Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
hih, no a pak kdo má problém x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Taky máme v plánu příští rok svatbu, ale ještě pořád nevíme kdy přesně, ale jak tak koukám, tak už toho máte dost zamluvenýho. Mě přítel řekl, že jsem se "zbláznila" rok do předu něco řešit, že stačí 2 až 3 měsíce před. :-|
Odpovědět
Misahonza, a co takhle třeba kachničku? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky my taky ještě konkrétní termín nemáme a to hlavně proto, že nevíme přesně kde. Čekám až v listopadu dojjede přítel, aby jsme se mohly podívat do Zastávky u Brna, má tam být pěkná restaurace s hotýlkem. Ale předběžné datum je 8.10.2010 Misahonza: tak třeba něco kuřecího a nebo dát také na výběr.
Odpovědět
Profilova fotka
sarkamacz: Ahojky, tak to máme doma stejně přemýšlějící chlapy :-D No ale já už udělala ten první krok a zavolala svatební koordinátorce "na místo svatby"... bohužel tam nebyla přímo ona a mám volat zítra. Svatbu plánujeme téměř až za rok, ale na netu jsem v různých diskuzích četla, že půl roku předem už je pomalu pozdě něco zamlouvat. To samé šaty... ze salonů mi napsali, že pokud se jedná o svatby v červnu - září, šaty se zamlouvají půl roku předem, pokud jde o svatbu v zimních měsících, stačí ty tři měsíce předem. Já už mám teoreticky vše naplánované - termín, místo, hostinu, ubytování příbuzných, fotografku, prstýnky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: Čauky, můžu se zeptat, proč si zvolila říjen k termínu svatby? Já práve přemýšlela, jaký měsíc je pro svatbu ten nej. Nejoblíbenější období mám léto, to je jasná věc - červenec a srpen jsme ale vyloučili, abychom neumírali vedrem :o)) Jako ideální varianta se nám zdál červen a září :o) Nad říjnem jsem taky přemýšlela, jen mám strach, aby už nebylo ošklivo jako tento rok... To je holky stejně sranda, jen kdyby takto přemýšleli i ti chlapi, co? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jee, já se přepsala, chtěla jsem napsat 8.9. 2010, promiň. No, já bych raději termín taky nějak přes léto, ale to by rodiče mého drahého nemohli dojet a bez nich to dělat nechceme.Tak proto až v září, to by mohlo být ještě pěkně, i když i v létě může být pěkně hnusně. Ze října bych už měla celkem strach, ale pokud by to mělo být vše vevnitř tak proč ne, my chceme ale obřad venku.
Odpovědět
Profilova fotka
No to je pravda, ono si nevybereš v těch letních měsících. V srpnu může pršet, září může být krásné (jako to letošní). Je jasné, že svatba může být komplet uvnitř, ale přeci jen je příjemnější, když vyjde hezké počasí a nemusíš do obřadní síně běžet pod deštníkem ;-) No uvidíme, plánuji věci hodně dopředu, ale počasí stejně neovlivníme.
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: Tyyyjoo, koukala jsem na tvé album, to jsou mé položky v oblíbených. Hned první šatky, co máš v albu, mám já na prvním místě v oblíbených :-) Taky dávám přednost jednoduchosti a čistému stylu.
