Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Já mám jinak vše přes net, ale na tu látku se chci podívat.
Odpovědět
marsee: Asi máš pravdu. Přes net chci objednat výzdobu na moje auto. Možná vyberu i nějaké motýlky, kamínky ....... :-D Právě jsem řešila kapelu, hraje v ní švagr, zjistila jsem, že se mi nevlezou do sálu, kde se bude tančit :-( Asi ji budu muset odříct a nebo to vyřešit nějak jinak. Kameramana a fotografa budu mít asi stejného jako moje sestra. Video má nádherné, tak teď jen počkám, jaké dělá fotky :-D Sestru stál 1000,- na celý den.
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Tak to je hodně dobrá cena teda, nás bude stát kameraman 3tis. Já si přes net taky objednala všechny ty dekorační kravinky :o) Akorát vázy, ubrousky, ... jsou ikeácký.
Odpovědět
marsee: Snad taky něco v Ikei objevím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
delien: zaručeně svíčky, ubrousky a vázy :-D
Odpovědět
marsee: potřebuju svícny na čajové svíčky, čajové svíčky, plovoucí svíčky ........
Odpovědět
Ahoj, všechny vás zdravím..tak jsem se konečně taky dočkala...svatba bude 11.9.2010 - jsem tu nová, doufám, že mě přijmete mezi sebe..jak ale u vás vidím, tak přípravy vrcholí..to já ještě nic nemám..ani nemámn seznam,co všechno potřebuju..snad to zvládnu..nevím,ale jak začít....????
Odpovědět
Profilova fotka
marlyn: Vítek vítej :o) Asi bude nej začít s rezervací termínu, zamluvit restauraci na hostinu, případně kapelu. delien: To tam jistě pokoupíš.
Odpovědět
marsee1 - super,tohle mám=kvůli tomu bylo stanoveno tohle datum,aby to restauraci i kapele vyhovovalo...ted bych si mela asi zajet na saty, nez mne je vsechny rozeberete:-)
Odpovědět
Profilova fotka
marlyn: Šatky určo seženeš, je jich spousta.
Odpovědět
jdu vám prolézt albíčka...vzít si trošku inspirace...
Odpovědět
marlyn: Vítej mezi náma :-) Máš stejné datum svatby jako já. Neboj, určitě to všechno v pohodě zvládneš ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
marsee: Postupne ve sklenicce osychaji :o), jde to pomalu :o) Pokud to chces rychle, tak doporucuju je vysipat na stul, pripadne na ubrousek (to byly vyschle za 8-16 h) Jinak doporucuju do barevnych sklenic kulicky bile. Cire nebudou temer videt, to muzete dat jen vodu :o)
Odpovědět
Profilova fotka
marlyn: Vitej :o) To dulezite mas, to ostatni urcite brzo dozenes :o) Kde bude svatba a kolik bude lidi?
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Já právě u nějakých budu chtít, aby vypadaly jako voda, jen je to praktičtější, pokud by někdo vázu převrhnul.
Odpovědět
martja_sgcz - svatba bude v kostele...a budeme mít asi 80 lidí-zatím..
Odpovědět
ahoj holky, jsme n ahorach a mam co delat abych ot vse precetla...takze vodni perly koupim taky :-N kdyz o tomporad tak kecate :-D organzu latky kaminky a tak nakoupim taky v obchode, chci to barevne videt...jinak nam kameraman rekl 9 tis =-) to mi prijde dost :-S jinak teda ted s pripavami pauza, ze slovenska se to preci jen blbe kociruje :-(
Odpovědět
Marlyn: taky tě vítám :-) Holky taky nestíhám číst, člověk tu chvíli nekoukne a vždycky toho tolik přibyde. My se chystáme na svatební veletrh teď o víkendu, tak jsem zvědavá na co natrefíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsme začali dělat na novinách, přítel to vzal do svých rukou, já jen řikám, co a jak bych si představovala a upravuju fotky. Zatím to vypadá slibně ;-) Tak jsem zvědavá, co z toho vzejde...
Odpovědět
Já si s těma novinama nějak nevím rady. Vím co bych tam chtěla a nechtěla dát, ale zatím si lámu hlavu s formou. Jestli to bude vypadat jako opravdové noviny, nebo to spíše nazvu "svatební skripta" :-D
Odpovědět
marsee: pak ukaz..ja si dnes delala v hlave predstavu urco tam chci mit zvyky a tradice ktere pouzijeme na svatbe,pak neco o nas, o nasme bydeni, o nasich zviratkach, prubeh dne, vyvoj od detstvi a dal uvidim
Odpovědět
Profilova fotka
tanak: Jak to tak vypadá, u nás nebude kroužkové vydání, jak jsem předpokládala. Přítel se do toho opřel a vypadá to i jako noviny :-D Bude to v takové spíše vtipné formě, jak on řiká nejsme žádní suchaři :-D Používá hovorovou češtinu a zatím to vypadá, že by noviny mohly splnit účel zábavy :)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem si dělala nějakou představu a budeme to dělat asi ve formě klasických novin, myslím, že by to mohla být větší zábava :o) Ale chci tam dát články taky o program našeho dne, průběh života než jsme se setkali a kdy a jak jsme se setkali :o) a pak naše společné žití :o), vtipy, říkanky, tradice a zvyky, nějaké sudoku, horoskop či křížovku se svatebními slovy. Jen nevím, co do sekce "sportu" - asi tam dám mírně erotické svatební vtipy, protože nebudeme mít žádné děti, tak to bude OK :o)
Odpovědět
Ahoj holky, přidávám se k vám :-) . Svatbu plánujeme už dlouho ... v létě se nám narodilo mimi, tak jsme to odložili a pořád jsme řešili, kdy to udělat, ať ta naše princezna je pěkná družička :-) . Rozhodli jsme se teď o víkendu, takže nemáme nic zařízené. Představu mám co se týče hostiny a obřadu, teď honem rychle zajistit termín a šaty, to možná už bude problém... Jaké máte holky zkušenosti a co už máte všechno zařízený??? :-)
Odpovědět
Hurááá!!! Já mám šatičky! :-)
Odpovědět
pekny, slusi, odkud jsou?
Odpovědět
Děkuju, z Uherského Hradiště od Svozílků.
Odpovědět
ahoj holky, něco nového? já poslední dobou nějak pomalu netíhám... chjo a bude to asi jenom horší a horší :-| dneska jsme byli na matrice odevzdat papíry, takže už nemůžeme couvnout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
veroniqueta: Pěkné šatičky :)
Odpovědět
Profilova fotka
berda09: Ahojky, do září ještě dost času, to zmáknete i s malou princezničkou. Jee, já si moc přeju, aby nám po svatbě taky nějaké princátko vyšlo. Jinak my máme zařízený zámek, restauraci, kapelu, fotografku, kameramana, prstýnky jsou objednané, šaty zamluvené, část oblečení pro ženicha. Ještě nám to ale stejně dost chybí...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?