Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem zkoušela ty vodní perly (jen tak rychlovka), ale vypadají pěkně. Dala jsem něco do alba a ještě přidám :)
Odpovědět
ze bych je taky koupila? me nakazite :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Jsi fakt šikulka! .o) Musím dokoupit ještě pár drobností a doufám, že se mi povede také najít prostor, kde to vyzkouším :o) My tu máme hrozně málo místa :-D Jinak mě perličky postupně vysychají, tak asi nebude žádný problém s opětovným využitím :o)
Odpovědět
to ja to budu zkouset asi na bilem stole potom dekroace ale jeste toho moc nemam, hlavne nemam vlizelin
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Já to zkouším na jedné komodě :o)) Máme sice i stůl, ale u toho se drahý učí a kdybych ho vyhnala, tak už by mě asi sežral. Už tak tady poletuju se svíčkama a perličkama atd. :o) Měla jsem doma úzkou organzu, tak jsem to k tomu zkusila a i ta jde k tomu dobře. Je to ale na komodě, na stole by to bylo úzké moc.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Jak je ta komoda tedy dlouhá a kolik jsi tam dala cca těch okvětních lístků?
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Komoda je myslím dlouhá 120cm, ale kolik jsem tam dala těch plátků, to ti teda nepovím :-D To já je tam dala tak nějak různě, ale cca půl balení.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Možná ani ne, tak 1/3 sáčku.
Odpovědět
Profilova fotka
Já furt přemýšlím, jestli toho mám dost na ty všechny stoly. No budu muset poprosit asi o změření stolů. :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Já mám ještě 2x zelinkavé plátky, ale asi ty bílé ještě taky dokoupím... Ono se to nezdá, ale potom když se to rozloží po stole, tal toho zase už tolik není.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: No už jsem si začala psát, kolik je čeho potřeba ještě dokoupit :o) Naštěstí stejně ještě počítáme s tím balonem a taky nám v restauraci nabídli nafouknutí malých balónků heliem, takže to bude určitě moc pěkné :o)
Odpovědět
martja: tak to je super, taky bych ptrebovala helium
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
martja_sgcz: To máte dobré s tím heliem ;-) Taky by se nám hodilo.
Odpovědět
Profilova fotka
V tomhle ta restaurace je super, delaji 60 svateb rocne, tak jsou fakt zarizeny. Stropy jsou 3 m, tak bude i ten vystrelovaci balon :o), da se tam totiz nad parket pridelat :o)
Odpovědět
:-) Ahojda neboj nenechám tě v tom....tenhle víkend byl plný romantiky a výsledkem bylo zasnoubení a předběžný termín v září. Je to ještě hodně živé, ale všichni mě straší, jak je září populární a tak ať už si to všechno obýhám, abych pak nebyla zklamaná...
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: To jo, to máte super ;-) Jak dlouho ti ty perly zůstaly nasáhlé vodou? Já je nechala přes noc už bez vody a jsou stejné jako večer.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, přidala jsem pár nových fotek do alba.
Odpovědět
marsee: Výzdobu máš opravdu krásnou. Jsi šikulka :-) Taky přemýšlím nad vodníma perlama. Chtěla bych je průhledné abych je mohla dát do těch zelených váziček a do nich pak zapíchnout stejnou růžičku jakou budu mít ve svatební kytce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Děkuju :) Já koupím taky ještě bezbarvé - nebudou ve vázách pomalu ani vidět :o) Nějaké vázičky budou barevné a to těch úzkých váz bych právě asi dala bezbarvé perly.
Odpovědět
Já ještě chci koupit bílé vázičky a do nich zase zelené perly :-) Aby mi to krásně ladilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Jasná věc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: Moc pěkné věci, ty sklenice jsou krásné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Koukám na tvou bižu, taky jsem ji měla v albu, je moc pěkná. Já nakonec perličky mít nebudu, k šatům se mi líbí taková, co mám v albu. Zkoušela jsem podobný náhrdelník a s šatama to bezva ladilo. Až tam pojedu se svědkyní na zkoušku šatů, tak si ho asi koupím, jen nevím, zda k tomu měli i něco na ruku a na uši. Kdyžtak budu shánět.
Odpovědět
marsee: Ten náhrdelník je pěkný. Určitě objevíš i něco na uši i na ruku :-) Máš mooooc krásné vývazky. Kde na ty nápady chodíš :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
delien: To jsou hodiny strávené na internetu :o) Především si krátím noční tímto způsobem. Tento týden tady máme jarní prázdniny, všechny děti z DD odjely do rodin, tak nesloužíme, mám volno. Tak budu brouzdat opět, budu zkoušet dekoraci, ale taky si musím připravit zadání diplomky, pořídit dárek k 15.narozeninám pro dceru známé a taky se kouknu po košilce, ketrou jsem sice měla dostat k Valentýnovi, ale nepořídili jsme.
Odpovědět
marsee: Tak to jo, jsi opravdu moooc šikovná. O víkendu bych chtěla přemluvit miláčka, zda bychom se nemohli vypravit do Ikei. Chtěla bych se tam kouknout a nakoupit něco na výzdobu :-) Pořád mi tvrdí, že je čas, ale platí na něho, že z každé výplaty se koupí něco, ať se nám to pak nenahromadí a na něco se nezapomene :-D Tak se nechám překvapit. Košilku chceš na svatební noc? Já ještě nad prádlem na svatební noc napřemýšlela :-(
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Přesně tak, my taky vždy koupíme něco, aby toho pak nebylo moc a hlavně takhle mám přehled, co mi ještě chybí, co je potřeba dokoupit a zařídit. Kdyby to bylo všechno najednou, bylo by to mnohem obtížnější. Košilka má být na svatební noc, ikdyž si tak nejsem jistý, že z ní něco bude :-) Přítel má taky na tyto záležitosti dost času, ale už se sám začíná radovat. Například z veletrhu měl radost, ptz jsme tam objednali ty prstýnky, s kterými je nadmíru spokojen a pokoupili oblečení pod oblek. Domluvili jsme se, že všechny ty méně finančně náročné věci - jmenovky, šerpa na auto, košíček pro družičku,... objednáme teď během dvou měsíců, dále už se tím nebudeme zabývat a budeme jen šetřit penízky na ty větší částky za oznámení, fotografku, kameramana, atd.
Odpovědět
marsee: Přesně tak. Přítel mi říká, že už se nemůže září dočkat :-D Taky už se moooc těším. V počítači mám udělaný seznam abych věděla co už mám a co mi ještě chybí. Ještě se potřebuju vypravit do restaurace kde bude hostina, abych věděla do jakého tvaru bude svatební tabule a podle toho mohla koupit organzu. A popřípadě ještě dokoupit zelené vázičky.
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Já měla seznam toho, co jsme pořídili, dneska jsem dodělala seznam toho, co je ještě potřeba dokoupit, doplatit, zařídit a docela se mi protáčely panenky... Organzu potom asi koupím v krámě, abych ji viděla. Známá, co nám bude dělat výzdobu mi slíbila, že mi poradí, jestli vlizelín nebo organzu (dekoruje s tím sama, tak má zkušenost), takže o tom ještě nemám zcela jasno. Jen vím, že to bude v zelené barvě.
Odpovědět
marsee: Tak to s Tebou naprosto souhlasím. Napřed jsem uvažovala nad tím, že výzdobu nakoupím přes internet, ale nakonec jsem se rozhodla, že ne. Měla bych strach, že bych netrefila správnou zelenou. Proto to chci nakoupit v obchodě.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?