Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
marsee1: děkuju moooc! :-)
Odpovědět
tak jak koukám nové nevěsty ;-) vítám vás a veron: šatečky ti moc sluší x-)
Odpovědět
Profilova fotka
berda: Vítej mezi námi .o) Kdepak a kdy chcete svatbu? S malou bude svatba určitě nádherná .o) My zatím máme místo obřadu a hostinu (zrovna teď v neděli jsme platili zálohu .o) ), předzamluvenou kapelu a mám domluvené známe na focení, točení a česání (líčení a nechty budu dělat sama) a něco mám koupeno na výzdobu. Svatba bude totiž bílo-modro-champagne, takže kupuji hlavně modré doplňky. Šatičky si nechám šít, právě domlouvám materiály. .o) Ale nejdůležitější je opravdu obřad a hostina, ostatní je v klidu, tam není žádný spěch :o) marsee: S tou vodou máš recht, dokoupím ještě pár balení gelovek .o
Odpovědět
Profilova fotka
veroniqueta: Šatky ti moc sluší, krásná klasika, kterou nic nezkazíš .o) A korunka super (budu mít podobnou :o) )
Odpovědět
holky, jakou budete mít výzdobu na auto nevěsty teda kromě šerpy???
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Maximálně budeme hledat perly pod stolem, ale nebudeme sundavat promočené ubrusy a s nimi i všechnu dekoraci a sklenice a jídlo, ... lidicka14: Já budu mít na autě šerpu s kalama, ženich šerpu (je objednaná) a cylindr, ostatní klasika stuhy asi.
Odpovědět
ženich bude mít taky cylindr... já přemýšlím, že bych si vyrobila nějaké srdce s umělýma květinama... bych to pak dál prodala, kdyby někdo chtěl... nechce se mi dávat za živou ozdobu a panenku nechci x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka14: Já mám zdobenou šerpu, to bude stačit :o)
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka: My to budeme mít trošku jednodušší. Ženich bude mít jen stuhu do Včka a na ní 2x 3 růžičky. Já budu mít obdobně, jen budu mít na kapotě velkou kytku, která se pak přenese na stůl k nám do čela. Nechci žádný cylindr a ani panenku, mám ráda takové ty spíš přirozenější věci a protože budu mít pravděpodobně 50% slevu na kytičky (přes svědkyni), tak to vyjde i levněji, než tyhle věci pořizovat .o)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám jak se pěkně rozrůstáme, vítam nové nevěsty :-) Tak zítra mám schůzku s fotografem, jsem zvědavá co z toho bude. Jinak noviny jsem psala včera, mám 16 stránek, a asi to bude kroužkově svázané, nevím jak bych je měla dělat ve formě opravdových novin?
Odpovědět
jj, tak to pak jo... kamarádka slíbila že mi auta ozdobí, ale ozdobu na auto nevěsty, že si musím zaplatit, že to je mimo jejich finační možnosti ;-) takže začínám přemýšlet, co bych tak vymyslela x-)
Odpovědět
ja ted ana auta vubec nechci serpit, na me jen kytku a na lukyho jen cylindr
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lidička: Já právě chci autíčko ozdobené, ale i kytky na stůl, takhle se aspoň jedna kytka ušetří :o)
Odpovědět
me to s tema serpama prijdu uz moc preplacane :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky když se ženil brácha, tak se na okna dávali stužky s myrtou... Chci se zeptat nepamatujete si tohle zdobení, jak se ta stužka do toho okýnka přidělává? Je mi jasné, že nějak zevnitř, ale nějak si nevybavuju, jak to udělat :o)
Odpovědět
ale myrtova kolecka do oken chci taky ale pritel ne tak mozna budou jen tenke bile stuzky
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No nechci dělat tu obrovskou mašli, jen to natáhnout od zrcátek k chladiči či znaku auta. Mě se to právě s těmi šerpami hodně líbí, ale nevím právě zda vůbec zdobit nějak ty okna natož kliky :o)
Odpovědět
ja okna nebo kliky nejak poresim ale na te kapote mi prijde ze ta kytky - kytkove srdce daleko lepe vyniknebez serp
Odpovědět
Profilova fotka
My budem u našich aut dávat rozhodně jen šerpy na kapoty, to bohatě stačí. Pod cylindr máme jen takovou jednoduchou, aby to nebylo přeplácané. Na boky už nic, nechceme auta jako vánoční stromečky :o))
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Mě se to srdce zase nelíbí, přijde mi to takové moc kýčovité. Ale je jasný, že každá má svoje představy a každé se líbí něco jiného :o) Co se mi ale líbí, že si to chceš dělat sama. Mám moc ráda vlastnoruční věci, ke kterým má člověk pak vztah :o)
Odpovědět
vanocni stromecek :-D hele a pojedete v kolone? ja asi ne ja nechci aby me zenich videl pred obradem
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Já ani nevím, jak to na ty okna dát a tak možná nebudou, to se ještě uvidí. Kliky jsou docela fajn, ale taky se bojím přeplácanosti.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Pojedeme všichni odtud, takže asi jooo :-) To k tomu patřííí :)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: A jak to uděláte s odevzdáním občanek před obřadem? To tam každý půjdete zvlášť? Mě by se to také líbilo, kdyby mě ženich viděl, až když mě tatínek povede, ale nevím, jak to provést :o)
Odpovědět
marsee: ja nevim me strasne vadi ty houkajici kolony, za to troubeni bych vrazdila martja: mozna dam obcanku lukymu a nebo pujdem kazdy solo za ddavajicim
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nevěsta jede v koloně jako poslední nebo první? Kdyby jela jako poslední, tak se to dá asi udělat, aby mě nevidět :o) aspoň až k těm občankám :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Já boční skla a ani kliky fakt neřeším, nelíbí se mi, když je toho moc. Na našich autech, kde už bude ozdobená kapota by to bylo moc přeplácané. Na auta ostatních koupím nějakou stuhu, ta se asi nějak přichytí na boky.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Mě právě na úřadě řekli, že máme přijít spolu... No ještě se poptám :-D
Odpovědět
martja: podle me posledni
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Nevěsta jede poslední myslím ;-) mitote: troubení mi nevadí :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?