Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Jo ostatní by to asi trošku chtělo dozdobit :o) mitote: To mě se zase líbí, aspoň vždy vím, že jede kolona... a když je potkám, tak počkám a necpu se mezi ně :o)
Odpovědět
marsee: me to silene vadi
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak to fakt raději jeď sama .o) A ostatní si mohou troubit, jak chtějí :o)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: proč ti to vadí? To přeci ke svatbě patří.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Jj, já jen koupím nějakou bílou stuhu.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: To jo, to chce později, já vůbec netuším, kolik bude aut :o)
Odpovědět
ja nevim me to vzdy silene vadilo prislo mi to trapny poutani pozornosti na sebe
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: To zatím taky netuším :)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Nic trapného na tom není, je to jeden ze zvyků a mimochodem v tento den na sebe můžeš upozornit a to i na silnici.
Odpovědět
marsee: myslis ze to druhe neobtezuje? ze za to nedostanes pokutu? kdyz narazis an debila policajta tak i za spu NEVESTA ti ji muze naparit
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak tím se rozhodně nebudu zabývat. Pochybuji, že by policajt stavěl díky troubení, pokud tedy nepojedeš rychle jak blázen. A proč by to mělo obtěžovat? je to tady prostě zvykem a nikdy jsem se teda nesetkala s nikým, komu by to nějak vadilo nebo by ho to přímo obtěžovalo.
Odpovědět
Profilova fotka
jak jste řešily to helium, tak jsem náhodou někde narazila na tohle http://www.mojeparty.cz/index.asp?men... třeba to pomůže
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
madlamme: Jojo, znám tuhle stránku, ale to helium je tak drahé...
Odpovědět
Profilova fotka
madlamme: Právě je to šíleně drahé, na to, že potřebuješ toho trochu. Lepší jsou ty měnící bomby s heliem. Tak to mají právě v té naší restauraci a to helium je o dost levnější. Poptávali jsme tu bombu, ale neozvali se nám zpět. Nicméně tohle už můžeme pustit z hlavy, naše restaurace to za nás vyřešila :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Zkusím se taky někde optat na tu bombu s heliem, uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, dneska se mi zdálo, jak zdobíme svatební tabuli :-D Hlavní kytkou byly mečíky :-D
Odpovědět
martja_sgcz: Nevěsta jede jako poslední. Jak se vdávala sestra tak jsem s ní jela v autě a to troubení jsem si užívala :-D Taky bych chtěla aby mě ženich vyděl až v kostele :-D Na auta chci dát jen tu kytku + šerpa a na auto ženicha jen stuhu do v s růžičkama co budu mít v kytce. S tím heliem jsem na tm obdobně jako vy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: A mečíky se líbili? :-D delien: Tu výzdobu vidím stejně... jen teď potřebuju zjistit, zda mi paní sežene modrou orchidej :o)
Odpovědět
martja_sgcz: nejsi náročná s tou orchidejí :-D Ale pokud Ti ji paní sežene, bude určitě moooc krásná. Sestra měla taky modro - bílou svatbu ( ty tam budeš mít ještě champange - tu ona neměla) a vypadalo to mooooc krásně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Byly strašně dloooouhatánský :-D
Odpovědět
Profilova fotka
delien: No viděla jsem jí na obrázku... hmmm a hned jsem se do ní zamilovala :o) No uvidíme zda se povede. Jinak nemáš někde fotky z její svatby?
Odpovědět
Tak my pojedem s přítelem spolu v jednom autě. Ozdoba bude taková že přítel udělá konstrukci srdce z drátku a já to ozdobím břečťanem a možná bílou nití omotám (dělám každé vánoce adventní věnce, tak mi to snad půjde :-) ) a z bílé organzy si vyrobím tenší šerpu a to bude stačit. Jinak já vůbec netušila, že se někde musí odevzdat občanky :-) jo, holky, koukala jsem to všude je zvykem po obřadu, že se pije šampus s oddávajícím? já viděla fotky od holek tady a hodně jich tam má přípitek přímo v obřadní síni...A ještě jedna věc, podepisovat se pak budem rovnou novým příjmením? Asi nás s tím paní matrikářka obeznámí v ten den, ale mně to zajímá už teď :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tanak: Přípitek bývá zvykem hned v obřadní síni, my máme v ceně přípitek pro nás, oddávajácí a svědky. Jinak občanky musíš donést před obřadem a tam ti i řeknou, co a jak. My se na tyhle formalitky ale zeptáme už při schůzce na Loučeni, až se tam pojedem podívat a vybrat oznámení. Tak pak napíšu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mě troubení nevadí, byla jsem sestře na svatbě a to troubení jsem si užívala a dokonce nám i lidi kolem mávali,a ještě nám budou houkat sanitky. přítel jezdí sanitou tak je to takový zvyk teda pokud nám to povolí na městě. Jinak já jsem něchtěla kytku ani panenku, tak jsem objednávla medvídky mám je v albu a vliselín s mašlí.a osatním budem dávat na auta kolečka z mirty a stuhy.a ještě si přelepíme SPZ na novomanželé.
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: Však jo, to my budeme taky pořádně troubit ;-) Holky, děláme na těch novinách, dneska teda já, ptz je přítel v práci, sama se u nich zasměju, je to celkem zábava :)
Odpovědět
marsee: mně při odevzdání papírů ani nenapadlo se na něco takového zeptat :-) to budeš hodná, když pak poreferuješ. I když uvažuju že si ještě na matriku zajdu a poptám se co a jak, hlavně na proslov oddávajícího. Protože bych se nerada dočkala tak debilního proslovu jako na promocích, kde jsme museli přísahat na prezidenta a vedli tam podle mně dost zastaralé a trapné žvásty. ]-( Jinak jestli se bude troubit nebo ne já asi neovlivním :-D a je mi to popravdě jedno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tanak: Já si myslím, že oddávající vždy řiká takovou tu klasiku, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jestli nám bude někdo troubit tak je třetrhnu :-D chceme jet ze zoo v kočáře, tak by se nám koně poplašili :-D :-D :-D
Odpovědět
Chvilku tu nejsem a mám ve čtení teda co dohánět...my autem nepojedem...jen pak na foceni..pujdem průvodem pešky,páč je to u nás zvyk a navíc bydlim 300 m od kostela..jo,jinak uz mam zamluvenou kadernici..na zacatku brezna schuzku s fotografem a kameramanem,tak snad to klapne...a ve ctvrtek jedu do brna na saty..kdyztak mi poradte kam mam urco zajít a kam ani nemusím chodit..
Odpovědět
Profilova fotka
Martja: to jsem si oddychla, že si to nemyslela vážně. Určitě se tam uvidíme, focení v sadech je zamluvený. ;-) Jinak já taky chci aby troubili. Je to takový pěkný a patří to k tomu. A aspoň někdy můžu být středem pozornosti ne? :-D Teď mě tak napadlo: říká oddávající v tom proslovu něco o rodičích? Mě totiž máma umřela a nerada bych aby došlo k nějakýmu trapasu, kdy by říkala že mě tam dovedla máma nebo něco podobnýho. Včera jsem totiž dávala formulář na matriku a tam jsme museli uvést oba rodiče i když jsou po smrti, tak nevím jak poznaj co maj říkat.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?