Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Ted se nemuzu podivat, kdy mas svatbu (jsem tu z mobilu a nektere funkce nejdou), ale my kolem zoo nejedeme, tak vas neohrozime :o) marlyn: A hostinu mate takhle v dosahu? My mame obrad 15 km daleko a hostinu dalsich 20 km. Jeste uvazuji se cestou na hostinu zastavit u Vltavy a udelat par fotek s Prazskym Hradem v pozadi. Snad se povede :-D Zenich pochazi z centra Prahy a miluje je ji, tak to bude zajistka hlavne kvuli nemu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
role: Vy uz jste byli na matrice! Ouuu, to abychom tam taky uz zasli. Jen pritel jeste nema platnou obcanku a ja nemam u sebe original rodnyho listu, musime zajet k nasim (od nas tak 1,5h cesty :o/ Jinak se o mamce zmin pred obradem, kdy budes davat svou obcanku. Jsem take uvazovala, ze se pujdu podivat k altanu v datumu svateb a podivat se, jak to tam vypada... Ale nevim, zda to neni blbe, se zeptam vedle v klubu "Vinicni altan".
Odpovědět
Profilova fotka
marlyn: Paráda, zařizování se pěkně rozjelo ;-) My se na matriku máme dostavit do konce března, tak tam asi nějak začátkem zajdeme :-) Formuláře už mám nějaký doma, to mi poslali po zaplacení svatebního poplatku na Loučeni.
Odpovědět
Profilova fotka
Na matriku tak rychle vlastně nemusíme, jen jsme měli do 20.3. zaplatit svatební poplatek, ten už je ale zaplacen. Půjdem tam s RL a OP, vyplníme s matrikářkou žádost a její kopii pak musíme dodat na zámek. Nejspíš asi ještě něco budeme platit, ptz nejme místní.
Odpovědět
Profilova fotka
Martja: no, byli jsme tam včera. Tchýně říkala, že to máme jít potvrdit do konce února. Ale nevím, kde to vzala. Zaplatili jsme tam i ten poplatek a já se ptala na parkování a bylo mi řečeno, že o to se oni nestarají. :-| Tak radši běžte co nejdřív, ať máš klídek. ;-) Tak tam půjdeme spolu, počkáme si na nějakou velkou svatbu a přimícháme se do davu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja: žádné strachy, my to máme stejně ve zlínské zoo a jsme tam poslední svatba ten den, tak to bude v klídku :-) (ale teda fakt mám obavy říkat svatebčanům aby fakt netroubili, z obavy, že někteří by si schválně zatroubili :-D :-D )
Odpovědět
holky ,co vám budou hrát při vstupu do kostela ( zámku, na matriku..), proste kdyz pujdete k oltári???
Odpovědět
Profilova fotka
panna a netvor-Hapka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my máme matriku už za sebou, bylo to první co sme měli vyřízené, termín a místo svatby, hned sme to tam i zaplatili a už nikam chodit nemusíme.Jnak hudbu tam mají vlastní tak nevím co budou pouštět.
Odpovědět
role-nemáš k tomu noty?Že bys mi je poslala,prosim,???
Odpovědět
no já jsem měla na výběr buď jejich hudbu nebo vlastní...takže vyhrála vlastní..bude mi v kostele hrát svagr na housle,kamos na ´kostelni varhany a segra s kamoskou zpívat...chci tam neco na uvod..pak ave maria,potom asi 3 staré lidové-svatební..hodně smutné,ale krásné..o tom,jak mamička vydává cérečku..atd. prostě nádhera..a klasiku jako svatební pochod na závěr..
Odpovědět
Profilova fotka
marlyn: to je super, to budeš mít ještě takové osobnější :-) já jsem teda o hudbě vůbec nepřemýšlela, doufám, že nám dají něco na výběr a že si vyberu :D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jee,Marlyn, to nemám. :-( Ještě se mi líbí tahle, ale chtěla bych jen instrumentálku. http://www.youtube.com/watch?v=TaPTDs...
Odpovědět
Tak nám při příchodu bude hrát: http://www.youtube.com/watch?v=ngn77N.... A při odchodu: A. Dvořák - Květiny bílé po cestě V průběhu: L. Cohen - Hallelujah, Madonna - You must love me (z muzikálu Evita), Elaine Paige & Sarah Brightman - Memory (z muzikálu Cats). Rozhoduju se co a jak se zpěvem...nástroje budou varhany a housle. U vstupní navíc trubka.
Odpovědět
ty brdo..tak to budes mít taky mazec...ja s na ty housle a varhany tesim...se zpevem to uz mam taky zarizeno...
Odpovědět
Profilova fotka
Já o hudbě ještě moc nepřemýšlela. To se pak dohodneme na zámku, jak to tam chodí. Co vím ale jistě, na hostině nechci žádné taháky, kde by každý usínal :o)) Kapelu poprosím o klasiku - Když si báječnou ženskou,... nějakou klasickou polku, valčík, něco pomalejšího, ale českého, pak něco více od podlahy. Prostě něco na tenec, ale i pro ty, kteří si jen zabroukaj s kapelou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nám bude hrát na housle hráč brněnské filharmonie, mám si vymyslet, co bych chtěla a vůbec mě nic nenapadá.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jejda hudba... no mesic pred svatbou mame jit zaplatit a dohodnout obrad, takze tohle budeme resit az pozdeji... Ja ted premyslim o nasi modre na satech a kytce. Aranzerka rekla, ze ta modra orchidej je do fialovo-modra. Chjo na fotce je modra :o( To ne fakt mrzi, hold asi bude bila a ruze modre. Nicmene kadernice mi koupila modry pricesek do vlasu... (budeme ho po pramincich rozdelavat po cele hlave)... to bude uzasne, se tesim! :o),
Odpovědět
Profilova fotka
role: Ja bych byla pro :-D
Odpovědět
modré vlasy??
Odpovědět
Profilova fotka
marlyn: Jen praminky :o)
Odpovědět
Profilova fotka
marta: to bude určitě krásné a hlavně zajímavé, kdy to budeš zkoušet? doufám, že nás neušidíš o fotečky ;-)
Odpovědět
lidicka14: děkuju moooc! :-) To potěší, že se nelíbí pouze mě. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: promiň, jsem ti zkomolila přezdívku, vypadlo mi j
Odpovědět
martja_sgcz: taky moc díky ;-)
Odpovědět
jejda, já tu nejsu půl dne a pak to čtu půl hodiny :-D Já chci taky, aby troubili!!! To bude paráda! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tanak: Určitě se už budeš podepisovat novým podpisem, tak začni cvičit ;-) My máme taky Hallelujah, ale už na příchod a od A. Burke, mě se Cohen moc nelbí. Jinak já teda budu chtít vědět co matrikářka bude říkat, a doufám, že nám to dá dopředu napsané. Budeme mít překladatele tak abych mu to vzala na přípravu.
Odpovědět
p.e.t.a-a bode ti to hrát rádio nebo někdo naživo??/Hallelujah/
Odpovědět
Profilova fotka
marlyn: Já to chci z přehrávače, protože chci jen verzi od Alexandry Burke, ta je úžasná. Myslím, že by to naživo tak nevyznělo.
Odpovědět
p.e.t.a. ta verze je super,nádherná
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?