánět. Nějaké řezy postačí a pokud se nebudou jíst, o to více budou mít hosté do krabiček domů :)
Odpovědět
veroni: pujcujeme od bratrance :-D
Odpovědět
ja to taky se sladkym nehrotim, dort, fontana a kolacky...konec...max pro deti jak jsem psala takove ty kysele zuzu - teda pokud je nesnim vsechny sama
Odpovědět
tak my už máme fontánu koupenou doma, pak jí zase prodáme.... už máme jisté kupce, takže se mi penízky vrátí... martja: hezké prádlo a deštník x-) zmyzulka: pošleš mi taky odkazy do IP? chtěla bych se taky pokochat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a kolik budete mít koláčků? Už jste se tím některá zabývala? Až pojedeme na Moravu, vezmu si jeden ten košíček a spočítám, kolik se jich tam asi tak vejde. Potom spočítám, kolik jich je na plechu a nějak se pokusím dopočítat, kolik plechů bude potřeba :-D Připočtu k tomu i koláčky na hostinu.
Odpovědět
Článek se načítá
hih, no tak u nás se přemýšlí o tom, že se budou péct doma... já jsem si objednala košíčky... mám jich 28, tak si myslím, že to bude stačit... akorát musíme zkusit kolik koláčků by bylo z jedné dávky.. budeme to zkoušet na pouť a pak se uvidí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka14: taky to právě musíme zkusit. Nám je bude dělat přítelova mamka s babičkou. Mají výborné ty moravské (mám v albu) a pokusí se i klasické české - náplň pouze nahoře.
Odpovědět
tak jsem se ti musela podívat do albíčka ;-) abych viděla rozdíl v kolácích :-D :-D :-D my budeme mít ty klasické české, tady se ani jiné nedělají, pak mě ještě napadly takové malinkaté šátečky z tvarovového těsta... ale nevím, jak by to vyšlo finančně, je to těsto bez cukru... jinak budu péct já s maminou, asi teda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já vůbec nevím jak to mám napočítat, jako, že třeba na osobu asi 5 kusů nebo jak? A co když jich pak někdo sní deset :-D
Odpovědět
p.e.t.a: určitě tam bude někdo, kdo si dá jenom 1, s tímhle bych si hlavu moc nelámala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: To sárí je nádherné, oboje se mi hrozně moc líbí. ;-) Jsem to viděla max. na fotkách, docela by mě zajímalo jaké to je na omak .o) Nicméně k výběru... to druhé je víc ozdobné, tak bych brala asi to :o) Budeš fakt originální nevěsta a už se moc těším na fotky! :o)
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka14: Já taky netušila, že jsou i jiné koláčky, než znám. Na Moravě u přítele ale dělají koláčky, kde jsou povidla nahoře a uvnitř ještě tvaroh a rozinka :o) Takové mini buchty :-D Jinak já to budu počítat asi na plechy... kolik košíčků naplním jedním plechem spočítám a pak se snad dopočítáme konečného počtu potřebných plechů.
Odpovědět
marsee: já ty koláčky měla u bývalého přítele... jeho babička byla moravačka... takže měla tyto koláče, ani nevím, jestli jsme nějaký ochutnala ;-) no uvídíme jak se dopočítáme.... jinak tady u nás pečou svatební koláčky cca 3 kč/ks, takže to enní ani tolik... uvidíme na kolik nás vůbec vyjdou ty naše... jestli by nebylo výhodnější je koupit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: A nemáš recept? :o) p.e.t.a.: Já myslím, že 5 kousků bude stačit, pak bude ještě dortík ne? Někdo zase sladké jíst nebude. Chce to opravdu normální průměr, ať to zbytečně nepřebývá :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Zrovna si píšu s přítelovou mamkou po icq. a zítra mi ho pro tebe pošle na mail :o)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Jééé díky, to jsi zlato :o) Napíšu ti mail do IP :o)
Odpovědět
jiank holčiny už vím, kde necháme udělat dortík... teď o víkendu jsme to testovali... aniž by o tom někdo věděl :-D nádherný podle mě velký dortík potažený marcipánem za 800kč, takže si myslím, že bychom se mohli vlézt do 1000 a já budu nadmíru spokojená ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Oki ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka14: Taky nás nakonec dortík vyjde levně. Paní tady kousek dělá krásné svatební i jiné dorty. Na zkoušku si u ní necháme udělat jedno patro svatebního dortu v dubnu k svátku a přítel. narozkám, tak ho také nejprve ochutnáme :-D
Odpovědět
mrkněte se, jestli jste to teda už neviděly... http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee, moje bublifuky :-D
Odpovědět
marsee: no my se ještě nějak musíme dohodnout s přítelem... on taky nemusí marcipán, má radši ovocné dortíky, tak asi budeme muset zvolit nějaký kompromis... ha něco mě napadlo... hned to musím doma navrhnout :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka14: Jinak už jsem to viděla... a nejprve jsem nekoukala na tu jejich fotku a ani na jméno :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?