Odpovědět
Ahoj holky, tak to vypadá, že vás opustím a přesunu se do července. Nějak se nám ta Lefkada začala moc komplikovat a tím pádem i prodražovat... Takže jsme se včera zamysleli, já u toho usnula, ale má drahá polovička to báječně naplánovala v ČR. Teď čekám, jestli mi paní zavolá a potvrdí vybraný termín, a jestli jo, tak v sobotu jedeme na výlet a definitivně to šoupeme na červenec a ČR. Alespoň se nemusím stresovat, že se mi bude svatba křížit s opravnýma bakalářkama. Jsou to ale nervíčky, to dohadovaní s rodinou, zamlouvání termínů, až se budu vdávat podruhé, už budu zkušenější a provedu to na tajňačku.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nás už se začalo taky něco dít. Zatim vede 11. září a nebo ještě mluvíme o květnu. Už jsem svého miláčka dokopala k tomu, že jsme začali sepisovat seznam lidí, pomalu vybírat oznámení a prstýnky. :-) Chtěla jsem se zeptat na váš názor, já nosím zlato ( žluté), přítel stříbro a on chce každý prstýnek jiný. Abych já měla zlatý a on z bílého zlata a mě to přijde blbí??? =-) No a s tim počasím taky nevim. Chceme hostinu pro kamarády udělat venku, tak snad už nebude zima. V létě se vdávala kamarádka a nedal se ten pařák přežít! Potom při večerní párty byl bazén a radši nechtějte vědět, jak to dopadlo :-D :-D :-
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Jo to jsou šatky od Maggie Sottero, ale bohužel v Brně není žádná půjčovna. Já bych moc chtěla ty poslední co mám v albu, tak to zkusím v Rousínově.Ale kdo ví, třeba se mi oblečené už tak líbit nebudou :-)
Odpovědět
Článek se načítá
ahojky, přidám se k tématu, my máme taky prozatimně 11.9., a prstýnky? tak příteli se líbí bílé zlato... a mě zase přijde takové studené, takže jsem pro kombinaci se žlutým... takže bude kombinace..příteli to nevadí, ten mi na to kývl... on stejně prstýnek nosit nebude, leda na krku ;-) tak mě napadlo, jestli by se pak vůbec nevyplatilo koupit mu na krk prstýnek z chirurgické oceli... a zároveň bychom ušetřili
Odpovědět
Profilova fotka
Lepší na krku než vůbec :-D ;-) A pokud tak, tak by asi bylo opravdu zbytečné kupovat zlatý. sarkamacz: No blbé ani ne, málokdy je budete ukazovat oba na ráz, takže si toho třeba ani nikdo nevšimne.Mě by to spíše mrzelo, že nemáme stejne.Tak vymyslete nějakou kombinaci, kdy ty budeš mít více žlutého zlata, ale styl bude stejny.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já zase uvažuji o 10.9., tak uvidíme, ještě to není definitivní. Hlavně aby nám v tom září nepršelo nebo tak něco :o) K těm prstýnkům... já bych určitě chtěla mít prstýnek stejný s manželem ;-) (maximálně rozdíl v tom, že na mém prstýnku bude navíc malý kamínek nebo kamínky). My jsme se shodli na kombinaci bílého a žlutého zlata. Přítel sice žluté nenosí vůbec, ale slabší proužek ze žlutého zlata tam snese. Já pak alespoň nebudu muset rešit, zda musím nosit pouze bíle nebo si někdy vzít i to žluté - snubní pstýnek se tak bude hodit k obojemu... p.e.t.a. Jojo, přesně tak, šaty jsou z Maggie. Slibně na mě působil i Kleinod. Do obou salonů jsem již psala a informovala se, jak to je s vypůjčením šatů. Mrknu asi tam i tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jetě k těm prstýnkům, našla jsem i ze zlata růžového, je to nádhera takže jsem rozhodnuta pro nějakou kombinaci s bílým zlatem.Něco mám v albíčku tak mrkněte.
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a. ten prstýnek je fakt krásnej a to ti chlap schválil? A co všechno už máte zajištěného? Mi to ještě ani neřekli ofiko rodičům, že něco takového plánujeme.A žádali vaši chlapci rodiče? ;-)
Odpovědět
Ahojky nevěsty! Tak se k Vám taky přidávám. Je mi 23 a přítelovi 25. Svatbu budeme mít 18.9.2010 u nás v kostele ve vesnici na Uherskobrodsku, kde oba bydlíme. Zatím máme zamluvený kostel, farářa a muzikanty. Momentálně řešíme restauraci, fotografa a kameramana. Strašně se mi líbí fotky od jednoho fotografa, ale bohužel na náš termín je už zamluvený, tak jsem se lekla a začínáme všechno zařizovat. Snad vše klapne. :-) Budu moc ráda za každou radu. Mějte se!
Odpovědět
Ahoj Veroniqueto! Tak to máme úplně stejný den, akorát že úplně jinde :-) A o fotografa se neboj, kvalitních je jich spousta :-)
Odpovědět
Ahojky Poppaea! Tak to je super, že je nás víc! Jak jste došli na tohle datum? Mí prarodiče i rodiče se brali 18.9. No a když to vychází příští rok na sobotu, tak to bylo jasné. :-) Už máte něco zařízené?
