Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
My na svatební cestu určitě nepojedeme, nebudou penízky. Doufám, že se nám do té doby podaří sehnat pozemek. Mimochodem, ten už jsme měli mít dávno koupený, ale nastaly nějaké problémy s územním rozhodnutím. Každopádně veškeré penízky půjdou do nového bydlení a taky doufám do výbavičky pro mimčo :-) Na hostinu nás bude kolem 35 - 40, takže taky nic velkého.
Odpovědět
marsee: nase je prave vyhoda ze mimco hned tak nebude a bytecek zatim mame, domecek je vidina tak za 14 let :-x
Odpovědět
ahoj nevěsty, tady to žije x-) mám co dočítat... jinak vítám novou nevěstu... jj, letí ten čas, letí... zrovna včera říkali, že je 40 dni do velikonoc =-)
Odpovědět
lidicka: cooooooooooo? velikonoce? to ne :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ja mam jeste vanoce a snih :-.
Odpovědět
jj, dobře čteš...já zas myslela že špatně slyším :-D :-D doufám, že na velikonoce někam vypadnem x-)
Odpovědět
lidicka: uf a kdy jsou vubec?
Odpovědět
tak jsem koukla do kalendáře a jsou 5. dubna :-p
Odpovědět
lidicka: to je nejak brzo ne? :-(
Odpovědět
jj, jsou brzo... kdyby nebyly vůbec, tak bych se nezlobila... jak tady koukám, tak se rozmáhají čokofontány, taky už jí mám doma :-D :-D :-D a snad se mi podaří ukecat, že nebudou zákusky, i když :-|
Odpovědět
mitote: taky chceme místo svatebních darů penízky a zbytek si doplatíme samy :-) Letí ten čas jak splašený. Než se nadějeme bude září a budou z nás nevěsty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych Velikonoce taky přeskočila, nemám je ráda a byla třeba už v červenci :-) Samozřejmě jen za těch podmínek, že bychom měli vše zařízené a zaplacené :)
Odpovědět
lidicka: my zakusky mit nebudem prijde mit o zbyecny, budou dva tripatrove dorty, cokofontana a kolacky..to staci...mozna nejaky zuzu kokina por deti delien: ja mysim ze pri 100lidech by se 40tisic mohlo najit :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote: Myslíš, že ve 100lidech by se mohlo najít 40tis. (svatební dar)? To by musel dát každý 2 500, to je dost. U nás by to teda dal každý jen těžko, přijde mi to moc nasazené. Počítám v průměru s tisícovkou a to na dvojici, rodinu (jak přijdou).
Odpovědět
marsee: ne to ne...100 lidi krat 1000KC je 100 000!!!! jak to pocitas?
Odpovědět
Profilova fotka
Blbost :-D Ne sto tisíc, ale sto lidí :o)) Jsem si to vypočítala obráceně :-D
Odpovědět
marsee: no to koukam...to uz tak nadsazene nnei ze by bylo 40 tacku ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pohoda, nějak jsem si prohodila čísílka víííš :-D Prohodila jsem si, že chcete sto tisíc a máte 40 lidí :-D
Odpovědět
marsee: jsi truhlik, rikam to furt, tak nenazrana nejsme ze bych chtel apo kazdem 2500,- :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak asi je reálné, že ve sto lidech dostanete 40tis. :)
Odpovědět
marsee:to doufam a ani bych se nezlobila kdyby to bylo vic, mylsim ze treba rodinni prislusnici daji vic treba rodice lukase ale kdo vi
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Já radši budu počítat s měnší částkou, pak buď budu mile překvapena nebo to bude tak, jak jsem předpokládala.
Odpovědět
marsee: ja si to netroufam odhadnout, ja jen doufam v tu svatebni cestu a treba doplaceni svatebnich vyloh :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a budete vybírat večer ještě do střevíčku?
Odpovědět
marsee: co to je? ja nic vybia nebudu, ddrazba podvazku taky nebude ani nejaky placeni za tanec s nevestou, prijd emnit o vse desne trapny
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No taky bych se nezlobila, kdyby to pokrylo z většiny hostinu, ale fakt netuším, co nebo kolik od koho dostaneme.
Odpovědět
marsee: nemusi hostinu ta bude zaplacen apredem treba spise doplatky za foto a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No tady je zvykem, že se posílá střevíček nebo třeba cylindr a každý něco přihodí, někdo jen drobné, někdo 50,-, někdo i víc. Prostě jak kdo chce. Je to spíše ve srandě, takže buď se vybere pár drobných nebo třeba na panáky.
Odpovědět
marsee: to ja nechci me to vse prijde trapny, chceme jen dary a nic vic
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Mě to trapný nepřijde, ale ještě uvidíme, to mě to jen tak napadlo teď.
Odpovědět
marsee: me prijde blby drazti podvazek, pak vybirat za tanec s nevestou, pak nechat kolovat strevic...to by pak pusobilo ze svatba rovna se byznys jak ziskat prachy
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?