Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
madlamme: Ahoj, vítej mezi námi. Neboj se, to určitě zvládneš ;-) Já mám zatím jen restauraci, šaty a vizážistku ;-) martja: Já se ještě nedívala, ale co jsem tu tak zjistila tak se dají koupit normálně v potravinách, určitě od Milky a možná i nějaké obyčejnější. Holky já vám ten Viniční altán úplně závidím, škoda, že v Brně nic takového není. Asi něco postavím a budu na tom vydělávat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
madlamme: Ahojky a vítej. Neboj, času ještě dost ;-)
Odpovědět
holky budete obednavat kameramana? Me Luky vcera rekl ze zadneho nechce ze na to stejne nikdo nekouka, ze se kazdy diva jen na fotky
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No já nad tím právě taky uvažuju, nechci dávat 7tis za fotofrafa a dalších 7 za kameramana. Ale zase něco natočené bych chtěla mít, je to přece jenom jiné než z fotek. Ale taky nechci aby mi tam lítal někdo z rodiny, to by pak z toho nic neměl, no a my možná z toho videa taky ne :-D
Odpovědět
tak my mame fotografa za trojku ale i tak...ja nevim no, mam strach aby to bylo kvalitni video ne takoveto "rodinne".
Odpovědět
Profilova fotka
My máme jak fotografku, tak kameramana. Fotky jsou krásné, ale určitě se na obřad budu chtít někdy podívat. Taky jsem nechtěla, aby se tím zabýval někdo z rodiny. Svatba je jeden z nej dnů v životě, který bychom chtěli mít zdokumentovaný se vším všudy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: A jak dlouho tam bude ten kameraman, celý den? Já si říkám alespoň na obřad a začátek hostiny, že bych si ho vzala.
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: Bude 100% na obřad, potom asi na začátek hostiny. Ještě se sním dohodnem na pdrobnostech, ale přemýšlím, jestli se sejdem až tam nebo přijede nejprve sem, že by udělal pár momentků. Spíše ale až na Loučeni a pak na hostinu.
Odpovědět
to ja bych ho chtelakdyz uz tak na cely den ale nevim no, kdyz nebude dobrej tak jsou to vyhozene penize
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít kameramana známého, není to přímo kamarád, kterého bychom pozvali na svatbu, ale kamarád jedné kamarádky, kterou zveme a my jej od ní známe :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si myslím, že zrovna za kameramana to nejsou vyhozené peníze. Tomu, že nebude dobrý se dá předejít. My s ním máme dojednanou schůzku, kde nám ukáže jeho videa, domluví se na stylu, jakým to pak budeme chtít zpracovat, ...
Odpovědět
to jo no me se jeden libil ale uz nema cas, snad nekdo bdue na veletrhu a uvidime no
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak místo pošéfované. v pondělí to jdem dohodnout 8-) juchajdá! tak to se asi fakt vdám :-D jinak já kameramana neplánuju. nerada se na sebe dívám na videu :D. fotografku bych docela ráda tu, co měly moje kamarádky. fotky dělá moc hezké a album měly už za pár hodin hotové, takže v jednu svatba a večer už jsme prohlíželi! akorát nevim, jestli se jí bude chtít jezdit z našeho rodného městysu do prahy. lán světa to neni, ale... no to je fuk. tohle se už nějak dořeší :). šaty hodlám vybírat až v květnu. jsem v hubnoucím procesu. když bych nadejbože nesehnala, tak mám vyčíhnuté jedny, co se mi moc líbí a nechám si je ušít podle obrázku. martja: píšeš, že Viniční altán je levnější varianta, ale je to tam moc hezký! takže možná levnější, ale určitě plnohodnotná ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Podle mně kameraman ani fotograf nemusí být profi, nicméně to musí být člověk, který to má jako největší koníček a má kvalitní přístroje a samozřejmě velkou praxi. Viděla jsem fotky mojí kamarádky, která bude fotit a dokonce od ní lidé její fotky chtěli koupit. Vím, že se jedná fakt o téměř profi práci (a to nejen focení, ale i práce ve photoshopu, kde fotky doupravuje) a řekla bych, že když vidím práci některých profi fotografů, kam se za ní hrabou. Samozřejmě kdybych tyhle dvě možnosti neměla, zaplatila bych si profíka na oboje, protože to jsou po prstýnkách jediné dvě věci, které z toho dne zůstanou :o)
Odpovědět
Profilova fotka
madlamme: Jojo je to krásné místo a doufám, že ty stromy budou mít hodně listí (jsme tam byli obhlídnout až v zimě) a že zakryjou ty nedostatky :o) Jinak gratuluju k zamluvení místečka! :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Pokud máš tuto možnost, tak proč ne. My nechceme obtěžovat nikoho z rodiny a navíc nikdo neumí fotit na takové úrovni, kterou očekáváme od fotografky. Fotografku znám, fotila i mě s malou ségrou, viděla jsem její svatební alba a moc se mi líbila. Navíc nás bude fotit i kámoš od bráchy, to ale hlavně potom na hostině a večer, kde už fotografka nebude - ten to má taky jako koníček a fotí moc dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dnes mám volné odpoledne, přítel se bude učit, tak zkusím vytvořit nějakou dekoraci. Bude to takový relax, pak ještě valentýnská véča a nic mi nechybí ;-)
Odpovědět
to mas prima, my musime zabalit na zitra
Odpovědět
Profilova fotka
jé vy se máte, to já zase psala diplomku. Už mě to ale nebaví, tak mrknu na film a nějakou inspiraci na beremku :-)
Odpovědět
peta: to verim, ja mam ted zaslouzene prazdniny :-D takze zitra se jede na tyden do tater, parada
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: Já si v týdnu musím vypracovat zadání na diplomku... fuuuj
Odpovědět
jo holky to me ceka az za dva roky :-D a to jen bakalarka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: A ty chodíš na denní studium? marsee: A do kdy ji pak musíš vypracovat? My dostávali zadání už v květnu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jdu vytvářet svatební noviny
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: Jsem v prváku magisterského, takže teď zadat a příští školní rok odevzdat. Na noviny se tento týden taky chystám, budu shánět matroš. No a teď už mám perly ve vodní lázni - rostou rostou :o)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Já už mám noviny z větší části hotové, teď čekám hlavně na fotky od rodiny abych je mohla naskenovat a pak už jen nějaké vtípky.
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: Jojo, mě je přítelova mamka doveze v březnu a pak budu skenovat jak divá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Budeš výzdobu fotit? :o) My se teď s přítelem vrátili z thajské restaurace, byla to mňamka a bylo to moc fajn :o) Po delší době jsem zase dostala růžičku, krásný to den :o)
Odpovědět
peta: ano ano, az magistra planuji dalkove jinak ja na noviny pomalu taky sbiram ael zacnu je delat asi od brezna, nebo spise muj drahy, ja mams ehnat vse a on to coby grafik da do kupy
Odpovědět
tak jsem nahral alepsi fota uvolky z veletrhu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?