Odpovědět
No, já původně chtěla červen, ale potřebuju, aby mi dorostly vlasy :-D A zároveň, aby bylo ještě hezky (snad), tak jsme si řekli, že to bude v září. A samozřejmě v sobotu, aby si nikdo nemusel brát dovču z práce, a druhý den se mohl vyspat. 4.9. padlo, podle přítele je na začátku září vždycky ošklivo. 11.9. mi přijde divný kvůli tomu smutnýmu výročí, a další sobota bude 18.9. - to by mohlo být krásné babí léto, a navíc je to hezké datum a ještě k tomu narozeniny mýho táty :-) Naši se brali v lednu, tak to fakt nechci :-D Zařízeno zatím nemám vůbec nic, zatím jen tak oťukávám, kde by to tak šlo, rozesílám spousty emailů do restaurací, a zatím jsem si jednou byla zkoušet svatební šaty. Takže vlastně nic oficiálně na papíře nemám, ale začínám se v tom už docela orientovat, a až si všechno rozmyslíme a vymyslíme, začneme pěkně "natvrdo", tzn. objednávat, vyjednávat a tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my už máme to nejdůležitější zařízeno, hlavně jsem ráda, že jsme zamluvili fotografa a kameramana, co jsme chtěli a teď zrovna nic neřešíme. Jen začínám pomalu sbírat inspiraci na svatební noviny. :-)
Odpovědět
Pejs., a to je nutné, zamluvit fotografa takhle brzo? Nerada bych něco zmeškala, ale zas nechci, aby se na mě dívali jako na plašana :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Poppaea: Fotit nás bude Kamil Jursa a rozhodně se na nás nedíval jak kdybychom spadli z Marsu :-D Byla jsem s ním domluvená ještě před zasnoubením, znám ho přes jednoho kamaráda, takže dohoda byla, že hned po požádání o ruku se mám ozvat, aby měl volno :-) Tzn. dávala jsem mu vědět koncem května. Filmovat nás bude Jirka Májek z Němčan, toho jsme zamlouvali v září a už druhý den po naší rezervaci mu volala nevěsta, co ho chtěla na náš termín, takže jsme měli docela štěstí :-) Rozhodně to není brzo zařizovat, aspoň budeš mít všechno v klidu bez stresů.
Odpovědět
To je bezva :-) Já totiž hned po zasnoubení, tj. na začátku října šla zkoušet šaty, a když jsem jim řekla, kdy bude svatba, koukali na mě tak trochu jako bych spadla z višně :-D Jo a nějakou restauraci už zařízenou máš?
Odpovědět
Profilova fotka
To mě docela překvapuje. Já jsem šla zkoušet šaty v září, sice jen tak pro inspiraci, protože si nechám šít a nebudou bílý, ale nekoukali na mě divně :-) Restauraci máme Zasedmero v Útěchově. Pak ještě máme zamluvenou limuzínu z Kyjova, hrát nám bude při obřadu houslista brněnské filharmonie.
Odpovědět
Teda, tak to zírám :-) Asi začnu být trochu aktivnější, hned zaúkoluju přítele ohledně fotografa:-) Včera jsem přemýšlela nad tím, jak se to dělá s výzdobou v restauraci..to jim prostě dodám nějaké svoje dekorace, instrukce, a oni to tam vyzdobí?
Odpovědět
Profilova fotka
Nám ukázali v restauraci hodně fotek ze svateb. Řekneme si barvu svatby a oni nám podle toho vyzdobí vše. Ale záleží na domluvě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
veroniqueta: Ahojk, taky máme datum 18.9.2010 a dokonce jsme kousek od sebe :-) Fotografa máme na 90% zamluveného, kameramana taky, už asi měsíc se chystám na zkoušení šatů, ale nějak mi pořád nezbývá čas... :-| ;-) Radnice a restaurace je taky zamluvená, tak teď už jen ty šatky ...
Odpovědět
Ahojky Zuzinko! Já jen doufám, že nemáte toho fotografa, který se mi tak líbil a bohužel už je obsazený. ;-) :-) Kde budete mít svatbu a kde se chcete fotit? Holky, vy už toho máte tolik zamluveného. Začínám se bát... :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?