Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
jo holky tak my hudbu resime, v divadl emusime domluvit zvukare a asi budeme mit jednoho herce a hrecku muzikalove kteri nam budou zpivat...jinak na hostinu mame klaviristku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Já bych nevydržela si to nechat jen pro sebe .o) A ten nick je v poho, já nejsem nijak háklivá :o)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak to je úžasné, doufám, že to budete natáčet, bych to docela ráda viděla :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: tak se domluvíme a půjdem se mrknout. ;-)
Odpovědět
ty jo, tak mi hudbu zatím neřešíme.. na obřad teda máme varhaníka, ale říkal že až budou fungovat jeho webovky, tak nám pošle odkat, že tam bude všechno napsané a budou tam prý i ukázky, no ale zatím nic :-|
Odpovědět
martja: no nevim to bychom museli nekoho na to natacenis ehant ale 9 tis se mi za to nechce dat
Odpovědět
hele holky mam dotaz. uz jsem se na to ptala v jine diskuzi k tomu urcene, ale neodpovedeli my.... kdyz mate od spolehliveho zdroje doporuceneho fotografa i kapelu, po mailu jste domluveni a tak, sepisujete jeste neco jako smlouvu? nebo se sejdete osobne jednou (nebo jen po telefonu) a pak proste cekate, ze v den D dorazi? oni na smlouve, ani zaloze netrvaji, tak nevim. je to fakt dobra kapela i fotograf a nerada bych, aby si terba nebyli jisti nebo naopak. diky
Odpovědět
mlzka: ja s fotografkou nic nesepisuji...ale je to moje overena fotografka...u pronajmu za sal mame jen papir o zaplaceni zalohy jinak taky nic.... a kdo to je? kapela i fotograf?
Odpovědět
Profilova fotka
mlzka: Fotografka je má kamarádka, s ní nic nesepisuji. Nicméně s kapelou se sejdeme, chceme si ji poslechnout a ten den budeme také sepisovat smlouvu.
Odpovědět
ale ted jsem cetla z efotogra fodrekl i pres podepsanou smlouvu a zaplacenou zalohu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: To bych asi zešílela, mi to udělat někdo s kým mám smlouvu .o) Tohle je ale žalovatelné, nicméně nevím, kde by se na tohle vzalo z rozpočtu :o)
Odpovědět
martja: no prave uz vidim jak to nekdo v tom shonu a starostech zaluje
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mlzka: Já měla s fotografem schůzku dneska a kdybych si ho vzala tak by se něco sepisovalo.
Odpovědět
ja prave nevim, jestli to mam nejak hrotit. ta kapela ma dobrou povest a ten fotograf taky. sami mi napsali, ze je ta objednavka zavazna, i kdyby meli fin. vyhodnejsi nabidku. asi se jeste poradïm s nima, jestli s tim maji lepsi zkusenost. diky za odpovedi.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No už pak jen mu udělat špatnou pověst a všude to oznámit :o/
Odpovědět
diky martja, ale na to bych asi nemela energii. zkusim se s nima teda skontaktovat a zeptat se, co si o tom mysli oni. dikec
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky žádnou smlouvu asi sepisovat nebudu. Mluvila jsem s fotografkou po telefonu, sejít se máme až tak dva měsíce, měsíc před svatbou, kdy jí přinesu oznámení a řekneme si více podrovností, co a jak. Pro jistotu jí ale zavolám kolem května, zda nemáme přijít dříve. Fotografka je zkušená, má dobrou pověst a hlavně krásné fotky, tak snad to bude ok. S kameramanem jsme se ještě nesešli, tam pojedem asi příští měsíc, tak to nevím, ale spolupracuje často s tou naší fotografkou, tak nevím, jestli to nebude stejné. Kapela je taky bez smlouvy, ale pán mi sám řekl, že to je závazné a kdyby náhodou marodili, tak se snaží sehnat náhradu oni.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Perly mám stále nasáhlé, mají výdrž :-D
Odpovědět
no ja se se smlouvu i bez i tak bojim ze to nekdo odrekne, lidi jsou svine
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, na to snad ani nebudeme myslet, to bych těžce nesla, kdyby mi nepřišel někdo z nich...
Odpovědět
marsee: dnes bych se nedivila nicemu, lidi jsou cim dal horsi
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: To ano... svatba na tom nestojí, ale mrzelo by mě to hodně.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote:Tak pokud je to někdo známý, jak třeba tvoje fotografka, tak to asi strach mít nemusíš. A pokud je to někdo profláknutý a dobrý tak si to asi nemůže dovolit, přišel by o klientelu.
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: Přesně to si řikám taky a uklidňuje mě to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
v to taky doufám .o) marsee: Mě se pomalinku zmenšujou ty nahoře ve skleničce, ty pod nimi vypadají pořád stejně :o)
Odpovědět
nejsme tu půl dne a zase toho hodně přibilo :-D Příští víkend jedeme s přítelem do Ostravy na Svatební veletrh - už se mooooc těším :-) Doufám, že tam najdu ispiraci :-) Nevíte jak je to se vstupným?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, fotit mě bude známý, hlavně ověřený Kamil Jursa a s ním mám sepsanou podrobnou objednávku a platila jsem zálohu. Kameraman bude Jirka Májek a s ním máme taky ofiko objednávku a zaplacenou zálohu. I když oběma věřím, že by nezklamali, myslím, že je to přece jen lepší mít vše na papíře.
Odpovědět
Tak zítra konečně si jedu vybírat šatičky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
delien: V Praze je to vzdy zadarmo. Tak snad i u vas. Nemaji web? Tam by to melo byt napsane. pejsanek: Tak asi kazdy vi, ze je to lepsi, jen nekdy clovek nevi, jak tu druhou stranu k tomu primet. Asi si o to musi clovek natrdo rict a zadat ji. Tobe to asi nabidli sami,ne? marlyn: Tak at se vydari :o)
Odpovědět
Profilova fotka
holky neděste mě, my sice nebudeme mít ani fotograma ani kameramana (fotit bude kamarád), ale třeba s hudbou máme jen telefonickou domluvu, ani žádný mail nic, tak kdyby se třeba stalo a pak nám řekli, pardon, řekli jste nám blbý datum tak máme asi smůlu...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?