Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
me se taky to druhe libi vic
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: fotky si tu pak v září doufám poukazujeme vzájemně :-) a jj, mě možná taky víc to druhé - je zdobenější a takové slavnostnější, i doma se víc líbí, tak asi to...
Odpovědět
Profilova fotka
díky holky, aspoň budu mít lehčí rozhodování :)
Odpovědět
zmyzulka: a budes mit jest eneco originalniho? na kolik to jedno sari vyslo?
Odpovědět
zmyzulka: jsou obě překrásná, ale to druhé je o něco hezčí :-) Jak to dopadlo s tím náhrdelníkem v aukci?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no já nevím nakolik je to originální, ale oznámení bude s potkánkama (protože je chovám, mám chovnou stanici...) a na dortu budou taky myšáci :) jinak asi s originalitama končím :-D a kolik vyšlo? jedno za dva litříky (včetně poštovného)
Odpovědět
Profilova fotka
delien: díky :-) náhrdelník - byl vydražen za 34,- dolarů, měla jsem limit 20,- ale ještě uvidím, koukala jsem že prodejce ho tam má znova... ikdyž teď váhám jestli bych nebyla už moc přeplácaná, musím nad tím ještě podumat abych se nějak rozumně sladila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Díky, tady na ty stránky jsem ještě nanarazila. Balonky jsou super. No pokud chtějí 12OO za helium s 30ti balonky tak to vychází na 40kč za nafouknutý kus :-| zmyzulka: krásné, taky jsem pro druhé.
Odpovědět
zmyzulka: s potkankama :-D ja mam kralika, psa a zelvy :-D jo tak to je pekna cena za sari a tos to objednaval taky pres ten eshop?
Odpovědět
zmyzulka: tak to jo, těžko říct jak by to vypadalo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
peta: díky, tak druhé už je teda asi jasné ;-) mitote: nee, objednávala jsem přes ebay od jednoho indického prodejce (minulý čtvrtek jsem to objednala a tento čtvrtek došlo, jsem hleděla na tu rychlost), bylo to o dost levnější, v tom českém eshopu (ačkoliv na něho nedám dopustit) stálo stejné sárí 4.000,- (jen ho měli pouze v hnědé barvě)
Odpovědět
Profilova fotka
delien: právě... přemýšlím, že možná půjdu jen do nějakých hoodně výrazných naušnic a na krku nic
Odpovědět
Článek se načítá
zmyzulka: aha a nemas strach nakupovat pres ebay?
Odpovědět
zmyzulka: mohla bys mít nějaké podobné naušnice co máš v albu
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no to víš, že jsem měla obavy, přeci jenom jsem si na to sárí nemohla sáhnout, prohlídnout si ho... ale na ebay je dobré, že tam lidi ty prodejce hodnotí a tento měl 100% kladné hodnocení a navíc hodnocení jako top prodejce, tak jsem byla klidnější, že to dorazí :)
Odpovědět
Profilova fotka
delien: myslíš ty u toho náhrdelníku? přesně nějaké takové bych si představovala x-)
Odpovědět
zmyzulka: a kupujes tam casteji?
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Já jsem taky moc zvědavá, hodíš mi taky link do IP? :o) Nebo mám napsat mail? :o)
Odpovědět
zmyzulka: jojo, přesně ty myslím. To už bys na krk nic nepotřebovala :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: byl to teprve můj druhý nákup, ono se to totiž z důvodu poštovného moc nevyplatí u spousty věcí...(jak co a jak u koho) ale ta sárí jsem risknout musela protože tady moc obchodů se sárím není a v žádném se mi nic nelíbilo...
Odpovědět
zmyzulka: ja bych prave chtela koupit tu napojovou fontanu al eneumim anglicky tak ani nevim jeslti tam nejak aje a za kolik
Odpovědět
Profilova fotka
martja: je to tam 8-) delien: že jo? x-) akorát u těch indických šperků je problém že většinou nemají naušnicové háčky, ale jen z té naušky čouhá samotný ten drátek do ucha, a z toho bych já olezla...(a ten je napevno, takže bohužel nejde vyměnit)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: já anglicky taky neumím, vše jsem řešila přes google překladač, napsala jsem si to v češtině, hodila do překladače a bylo ;-)
Odpovědět
zmyzulka: tak to je škoda :-( , bylo by to dokonalé.
Odpovědět
Profilova fotka
Já na ebay taky koukala na nějaké věci, chce to ale fakt mrknout na cenu poštovného, ptz u něčeho se to absolutně nevyplatí.
Odpovědět
marsee a jsou tm pekne svatebni veci?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Mrkni se, mě se tam pár věciček líbilo.
Odpovědět
Profilova fotka
já chtěla z ebaye podvazek, ale poštovné bylo dražší než ten podvazek :-(
Odpovědět
holyk co rikate na tohle? bude zadara postovne? jak se to plati? mam jistotu z emit o dojde? http://cgi.ebay.com/Lighted-Wedding-P...
Odpovědět
Profilova fotka
delien: leda přelakovat bezbarvým lakem, to se prý dělá když člověk olízá z bižu, tož možná to zkusím :-D mitote: já mrkala taky i po svatebních dekoracích a tak a řekla bych, že se to nevyplatí
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?